سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » ادامه دروغ پردازی‌ها در باره عاشورای 88؛ حقایقی که از آن می گریزند...

ادامه دروغ پردازی‌ها در باره عاشورای 88؛ حقایقی که از آن می گریزند

چکیده :مردم در روز عاشورا تکلیف خود را با ظالمان روشن کرده بودند. "یا حجت ابن الحسن ریشه ظلم را بکن" نشان از باور عمیق مردمی بود که اسلام را برای کشور خود برگزیده بودند و می دانستند که " تجاوز توی زندان" نبوده توی قرآن. آنها می دانستند در اسلام کسی را به خاطر پرسش‌گری از رایش به گلوله نمی بندند. می دانستند در هیچ مکتبی در روز عاشورا سیاه پوشان امام حسین را کسی به خون نمی کشد. مردم در هیاتهای محرم شنیده بودند که زینب سلام الله را هم به کاخ یزید بردند و او توانست پیام آور خون شهیدانی باشد که در کربلا به زمین ریخته شده بود....


کلمه – سیدحامد آرین

کربلای تهران چیزی نیست که به این زودی از خاطره ها برود و بتوان آنچه در این روز رخ داد تحریف کرد. هنوز همه شاهدان عینی این حادثه تلخ حضور دارند. آنان که شاهدی بودن بر مظلومیت مردمی که زیر مشت و لگد شانزده هزار نیروی انتظامی و اطلاعاتی خونین شدند. هنوز خانواده داغدار مصطفی و شبنم و امیر وسیدعلی و… هر روز در راهروهای دادگستری تهران می روند تا شاید نشانی بیابند از قاتلانی که توانستند به پشتوانه قدرت، ظلم کنند و خون بی گناهان بر زمین بریزند.

امسال هم این خانواده ها بودند که حتی نتوانستند آگهی ترحیم برای عزیزانشان بدهند و اینک استاندار تهران در یک اظهار نظر با ادعای پروژه کشته سازی مدعی می شود “افرادی که روز عاشورا از روی پل کالج سقوط کردند، مشخصاً غیر از خود اینها چه کسی در آنجا بود؟ روی پل کالج و زیر پل کالج تا چهارراه ولی‌عصر کسی غیر از خود اینها نبود. بگوییم مردم به اینها حمله کردند؟ بگوییم نیروی انتظامی به اینها حمله کرد؟” اینها همه کنار صحنه بودند و کسی در میانه میدان نبود. یا بعضی از افرادی که جانشان را در حوادث و روزهای دیگر از دست دادند، مکان کشته شدن اینها و شکل کشته شدنشان نشان می‌دهد که این کار کاملاً طراحی شده بود. یک گوشه این قضیه را در مورد ندا آقاسلطان دیدید. خوشبختانه شکل و نحوه کشته شدن او در فیلم‌ها به‌‌خوبی ثبت شده و کاملاً روشن است. پروژه کشته‌سازی یکی از دلایل ماست که اینها در صحنه بودند و مسلح هم بودند.”

و از آن سو محمدجواد لاریجانی که تکلیف پرونده زمین خواری هایش هنوز روشن نشده، مدعی می شود که جنبش سبز از دین استفاده ابزاری می کند و در مراسم عاشورا حضور می یابند و می افزاید: از آنجا که فتنه حساب شده بود دشمنان به دلیل محبوب بودن دین در بین مردم ابتدا باز نمادهای دینی استفاده کردند وابتدا حتی با سردادن شعار الله و اکبر وارد میدان شدند و پس از آن بود که با کفش به نماز جمعه رفتند و در نهایت نیز حوادث عاشورا را رقم زدند. وی به این بسنده نکرده و با قلب واقعیت می گوید در برخورد با معترضان که او آنها را اهل “فتنه” می خواند، حکومت از نیروهای امنیتی و انتظامی و حتی بسیج استفاده نکرد! و این مردم بودند که در صحنه حاضر شدند و “فتنه” را بر اساس ” بصیرت” و تشخیص از بین بردند!

آقای استاندار تهران و برادر قاضی القضات گویی دچار فراموشی شده و یادش رفته است اظهارات آقای رادان را در همان شب حادثه که وعده بررسی داده بود و با صدایی حزن انگیز از قتل مردم پرده برداشته بود. گویی فراموش کرده است پروژه سازی کار تیم سعید امامی است که برای هر حرکت مردمی پیشاپیش برنامه و طرح “خودجوش” دارد و نیروهای جان برکفش را سوار بر “اتوبوسها” باتوم به دست ردیف می کند تا نظم عمومی را برهم زده و امنیت مردم را به خطر اندازند.

