سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » نامه آیت الله فیض گیلانی به هاشمی رفسنجانی: نگران بی تفاوتی مردم هستیم...
» امیدوارم اولیاء امور بیدار شوند و خیر و صلاح جامعه را در نظر بگیرند

نامه آیت الله فیض گیلانی به هاشمی رفسنجانی: نگران بی تفاوتی مردم هستیم

چکیده :حضور شما در عرصه انتخابات و شور و شعفی که در میان مردم ایجاد شده، نعمتی بود که متأسفانه کشور و مردم از آن محروم شده‌اند و جریانی که برای حضرتعالی پیش آمد دنباله جریانیست که طی سالیان گذشته مشکلاتی را برای کشور به بار آورده است. ما نگران آن هستیم که مردم نسبت به اصل انقلاب و امام بی تفاوت شوند. امیدوارم اولیاء امور بیدار شوند و خیر و صلاح جامعه را در نظر بگیرند و سفارشات امام امت رحمة الله علیه در وصیت نامه و رهنمودهای دیگر ایشان را آویزه گوش خود قرار دهند و موجب شکست انقلاب و ضربه زدن به آرمانهای آن نشوند. ...


در حالی که با اتمام حجت رهبری در تشکر از کاندیداها پرونده رد صلاحیت ها را بسته شد، اما هنوز واکنش ها به این رد صلاحیت ها همچنان ادامه دارد. آیت الله فیض گیلانی طی نامه‌ای به آیت الله هاشمی رفسنجانی پیرامون حضور وی در انتخابات ریاست جمهوری نکات مهمی را یادآور شده اند.

به گزارش کلمه، آیت الله فیض گیلانی از اعضای جامعه مدرسین قم، در دوره‌های اول و دوم عضو مجلس خبرگان رهبری بود. وی همچنین ۸ سال رییس و قائم مقام دیوان عدالت اداری ایران بود.

وی در این نامه آورده است که ما نگران آن هستیم که مردم نسبت به اصل انقلاب و امام بی تفاوت شوند. امیدوارم اولیاء امور بیدار شوند و خیر و صلاح جامعه را در نظر بگیرند و سفارشات امام امت رحمة الله علیه در وصیت نامه و رهنمودهای دیگر ایشان را آویزه گوش خود قرار دهند و موجب شکست انقلاب و ضربه زدن به آرمانهای آن نشوند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران متن این نامه بدین شرح است:

بسمه تعالی

محضر حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی دامت تأییداته

پس از عرض سلام و ارادت لازم است یادآور شوم حضور شما در عرصه انتخابات و شور و شعفی که در میان مردم ایجاد شده، نعمتی بود که متأسفانه کشور و مردم از آن محروم شده‌اند و جریانی که برای حضرتعالی پیش آمد دنباله جریانیست که طی سالیان گذشته مشکلاتی را برای کشور به بار آورده است. ما نگران آن هستیم که مردم نسبت به اصل انقلاب و امام بی تفاوت شوند. امیدوارم اولیاء امور بیدار شوند و خیر و صلاح جامعه را در نظر بگیرند و سفارشات امام امت رحمة الله علیه در وصیت نامه و رهنمودهای دیگر ایشان را آویزه گوش خود قرار دهند و موجب شکست انقلاب و ضربه زدن به آرمانهای آن نشوند.

ارادتمند محمدعلی فیض
9 خرداد 92


4 پاسخ به “نامه آیت الله فیض گیلانی به هاشمی رفسنجانی: نگران بی تفاوتی مردم هستیم”

 1. ابراهیم گفت:

  سلام
  لطفا یه نظر سنجی بذارید تو سایت واسه ائتلاف روحانی و عارف ببینید نظر مردم رو کدوم گزینه ست
  ممنون

 2. ناشناس آشنا گفت:

  وقت آن است که روحانیان طراز اول کشور اجماع کرده و رهبری را از خامنه‌ای سلب نمایند.

 3. نتتنن گفت:

  مرگ بر همه ی آنهایی که می خواهند هاشمی را از انقلاب جدا کنند و فدایی مطامع خودشان کنند.

 4. فربد گفت:

  حال شما خوبه