سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » پیام تسلیت جمعی از خانواده های زندانیان سیاسی به زهرا رهنورد...

پیام تسلیت جمعی از خانواده های زندانیان سیاسی به زهرا رهنورد

چکیده :اینک که جای خالی تان پس از صدها روز متوالی میانمان سخت به چشم می آید، بیش از گذشته دل تنگتان هستیم و برای رهایی هرچه سریع تر شما و همه عزیزان دربندمان دعا می کنیم. خداوند روح آن عزیز سفرکرده را در روضه رضوان مقام دهد و صبوری و پایداری و عزت شما و خانواده مکرمتان را افزون کند....


جمعی از خانواده های زندانیان سیاسی در پیامی به زهرا رهنورد درگذشت پدر وی را تسلیت گفتند.

به گزارش کلمه، خانواده های زندانیان سیاسی به زهرا رهنورد که یکی از همراهان و همدلان جدی آن ها پیش از حصر بود نوشته اند: ما شرمنده ایم که در سخت ترین روزهای شما نتوانستیم دینی را که نسبت به همه مهربانی ها و همراهی هایتان طی سال های کودتایی به گردن داشتیم آن چنان که باید ادا کنیم. شرمنده ایم که دستمان برای پاک کردن قطرات اشک جاری بر گونه های نحیف شده تان در سوگ و عزای پدر عزیزتان کوتاه است و شرمنده ایم که دست نوازشمان آن گونه که باید و همان گونه که شما در این زمینه الگوی ما بودید، بر سر دختران مظلوم و نوه های معصومتان که فرزندان خودِمایند کشیده نشده است.

متن این پیام تسلیت که در اختیار کلمه قرار گرفته به شرح زیر است:

انا لله و انا الیه راجعون

خواهر عزیز و بزرگوار سرکار خانم دکتر زهرا رهنورد

گوهر یکتایی را از دست داده اید که غم فقدانش در میان جمع به سختی قابل تحمل است چه رسد به روزها و شب های تنهایی اجباری در حصر ستم گران حسود کینه ورز. حسودانی که نه مرتبت علمی و توان مدیریتی شما و شوی گرامی تان را چشم دیدن داشتند و نه هنرمندی تان را در جلب قلوب مردم آزاده وطن عزیز را تاب آوردند.

ما شرمنده ایم که در سخت ترین روزهای شما نتوانستیم دینی را که نسبت به همه مهربانی ها و همراهی هایتان طی سال های کودتایی به گردن داشتیم آن چنان که باید ادا کنیم. شرمنده ایم که دستمان برای پاک کردن قطرات اشک جاری بر گونه های نحیف شده تان در سوگ و عزای پدر عزیزتان کوتاه است و شرمنده ایم که دست نوازشمان آن گونه که باید و همان گونه که شما در این زمینه الگوی ما بودید، بر سر دختران مظلوم و نوه های معصومتان که فرزندان خودِمایند کشیده نشده است.

اینک که جای خالی تان پس از صدها روز متوالی میانمان سخت به چشم می آید، بیش از گذشته دل تنگتان هستیم و برای رهایی هرچه سریع تر شما و همه عزیزان دربندمان دعا می کنیم. خداوند روح آن عزیز سفرکرده را در روضه رضوان مقام دهد و صبوری و پایداری و عزت شما و خانواده مکرمتان را افزون کند.

خانواده زندانیان سیاسی

10/10/91


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.