سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » 3 قربانی انفجار دیروز کارخانه سیمان شاهرود...

3 قربانی انفجار دیروز کارخانه سیمان شاهرود

چکیده :علی اصغر یارمحمدی با اعلام این خبر، افزود: به علت شدت حادثه و تکه تکه شدن اجساد در ساعات اولیه حادثه، شمار کشته‌ها به اشتباه 4 نفر اعلام شده‌ بود....


مدیر روابط عمومی کارخانه سیمان شاهرود، گفت: برخلاف اخبار منتشر شده در رسانه‌ها، حادثه دیروز، این کارخانه 3 نفر تلفات داشته است.

به گزارش ایسنا، علی اصغر یارمحمدی با اعلام این خبر، افزود: به علت شدت حادثه و تکه تکه شدن اجساد در ساعات اولیه حادثه، شمار کشته‌ها به اشتباه 4 نفر اعلام شده‌ بود.

وی با بیان این‌که این حادثه مجروحی نداشته است، گفت: در جریان این حادثه یک پیمانکار این کارخانه بنام علیرضا قاسمی به همراه حسین قاسمی و امیر نیکی در اثر شدت انفجار در دم جان باختند.

مدیر روابط عمومی کارخانه سیمان شاهرود اظهار کرد: هنوز علت حادثه به درستی کارشناسی نشده ولی احتمالأ انفجار کپسول هوا عامل این حادثه بوده است. در اثر این حادثه 2 ساختمان این کارخانه کاملأ تخریب شده‌اند.

یارمحمدی با بیان این‌که قربانیان این حادثه از روستای ابر و روستای رویان شاهرود بوده‌اند، گفت: خاکسپاری یکی از قربانیان امروز در روستای ابر برگزار می‌شود و اجساد 2 قربانی دیگر برای خاکسپاری به روستای رویان انتقال یافته است.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.