لشکر کشی خیابانی نیروهای امنیتی و انتظامی در خبابانهای تهران

تمدنها و لاریجانی ها فراموش کرده اند که چند روز مانده به عاشورای 88 پیام هایی که رد و بدل می شد و هشدارهایی که داده می شد و خط و نشان هایی که کشیده می شد و شانزده هزار نیرویی که راهی خیابانها شده بودند تا با مردم عزاردار مقابله کنند. 
نیروی انتظامی با کدام علم غیبی هشدار داده بود که اگر کسانی در حاشیه عزاداری محرم دست به «کارهای خلاف امنیت» بزنند با آنها برخورد خواهد شد. احمدی مقدم از کجا می دانست که عده ای می خواهند ” تخریب و اغتشاش” کنند. و آن همه بولتنهای داخلی در خصوص ” محرم سبز” برای چه منظوری بین بسیجیان و لباس شخصی ها رد و بدل می شد.

تنها کافی است مروری به اخبار پیش از عاشورای هشتادو هشت کرد تا روشن شود استقرار و آماده باش مراکز امدادی به چه منظوری صورت گرفته بود. گویی آقای تمدن و محمدجواد لاریجانی فراموش کرده اند روز تاسوعا پلیس کلیه مبادی ورودی ایستگاههای مترو را بسته بود و حتی مسافران را بازرسی بدنی می کردند. استقرار نیروی هزار نفره پلیس ضدشورش در اطراف میدان امام حسین و ضرب و شتم مردم هم گویی از ذهن آنان رفته است.

مردم که آرام و عزادار با بیرق هایی که نام حسین بر آن بود از سمت میدان امام حسین به سوی انقلاب می رفتند. به پل چوبی که نرسیده بودند نیروهای انتظامی با خشونت مانع از ادامه مسیر شدند. نیروهای ضدشورش شروع به زدن مردم کردند. مردم شعار می دادند ما ” جنبش سبزیم و علمدار حسینیم”. اما نام حسین برایشان گران تمام می شود. شروع به زدن مردم کردند. شیشه ماشین ها را مغازه ها را شکستند. همه باتوم در دستشان بود می زدند و رحم نمی کردند. عده ای را هم بازداشت کردند و به ماشین هایشان بردند.

چهارراه کالج از شب قبل تصرف شده بود. لباس شخصی ها همه جا را گرفته بودند. مردم از هر طرف تحت فشار بودند. ماموران با باتوم به ماشین هایی می کوبیدند که در ترافیک خیابانها تهران نه راه پس داشتند نه راه پیش. مردم در اتوبوسها و پیاده رو ها فقط شعار ” حسین حسین” می دادند. وقتی حمله بیشتر شد مردم تکبیر سردادند و یاری خدایشان را طلب می کردند. فریاد الله اکبرشان پیوند می خورد با فحش و ناسزایی که ماموران نثار عزادارن حسین می کردند. مردم شعار می دادند ” هیهات من الذله”. در داستانها خوانده بودند که این فریاد امامشان بود آنگاه که باران نیزه بر سر یارانش فرو می بارید در صحرای کربلا.

“ابوالفضل علمدار دیکتاتور را برش دار”  “این ماه ماه خونه یزید سرنگونه” باز این مردم بودند که در برابر این همه فحاشی و توهین با تمسک به امام شهیدان می خواستند به این لشکری که تا بن دندان مسلح به رزمگاه آمده بودند پاسخ دهند. مردم در روز عاشورا به همان نتیجه ای رسیدند که امروز ابوالفضل قدیانی در اوین رسیده است وقتی شعار می دادند که ” …  به آخرش رسیده” و چون قاتل است …باطل شده است. چون به چشم خود دیده بودند عزیزانشان در برابر دیدگانشان نقش بر زمین می شوند و ماشین نیروهای نظامی از روی پیکر او رد می شود.

مردم در روز عاشورا تکلیف خود را با ظالمان روشن کرده بودند. “یا حجت ابن الحسن ریشه ظلم را بکن” نشان از باور عمیق مردمی بود که اسلام را برای کشور خود برگزیده بودند و می دانستند که ” تجاوز توی زندان” نبوده توی قرآن. آنها می دانستند در اسلام کسی را به خاطر پرسش‌گری از رایش به گلوله نمی بندند. می دانستند در هیچ مکتبی در روز عاشورا سیاه پوشان امام حسین را کسی به خون نمی کشد. مردم در هیاتهای محرم شنیده بودند که زینب سلام الله را هم به کاخ یزید بردند و او توانست پیام آور خون شهیدانی باشد که در کربلا به زمین ریخته شده بود.

