سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » رییس دفتر رهبری: وابستگان حاکمان اسلامی منطقه یک مشت عیاش هستند/ ما در کشورمان بی ح...

رییس دفتر رهبری: وابستگان حاکمان اسلامی منطقه یک مشت عیاش هستند/ ما در کشورمان بی حجابی و مشروب فروشی نداریم

چکیده :رییس دفتر رهبری بدون اشاره به حیف و میل ها و اختلاس های سه هزار میلیاردی در کشورمان به دارایی یکی از وابستگان حاکمان اسلامی منطقه اشاره می کند و مدعی می شود که آنان یک مشت عیاش هستند....


رییس دفتر رهبری بدون اشاره به حیف و میل ها و اختلاس های سه هزار میلیاردی در کشورمان به دارایی یکی از وابستگان حاکمان اسلامی منطقه اشاره می کند و مدعی می شود که آنان یک مشت عیاش هستند.

وی گفته است: منابع بزرگ مالی در اختیار کشورهای اسلامی کجا مصرف می‌شود؟ در گزارشی می‌خواندم که ثروت یکی از وابستگان به یکی از حکومت‌های اسلامی 270 میلیارد دلار است، اما از کجا و از کدام مقر به‌دست آمده است؟ آنها یک مشت عیاش هستند.

در حالی که بارها از سوی مراجع و علما و مسئولان نسبت به مساله حجاب در کشور انتقاد شده و گشت های ارشاد نارضایتی های زیادی در جامعه ایجاد کرده است، محمدی گلپایگانی مدعی است که ما در کشور بی حجاب نداریم و مشروب فروشی ها برچیده شده است.

طی روزهای گذشته بیش از سیصد جوان زیر 27 سال بر اثر مسمومیت ناشی از مصرف مشروبات الکلی غیراستاندارد در شهرستان رفسنجان مسموم شده اند.

به گزارش خبرگزاری رسا، محمد محمدی گلپایگانی، رییس دفتر رهبری در آیین افتتاحیه سی امین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم در سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی ادعا کرد که در کشور ما بی‌حجابی وجود ندارد چرا که حجاب یکی از تعالیم عالی قرآن است و مراکز فساد و فحشا و مراکز ایجاد مسکرات را مشاهده نمی‌کنید و هرچه هست، دعوت به خداست.

محمدی گلپایگانی ابراز داشت: من نمی‌گویم حکومت سوریه اسلامی است اما تنها کشوری است که در مقابل اسراییل حنایتکار ایستاده و به او “نه” گفته است و رابطه سیاسی و تجاری با کشور غاصب اسراییل ندارد.

وی ادامه داد: سوریه از روز نخست روی پای خود ایستاده و مقاومت کرده است و حمایت ایران از این کشور به این دلیل است که در خط مقدم جبهه و مقاومت است و هدف دشمنان این است که این خط مقدم را بشکنند.

رییس دفتر رهبری اظهار داشت: اگر روزی به این خواسته برسند که خدا راضی نمی‌شود و بتوانند حکومت سوریه را ساقط کنند، پس از آن نوبت به عراق می‌رسد اما اینها از قدرت خدا غافل هستند زیرا اراده خدا پشت سر مجاهدین است.

محمدی گلپایگانی با تأکید بر این‌که آنچه مسلمانان را در برابر اسراییل ذلیل کرده فراموش کردن اصل بزرگ جهاد است، ابراز داشت: منابع بزرگ مالی در اختیار کشورهای اسلامی کجا مصرف می‌شود؟ در گزارشی می‌خواندم که ثروت یکی از وابستگان به یکی از حکومت‌های اسلامی 270 میلیارد دلار است، اما از کجا و از کدام مقر به‌دست آمده است؟ آنها یک مشت عیاش هستند.

وی با اشاره به این‌که در کشور ما طبقه جوانان که سنشان از سی، چهل سال تجاوز نمی‌کند، آماده و در آرزوی شهادت هستند، اظهار داشت: قرآن در مقوله تأمین زندگی مردم بهترین برنامه‌ها را دارد و آیاتی که درباره ارتباطات اقتصادی مسلمانان نازل شده، بیانگر این مطلب است.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.