سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » جبهه مشارکت: با حفظ اعتراض به روند انتخابات از تصمیم مشاوران خاتمی، حمایت می کنیم...

جبهه مشارکت: با حفظ اعتراض به روند انتخابات از تصمیم مشاوران خاتمی، حمایت می کنیم

چکیده :جبهه مشارکت ایران اسلامی با حفظ اعتراض و انتقاد خود به روند و ساز و کارهای انتخابات، به خصوص انتخابات مهندسی شده و پر از ابهام سال 1388، به تبعیت از مصلحت اندیشی و تدبیر آقایان خاتمی و هاشمی و همراهی با شورای مشاوران آقای خاتمی، با امید به تلاش ثمربخش در جهت نجات کشور، حمایت خود را از تصمیم اتخاذ شده اعلام می دارد. ...


جبهه مشارکت ایران اسلامی با صدور بیانیه ای، حمایت خود از تصمیم شورای مشاوران خاتمی در انتخابات ریاست جمهوری را اعلام کرد.

به گزارش نوروز، در این بیانیه با اشاره به شرایط حساس کشور و حفظ موضع انتقادی و اعتراضی این حزب به روند و ساز و کار انتخابات در کشور، به خصوص انتخابات مهندسی شده سال 88، از مصلحت اندیشی و تدبیر آقایان خاتمی و هاشمی حمایت شده است.

بنا بر نظر شورای مشاوران خاتمی متشکل از طیف های مختلف جریان اصلاحات و هماهنگی با دو ستاد آقایان عارف و روحانی، این مجموعه از کاندیداتوری آقای حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری حمایت کرد.

متن کامل بیانیه جبهه مشارکت در ادامه می آید:

بسم الله الرحمن الرحیم

انتخابات ریاست جمهوری پیش رو، یکی از پیچیده ترین عرصه های سیاسی کشور پس از پیروزی انقلاب اسلامی است. اصلاح طلبان با هدف نجات کشور از شرایط بحرانی همه جانبه، تمام تلاش خود را به کار بستند تا دین خود را به انقلاب و میهن ادا کنند. اما دریغ و تاسف که فرصت ناشناسی و اقتدارگرایی مانع از تحقق حماسه سیاسی شد.

اینک و در این شرایط حساس، جبهه مشارکت ایران اسلامی با حفظ اعتراض و انتقاد خود به روند و ساز و کارهای انتخابات، به خصوص انتخابات مهندسی شده و پر از ابهام سال 1388، به تبعیت از مصلحت اندیشی و تدبیر آقایان خاتمی و هاشمی و همراهی با شورای مشاوران آقای خاتمی، با امید به تلاش ثمربخش در جهت نجات کشور، حمایت خود را از تصمیم اتخاذ شده اعلام می دارد.

جبهه مشارکت ایران اسلامی


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.