سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » انتقال ضیا نبوی از زندان اهواز به مکانی نامعلوم...

انتقال ضیا نبوی از زندان اهواز به مکانی نامعلوم

چکیده :سید ضیا نبوی، فعال دانشجویی و سخنگوی شورای دفاع از حق تحصیل که در زندان کارون اهواز در حبس است، امروز به دادگاه انقلاب اهواز و از آنجا به مکان نامعلومی منتقل شد. از دلایل انتقال وی به دادگاه خبر دقیقی در دست نیست ولی احتمال داده می شود وی از دادگاه به اداره اطلاعات شهر اهواز و سلول انفرادی منتقل شده...


سیدضیا نبوی پس از اعزام به دادگاه به مکانی نامعلوم منتقل و دست نوشته هایش توسط ماموران ضبط شد.

به گزارش خبرنگار کلمه، سیدضیا نبوی، فعال دانشجویی و سخنگوی شورای دفاع از حق تحصیل که در زندان کارون اهواز در حبس است، دیروز به دادگاه انقلاب اهواز اعزام و از آنجا به مکان نامعلومی منتقل شد.

از دلایل انتقال وی به دادگاه خبر دقیقی در دست نیست ولی احتمال داده می شود وی از دادگاه به اداره اطلاعات شهر اهواز و سلول انفرادی منتقل شده باشد.

در جریان انتقال این فعال دانشجویی، کلیه وسایل او مورد بازرسی و جستجو قرار گرفته و تمام دستوشته های او نیز توسط ماموران ضبط شده است.

از آخرین نوشته های سیدضیا نبوی، نامه اخیر او در نقد حکم اعدام یکی از فعالان مسالمت جوی عرب به نام محمدعلی عموری است. نکته ای که احتمال داده می شود در انتقال امروز او به دادگاه انقلاب اهواز و اداره اطلاعات این شهر بی ارتباط نباشد.

سیدضیا نبوی، به اتهامی کذب با عنوان “ارتباط با مجاهدین خلق”، به 10 سال حبس در تبعید محکوم شده است. اتهامی که وی و کلیه دوستان و نزدیکان او به دفعات رد کرده اند و هیچ سند قابل توجهی درباره این اتهام در پرونده این زندانی سیاسی وجود ندارد.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.