سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » یک روز مانده به روز کارگر؛ سكوت وزارت كشور در برابر درخواست مجوز راهپیمایی روز جها...

یک روز مانده به روز کارگر؛ سكوت وزارت كشور در برابر درخواست مجوز راهپیمایی روز جهانی كارگر

چکیده :یک روز مانده به روز جهانی کارگر، معاونت سیاسی وزارت کشور تا کنون به دو درخواست کتبی برای صدور مجوز راهپیمایی روز کارگر پاسخی نداده است....


یک روز مانده به روز جهانی کارگر، معاونت سیاسی وزارت کشور تا کنون به دو درخواست کتبی برای صدور مجوز راهپیمایی روز کارگر پاسخی نداده است.

به گزارش ایلنا، دبیر ستاد مرکزی هفته کارگر در تاریخ‌های ۲۴ فروردین‌ماه و ۳ اردیبهشت ماه ۹۲ با ارسال نامه‌های جداگانه‌ای به معاونت سیاسی وزارت كشور، طبق اصل ۲۷ قانون اساسی تقاضای صدور مجوز راهپیمایی روز جهانی کارگر در یکی از خیابان‌های اصلی تهران را ارائه داده است اما تا لحظه ارسال این خبر واکنشی از سوی این نهاد دولتی مشاهده نشده است.

بنا بر این گزارش در دومین درخواست علیرضا محجوب، دبیر ستاد مرکزی گرامیداشت هفته کارگر که در تاریخ سوم اردیبهشت‌ماه به معاونت سیاسی وزارت کشور ارسال شده است، ضمن اشاره به درخواست قبلی به شماره ۴/۶۶۴۱، از این وزارتخانه خواسته شده است دستور تسریع در بررسی و اعلام نتیجه کتبی را صادر کنند.

گفتنی است آخرین راهپیمایی کارگران ایرانی در روز جهانی کارگر به سال ۸۶ باز می‌کردد و از آن تاریخ، با مخالفت وزارت کشور ظرف پنج سال گذشته مراسم بزرگداشت روز کارگر در فضایی سرپوشیده برگزار می‌شده است.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.