سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » هشدار فیروزآبادی به تهدیدهای احمدی نژاد: به این گفتمان پایان دهید، تشویش اذهان عمو...

هشدار فیروزآبادی به تهدیدهای احمدی نژاد: به این گفتمان پایان دهید، تشویش اذهان عمومی است

چکیده :هر چند این مقام نظامی بر اساس قانون اساسی حق دخالت در امور سیاسی را ندارد اما او نه تنها در مورد انتخابات اظهار نظر کرده است، اینک نیز باغیر قابل قبول دانستن جوسازی های رئیس دولت در سفر به خوزستان از وی خواست به این جوسازی ها پایان دهد. ...


بدنبال سخنان احمدی نژاد رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی گفته است: جو سازی آقای احمدی نژاد در سفر به استان خوزستان غیر قابل قبول و مایه تشویش اذهان عمومی است.

هر چند این مقام نظامی بر اساس قانون اساسی حق دخالت در امور سیاسی را ندارد اما او نه تنها در مورد انتخابات اظهار نظر کرده است، اینک نیز باغیر قابل قبول دانستن جوسازی های رئیس دولت در سفر به خوزستان به وی هشدار داده که به این جوسازی ها پایان دهد.

احمدی نژاد روز گذشته در سفر به خوزستان با تهدید مخالفان خود، مدعی شده بود که پیغام می فرستند که اگر به برخی سخنان خود ادامه دهی با تو برخورد می کنیم؛ شما در برابر اراده ملت ایران به حساب نمی آیید؛ این ملت در برابر بزرگترین مستکبران، ایستاده و بر دهان آنان زد؛ شما که جای خود دارید و اگر هر گوشه‌ای از پرونده‌تان آشکار شود، جایی در بین ملت نخواهید داشت.

به گزارش دفتر ویژه رئیس کل ستاد نیروهای مسلح، سرلشکر بسیجی سید حسن فیروزآبادی، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: آرمان جمهوری اسلامی ایران، عدالت و حمایت از محرومین است. هر کس رئیس جمهور می شود، همین آرمان را باید دنبال کند.

وی تاکید کرد: جو سازی مقام محترم رئیس دولت آقای احمدی نژاد در سفر به استان خوزستان غیر قابل قبول و مایه تشویش اذهان عمومی است.

عضو شورای عالی امنیت ملی اظهار نظر کرد: ملت ایران نشان داده است که همه خواستار عدالت بوده و شهدای این ملت فدائیان عدالت هستند، لذا امیداریم آقای احمدی نژاد به این گفتمان خود خاتمه دهد.


ادامه بگم بگم های احمدی نژاد: گوشه پرونده تان را بالا بزنم دیگر جایی ندارید


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.