سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » قهرمانی تیم کاله در مسابقات والیبال باشگاه‌های آسیا...

قهرمانی تیم کاله در مسابقات والیبال باشگاه‌های آسیا

چکیده :تیم والیبال کاله ایران با غلبه بر تیم الریان قطر، عنوان قهرمانی چهاردهمین دوره مسابقه های والیبال جام باشگاه های آسیا در تهران را از آن خود کرد. این تیم باشگاهی با این قهرمانی، سهمیه حضور در مسابقه های والیبال قهرمانی باشگاه های جهان که مهر ماه امسال در برزیل برگزار می شود را کسب کرد....


تیم والیبال کاله ایران با غلبه بر تیم الریان قطر، عنوان قهرمانی چهاردهمین دوره مسابقه های والیبال جام باشگاه های آسیا در تهران را از آن خود کرد.

به گزارش ایرنا، در این دیدار که در سالن 12 هزار نفری ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد، تیم والیبال کاله ایران در سه ست (گیم) متوالی و با نتیجه (25 بر 22، 25 بر 17 و 25 بر 21) تیم الریان قطر را شکست داد و قهرمان شد.

در ست نخست، الریان قطر 22 بر 20 از تیم کاله پیش بود و کار نماینده ایران به نظر می رسید در حال گره خوردن است اما بهروز عطایی با خارج کردن زلاتکو پت کوویچ و رضا قرا و استفاده از مهدی بازارگرد و صابر نریمان نژاد، روند بازی را تغییر داد و این ست را با نتیجه 25 بر 22 برد.

از آغاز ست دوم، مجددا کاله ایران با ترکیب اصلی خود به میدان رفت و توانست به راحتی نماینده قطر را شکست دهد. در اواخر ست سوم، مجددا کار نماینده ایران گره خورد و بهروز عطایی با تکرار دو تعویض ست نخست باز هم تیم خود را به سمت پیروزی هدایت کرد.

خولیو ولاسکو سرمربی تیم ملی والیبال ایران به همراه امیر خوش خبر سرپرست این تیم همچون دیدار نیمه نهایی، این مسابقه را از نزدیک مشاهده کردند.

کاله ایران با این قهرمانی، سهمیه حضور در مسابقه های والیبال قهرمانی باشگاه های جهان که مهر ماه امسال در برزیل برگزار می شود را کسب کرد.

این نهمین قهرمانی نمایندگان والیبال ایران در جام باشگاه های آسیا است. تیم والیبال کاله ایران در دوره قبل این رقابت ها سوم شده بود. نزدیک به چهار هزار هوادار، این بازی را از نزدیک مشاهده کردند.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.