سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » ترافیک سنگین در جاده های شمالی کشور/ بارش باران در محورهای چهار استان...

ترافیک سنگین در جاده های شمالی کشور/ بارش باران در محورهای چهار استان

چکیده :جانشین فرمانده پلیس راه کشور گفت: ترافیک در خروجی های پایتخت به ویژه محورهای هراز،چالوس و قزوین رشت سنگین است....


جانشین فرمانده پلیس راه کشور گفت: ترافیک در خروجی های پایتخت به ویژه محورهای هراز،چالوس و قزوین رشت سنگین است.

سرهنگ پرویز سیاح البرزی اظهار داشت: هم اکنون ترافیک در جاده های هراز از پلور تا گزنک و در جاده چالوس از میدان امیرکبیر کرج تا تونل شماره پنج سنگین است. ضمن اینکه خروجی تهران به سمت قم نیز دارای ترافیک نیمه سنگین است. براساس اعلام پلیس راه قزوین- رشت ترافیک در این محور در محوده منجیل تا رودبار نیمه سنگین گزارش شده است.

وی در گفتگو با مهر با اعلام اینکه بارش باران در جاده های چهار استان گلستان، خراسان رضوی، شمالی و گیلان آغاز شده است که رانندگان برای تردد در محورهای این استان به وِیژه جاده های آستارا و تالش باید دقت بیشتری داشته باشند. سطح جاده های این استان ها پس از بارش لغزنده گزارش شده است.

به گفته جانشین فرمانده پلیس راه در 24 ساعت گذشته عدم توجه به جلو29.8، تخطي از سرعت مطمئنه 22.6، عدم رعايت حق تقدم 9.5، انحراف به چپ 19.6 و خستگي و خواب آلودگي 5.4 مهمترین علل وقوع تصادفات هستند. همچنین 42 درصد تصادفات مربوط به واژگوني خودروها بوده است و 8درصد نیز برخورد با عابرين پياده است.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.