سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » فریاد یکپارچه یا حسین میرحسین حامیان روحانی در شیراز...

فریاد یکپارچه یا حسین میرحسین حامیان روحانی در شیراز

چکیده :روز گذشته سالن شهید دستغیب شیراز شاهد فریاد یکپارجه جوانانی بود که با شعارهایی در حمایت از رهبران جنبش سبز و اصلاحات از حسن روحانی کاندیدای ریاست جمهوری استقبال کرده بودند. شعارهای «دکتر کلید و رو کن دنیا رو زیر و رو کن»، «شیرازی یک کلام، روحانی والسلام»، «برای فتح خیبر یک یا حسین دیگر»، «همراه با خاتمی، اصلاحات روحانی» ،«کرامت انسانی، اصلاحات روحانی» و «سلام بر شهیدان، درود بر اصلاحات» در ورزشگاه شنیده می‌شد. ...


روز گذشته سالن شهید دستغیب شیراز شاهد فریاد یکپارجه جوانانی بود که با شعارهایی در حمایت از رهبران جنبش سبز و اصلاحات از حسن روحانی کاندیدای ریاست جمهوری استقبال کرده بودند.

ورزشگاه شهید دستغیب این شهر پر شده بود از شعار یاحسین میرحسین که یادآور سال 88 جوانانی بود که یک صدا میرحسین را فریاد می زدند.

در همین حال، «شعار عارف متشکریم» در ورزشگاه شهید دستغیب این شهر طنین‌انداز شد.

تعدادی از اعضای ستاد و هواداران روحانی با پوشیدن لباس بنفش یا بر دوش انداختن شال‌های بنفش در ورزشگاه حضور داشتند.

شعارهای «دکتر کلید و رو کن دنیا رو زیر و رو کن»، «شیرازی یک کلام، روحانی والسلام»، «برای فتح خیبر یک یا حسین دیگر»، «همراه با خاتمی، اصلاحات روحانی» ،«کرامت انسانی، اصلاحات روحانی» و «سلام بر شهیدان، درود بر اصلاحات» در ورزشگاه شنیده می‌شد.

تعدادی از شهروندان شهرستان‌های مرودشت، آباده، کازرون، عشایر قشقایی، لر و کوهمره و برخی شهرهای دیگر نیز در ورزشگاه حضور داشتند.

در همین حال شعار «سلام بر خمینی درود بر روحانی» توسط جمعیت همخوانی شد.به گزارش فارس، در این برنامه حسن روحانی به محض ورود به ورزشگاه بیان کرد: ما برای رسیدن به توسعه و آبادانی کشور باید از تمام اقوام استفاده کنیم و در کنار یکدیگر باشیم.

وی تصریح کرد: در دولت «تدبیر و امید» زن و مرد به طور مساوی در کنار یکدیگر قرار دارند، اشتغالزایی پایدار و توجه به مشکلات اشتغال نیز به طور جدی پیگیری می‌شود.

وی رفع موانع تولید را مهمترین عامل توسعه دانست و گفت: توجه به سرمایه‌گذاری بخش خصوصی و صنعت نیز جز اولویت‌کاری است.

روحانی بیان کرد: نگرش به مسئله جوانان در عرصه‌های اجتماعی و مبنا قرار دادن توجه به این سرمایه اصلی ملی به عنوان فرصت در سیاست‌گذاری‌ها و برنامه‌ریزی‌ها، باید تغییر اصولی پیدا کند.

این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری با تاکید بر اعتماد به جوانان نیز گفت: پیگیری و استمرار شیوه‌های ارتباط مستقیم مسئولان با جوانان، به منظور بازسازی اعتماد جامعه نسبت به حاکمیت و مدیریت کلان کشور در دولت تدبیر و امید در دستور کار قرار دارد.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.