سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » پیام تسلیت دختران میرحسین و رهنورد در پی ارتحال اولین امام جمعه اصفهان...

پیام تسلیت دختران میرحسین و رهنورد در پی ارتحال اولین امام جمعه اصفهان

چکیده :در روزهای تلخی که آزادگان و حق طلبان هر روز در تنگناهای شدید تری روزگار می گذرانند، خبر رحلت مرحوم آیت الله طاهری، پدر شهید و روحانی آزاده ای که همراه مردم مظلوم و ستم دیده بود، موجب تالم و تاثر شد. بی تردید نبود هر عالم مجاهد و حق جوی وارسته از قدرت و یاور مظلومان در زمانه‌ی سکوت و بی‌تفاوتی، اندوهی مضاعف است. به یاد می آوریم پدر محصور ما همواره از ایشان با محبت زیاد و به عنوان روحانی بزرگ و ظلم ستیز یاد می کرد....


دختران میرحسین موسوی و زهرا رهنورد در پی رحلت آیت الله طاهری، در پیامی با یادآوری این جمله که به یاد می آوریم پدر محصور ما همواره از ایشان با محبت زیاد و به عنوان روحانی بزرگ و ظلم ستیز یاد می کرد، درگذشت این عالم مجاهد را تسلیت گفتند.

متن این پیام به گزارش کلمه به شرح زیر است:

انالله و اناالیه راجعون

در روزهای تلخی که آزادگان و حق طلبان هر روز در تنگناهای شدید تری روزگار می گذرانند، خبر رحلت مرحوم آیت الله طاهری، پدر شهید و روحانی آزاده ای که همراه مردم مظلوم و ستم دیده بود، موجب تالم و تاثر شد. بی تردید نبود هر عالم مجاهد و حق جوی وارسته از قدرت و یاور مظلومان در زمانه‌ی سکوت و بی‌تفاوتی، اندوهی مضاعف است. به یاد می آوریم پدر محصور ما همواره از ایشان با محبت زیاد و به عنوان روحانی بزرگ و ظلم ستیز یاد می کرد.

ما، دختران مهندس موسوی ضایعه وفات این عالم مجاهد را به بیت محترم ایشان، دوستدران و مردم قدرشناس اصفهان تسلیت می گوییم و از خداوند برای همه بازماندگان اجر و صبر مسالت داریم.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.