سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » تکذیب ادعای دولت درباره درخواست مجوز راهپیمایی روز کارگر + سند...

تکذیب ادعای دولت درباره درخواست مجوز راهپیمایی روز کارگر + سند

چکیده :این سند که به امضای دبیرکل خانه کارگر رسیده و تاریخ 21 فروردین را بالای خود دارد، در حالی منتشر می‌شود که هفته قبل وزیر کشور از درخواست مجوز برای این راهپیمایی ابراز بی اطلاعی کرده بود و دیروز هم مدیرکل سیاسی وزارت کشور تصریح کرده بود که هیچ درخواستی در این باره به کمیسیون ماده ده احزاب ارسال نشده است....


کلمه: در واکنش به ادعای مسئولان دولتی مبنی بر اینکه درخواست مجوزی برای راهپیمایی روز جهانی کارگر به وزارت کشور نرسیده، خبرگزاری کار ایران (ایلنا) تصویر درخواست مجوز خانه کارگر را منتشر کرد.

در این سند که به امضای دبیرکل خانه کارگر رسیده و تاریخ 21 فروردین را بالای خود دارد، خطاب به مرتضوی معاون سیاسی وزیر کشور آمده است: احتراما ضمن تبريك سال نو، بدينوسيله درخواست ستاد هفته كارگر جهت انجام راهپيمايي روز كارگر در روز دوشنبه 91/2/11 در حمايت از فرمايشات اخير و پيام نوروزي مقام معظم رهبري در يكي از خيابان‌هاي اصلي تهران اعلام مي‌گردد. لذا خواهشمند است دستور بررسي و مساعدت صادر فرماييد.

این در حالی است که هفته قبل وزیر کشور از درخواست مجوز برای این راهپیمایی ابراز بی اطلاعی کرده بود و دیروز هم مدیرکل سیاسی وزارت کشور تصریح کرده بود که هیچ درخواستی در این باره به کمیسیون ماده ده احزاب ارسال نشده است.

اکنون انتشار سند زیر نشان می‌دهد که دولت برای فرار از روبه‌رو شدن با اعتراضات گسترده کارگری در روز کارگر، به روال سابق خود در دروغگویی روی آورده و به انکار وجود درخواستی که از سه هفته قبل برای وزارت کشور ارسال شده بود، پرداخته است.

تصویر درخواست مجوز راهپیمایی روز جهانی کارگر که دولت منکر وجود آن است


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.