سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » پیام تسلیت جبهه مشارکت ایران اسلامی به زهرا رهنورد و میرحسین موسوی...

پیام تسلیت جبهه مشارکت ایران اسلامی به زهرا رهنورد و میرحسین موسوی

چکیده :صبر و استقامت شما در برابر مصائب و گرفتاریها چراغ راهی در دل تاریکی ها و شب دیجوری است که استبدادیان بنام دین بر کشور حاکم کرده اند. برپایه سنت الهی و آموزه های تاریخی حاکمیت ظلم سرانجامی جز سقوط ندارد وحصر و حبس خانگی غیرقانونی، غیرمشروع و ظالمانه شما نیز به پایان خواهد رسید اما روسیاهی آن بنام حاکمیتی ثبت خواهد شد که بنام دین اینگونه با منتقدان خود رفتار می کند و این عمل حاکمان درمحضر خداوند عادل و حکیم ومردم بی پاسخ نخواهد ماند....


جبهه مشارکت ایران اسلامی با صدور پیامی درگذشت پدر زهرا رهنورد را به ایشان و میرحسین موسوی تسلیت گفت.

به گزارش نوروز در بخشی از این پیام ضمن همدردی با وی آمده است: صبر و استقامت شما در برابر مصائب و گرفتاریها چراغ راهی در دل تاریکی ها و شب دیجوری است که استبدادیان بنام دین بر کشور حاکم کرده اند. برپایه سنت الهی و آموزه های تاریخی حاکمیت ظلم سرانجامی جز سقوط ندارد وحصر و حبس خانگی غیرقانونی، غیرمشروع و ظالمانه شما نیز به پایان خواهد رسید اما روسیاهی آن بنام حاکمیتی ثبت خواهد شد که بنام دین اینگونه با منتقدان خود رفتار می کند و این عمل حاکمان درمحضر خداوند عادل و حکیم ومردم بی پاسخ نخواهد ماند.

متن کامل این پیام بشرح زیر است:

“انا لله و انا الیه راجعون”

سرکار خانم زهرا رهنورد و جناب آقای مهندس میرحسین موسوی

در روزگاری که در حصر و حبس خانگی استبدادیان گرفتارید و رنجی که از دوری خویشان و اقوام تحمل می کنید درگذشت پدری مومن و دلسوخته غم جانکاه دیگری بر دلهای شماست که تنها با صبر و توکل برخدای بزرگ تسلی می یابد.

صبر و استقامت شما در برابر مصائب و گرفتاریها چراغ راهی در دل تاریکی ها و شب دیجوری است که استبدادیان بنام دین بر کشور حاکم کرده اند. برپایه سنت الهی و آموزه های تاریخی حاکمیت ظلم سرانجامی جز سقوط ندارد وحصر و حبس خانگی غیرقانونی، غیرمشروع و ظالمانه شما نیز به پایان خواهد رسید اما روسیاهی آن بنام حاکمیتی ثبت خواهد شد که بنام دین اینگونه با منتقدان خود رفتار می کند و این عمل حاکمان درمحضر خداوند عادل و حکیم ومردم بی پاسخ نخواهد ماند.

جبهه مشارکت ایران اسلامی، درگذشت پدرگرامیتان را به محضر شما تسلیت عرض نموده و برای آن مرحوم مغفور از خداوند متعال رحمت و آمرزش و برای بازماندگان صبر و بردباری مسئلت دارد. امید آن داریم که با یاری خدا و گشایش فضا، از مصائب و سختی های شما و بستگان محترم کاسته شود و کشور و مردم همچون گذشته بتواند از خدمات شما بهره مند شوند.

جبهه مشارکت ایران اسلامی

10 دی 1391


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.