سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » روزنامه کلمه؛ ویژه نامه چهار صفحه ای عاشورا، علیه دروغ پردازی ها...
» آگاهی بخشی را رها نکنیم، بسیاری از مردم هنوز واقعیت ها را نمی دانند

روزنامه کلمه؛ ویژه نامه چهار صفحه ای عاشورا، علیه دروغ پردازی ها

چکیده :پس از سه سال، هنوز صدا و سیمای دروغ پرداز از قلب واقعیت درباره عاشورای 88 دست برنداشته است، و هنوز کم نیستند کسانی که تصور می کنند رسانه های رسمی راست می گویند و در عاشورای 88 این مردم معترض بودند که به امام حسین(ع) توهین کردند، نه سرکوب گران حکومتی. ویژه نامه چهار صفحه ای روزنامه کلمه آماده شده است تا گامی در مسیر زائل کردن ملات کاخ دروغ باشد. با چاپ و توزیع این ویژه نامه در بین اقشاری که هنوز از واقعیت های عاشورای 88 بی اطلاع اند، گامی بلند در مسیر آگاهی بخشی...


کلمه: پس از سه سال، هنوز صدا و سیمای دروغ پرداز از قلب واقعیت درباره عاشورای 88 دست برنداشته است. هنوز به جای نشان دادن جنایت های پلیس و بسیجیان در آن روز که دست کم هشت کشته بر جا گذاشت، پخش صحنه های مجعول و مقطوع ادامه دارد و هنوز کم نیستند کسانی که تصور می کنند رسانه های رسمی راست می گویند و در عاشورای 88 این مردم معترض بودند که به امام حسین(ع) توهین کردند، نه سرکوب گران حکومتی.

امروز در سومین عاشورای پس از آن روز تاریخی، روزنامه کلمه ویژه نامه ای را برای افزایش آگاهی عمومی درخصوص حقایق عاشورای 88 آماده کرده است تا گامی در مسیر زائل کردن ملات کاخ دروغ باشد.

این ویژه نامه چهار صفحه ای، در کنار مستند وقایع عاشورای 88 که در این آدرس قابل مشاهده و نسخه مناسب بلوتوث آن نیز قابل دریافت است، می تواند دستمایه خوبی برای نهضت آگاهی بخشی و مقابله به دروغ پردازی ها باشد.

این شماره روزنامه کلمه را که در دو فرمت تصویری و پی دی اف قابل مشاهده و دریافت است، چاپ کنیم و بین اقشاری که هنوز از واقعیت های عاشورای 88 بی اطلاع اند، پخش کنیم.

صفحه فیس بوک روزنامه کلمه

هنوز هم هر شهروند یک رسانه

روزنامه کلمه - دوم آذر ماه - نسخه پی دی اف - PDF

دریافت نسخه PDF – پی دی اف

دریافت نسخه JPEG – عکس (صفحه ۱)

روزنامه کلمه - دوم آذر ماه - نسخه پی دی اف - PDF

دریافت نسخه PDF – پی دی اف

دریافت نسخه JPEG – عکس (صفحه ۲)

روزنامه کلمه - دوم آذر ماه - نسخه پی دی اف - PDF

دریافت نسخه PDF – پی دی اف

دریافت نسخه JPEG – عکس (صفحه ۳)

روزنامه کلمه - دوم آذر ماه - نسخه پی دی اف - PDF

دریافت نسخه PDF – پی دی اف

دریافت نسخه JPEG – عکس ( صفحه ۴)

چنانچه در دریافت فایل مشکل دارید ابتدا بر روی لینک دانلود کلیک راست نمایید و از منوی باز شده گزینه “Save Link as” در مرورگر های فایرفاکس و کروم و “Save as target” در اینترنت اکسپلورر را انتخاب کنید.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.