سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » پوستر/ پیام تبریک نوروزی جواد علیخانی...

پوستر/ پیام تبریک نوروزی جواد علیخانی

چکیده :نوروز را به همه یاران دیستانی ام، کارگران شریف، زنان آزادیخواه و شجاع این سرزمین و معلمان و کودکان تبریک و شادباش می گویم که به راستی سزاوار نو شدن و رهایی از زمستان استبداد هستید....


ایرانیان سرافراز، درود بر شما که بار دیگر آوای دلنشین آزادی خواهی تان در گوش جهانین طنین انداز شد و آمدید و با حضور سبزتان سرمنشا تحولات دموکراسی خواهانه در منطقه شدید و لرزه بر اندام مستبدان انداختید. آفرین بر شما مردمان آزادیخواه که به درستی راه و مسیر پیشینیان خود را در دستیابی به آزادی و دموکراسی انتخاب کردید و امید آن می رود که در سال جدید با صبر و استقامت شما مردمان بزرگوار و با همدلی و همراهی یکدیگر این مسیر سبز آزادی را هموار کرده و به آنچه شایسته شما مردم سلح دوست و آزادیخواه می باشد، دست یابیم.

نوروز را به همه یاران دیستانی ام، کارگران شریف، زنان آزادیخواه و شجاع این سرزمین و معلمان و کودکان تبریک و شادباش می گویم که به راستی سزاوار نو شدن و رهایی از زمستان استبداد هستید.

درحالی در این سال های به دور از نیمکت دانشگاه سومین نوروز را در پشت میله ها و دیوارهای سرد و بی روح زندان سپری میکنم که برای این فرزند کوچک شما آمیخته از تجربه های تلخ و شیرین بوده است. از صبر و پایداری شما مردم عزیز خرسندم و نیز از اینکه خانواده ها و مادران پیام آوران آزادی چون سحابی ها، هدی صابر، ندا، سهراب، اسکان و ترانه و … شادباش گفته و صبر و استقامتشان را می ستایم و نیک بدانید که مسیر سبز جان باختگان راه آزادی را ادامه خواهیم داد.

جواد علیخانی

زندان اوین بند ۳۵۰

نوروز ۹۱


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.