سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » سازمان هوا‌شناسی: افزایش دمای هوا / روز طبیعت هوا آفتابی است...

سازمان هوا‌شناسی: افزایش دمای هوا / روز طبیعت هوا آفتابی است

چکیده :مدیرکل پیش بینی سازمان هوا‌شناسی، گفت: دمای هوا در بیشتر نقاط کشور به ویژه در سواحل دریای خزر از امروز تا پنج شنبه افزایش می‌یابد. ...


مدیرکل پیش بینی سازمان هوا‌شناسی، گفت: دمای هوا در بیشتر نقاط کشور به ویژه در سواحل دریای خزر از امروز تا پنج شنبه افزایش می‌یابد.

عبدالرضا امیدوارشهری در گفت‌و‌گو با ایلنا، با بیان اینکه بارش باران و کاهش دما در استان‌های گلستان‏، خراسان شمالی و رضوی ادامه دارد‏، افزود:‌ بعداز ظهر امروز (یکشنبه) بارش باران در خراسان رضوی از شدت بیشتری دارد.

وی ادامه داد: ‌ از اواخر امروز و فردا بارش باران و وزش باد در استان‌های کرمان، ‏‌شمال هرمزگان. جنوب سیستان و بلوچستان پیش بینی می‌شود‏، گفت: این وضعیت فردا (دوشنبه) در استان کرمان شدت می‌یابد.

مدیرکل پیش بینی سازمان هوا‌شناسی، همچنین خاطر نشان کرد: دمای هوا در بیشتر نقاط کشور به ویژه در سواحل دریای خزر از امروز تا پنج شنبه افزایش می‌یابد.

امیدوار شهری با اشاره به اینکه روز دوشنبه به دلیل افزایش سرعت باد، خلیج فارس مواج است، گفت: از فردا جوی آرام بر کشور حاکم است.

وی همچنین از ورود سامانه بارشی از غرب کشور در روز پنج شنبه خبر داد و تاکید کرد: ‌ این سامانه ابتدا در روز استان‌های واقع در نوار غربی و سپس در استان‌های نیمه غربی و روز شنبه هفته آینده در نیمه شرقی فعال خواهد بود.

مدیرکل پیش بینی سازمان هوا‌شناسی، افزود: بارش باران در روز جمعه در استان‌های واقع در غرب از شدت بیشتری برخوردار است.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.