در نظامی که ولایتش را به زور سرنیزه به مردم تحمیل می کند حتی عاجز است که شهامت یزید را داشته باشد و شنوای پیام آوران صحنه کربلا باشد. لیلای جوان باید به زندان رود چون فقط شاهدی بوده است به ظلمی که بر امیر رفت وقتی به چشمش دید این ماشین نیروی انتظامی است که از روی جسد بی جان امیر بارها رد می شود.

یزید آنقدر مردانگی داشت که عقیله بنی هاشم در برابرش ایستاد و خطابش کرد: “اى یزید، براى تو کافى است در قیامت به دادگاهى وارد شوى که قاضى آن خدا، باشد و خصم و طرف دعواى تو محمد(ص) و پشتیبان او جبرئیل. در روز قیامت، نه تنها تو به مکافات اعمال ضد انسانى خواهى رسید، بلکه آنهایى هم که تو را بر این مسند نشاندند و بر گرده مسلمین سوار کردند، سزاى همکارى هاى خود را دریافت خواهند نمود. آن روز است که بدانید، چه سرنوشت دردناکى دارید و یکى پس از دیگرى بدبخت و بیچاره تر و ناتوان تر و شکست خورده تر خواهید بود.”

اما بازماندگان میلیونی و شاهدان ناظر بر کربلای ایران را حتی نگذاشتند داستان مظلومیت خود به کسی بازگویند. زینب می تواند در کاخ ستم فریاد بر آورد که ” اى زاده معاویه! اگر چه حوادث روزگار مرا در شرایطى قرار داد که با تو سخن بگویم، اما من، تو را کوچک مى شمارم و بسیار سرزنش مى کنم و توبیخ فراوانت مى کنم. آه چه شگفت انگیز است که مردان خدا به دست گروهى شیطان صفت کشته شوند.” در حالی که مردم سرکوب شده ناچار بودند رجز خوانی و دروغ پردازی و نمایشهای خودساخته کسانی را شاهد باشند که عزیزانشان را به خون نشانده بود.

بر مرکب دین، دینداران را به حبس می کنند و خون مردم را مباح و گمان دارند که این مرکب ابدی است و هنوزسه سال نگذشته از ظلمی که به این مردم کردند، دروغ پردای می کنند و یادشان می رود آینده نگری زینب را که می گفت ” اى یزید! هرچه مى توانى در راه دشمنى ما مکر و حیله و نقشه طرح کن و کوشش به خرج بده، به خدا نمى توانى نام ما را از خاطره ها و صفحه تاریخ، محو نمایى و فروغ وحى ما را خاموش سازى و از این راه به آرزوى نهایى خود برسى و این ننگ و عار همیشگى را از دامن خود پاک نمایى”.

ننگ عاشورای 1388 چیزی نیست که به این زودی از خاطر کسی پاک شود و شاید تصویری که میرحسین موسوی از جنایتی که در روز عاشورا اتفاق افتاد ارائه می دهد، گویاترین و نزدیکترین تصویر به واقعیت است. فاجعه ای که سخت است پاک کردنش از صفحه ذهن مردمی که برای عزاداری امام حسین به خیابان ها آمده بودند و خود را مواجه دیدند با لشکر تا بن دندان مسلحی که تنها می توانست یادآور یک لشکر در ظهر عاشورا باشد. در میان طوفانی از تهدیدها و تبلیغات و تکفیرها و اهانتها، عزاداران حسینی در این روز مقدس حسین حسین گویان به صورت مسالمت آمیز و بدون شعارهای تند روانه میدانها و مسیرهایی شدند که خود انتخاب کرده بودند و این بار نیز چون دفعات گذشته با اعمال تحریک آمیز مواجه شدند، خشونت های غیرقابل باور چون زیر کردن راهپیمانان، تیراندازی نیروهای لباس شخصی که امروز هویت آنها بر کسی پوشیده نیست و روز بروز پرده از چهره آنان و سرانشان کنار زده می شود، فاجعه ای را آفرید که اثرات آن به این زودی از صحنه سیاسی کشورمان رخت برنخواهد بست. 
و روز داوری برای امثال تمدن ها و لاریجانی ها نزدیک است.


99 پاسخ به “ادامه دروغ پردازی‌ها در باره عاشورای 88؛ حقایقی که از آن می گریزند”

 1. م ف گفت:

  به عنوان یک طلبه ؛ معلم دانشگاه و بسیجی زمان جنگ که هیچ گاه حاضر به ترک عزاداری سنتی خود در ایام عاشورا نبوده ام اما در عاشورای 88 غسل شهادت نموده و برای دفاع از اسلام واقعی به خیابانها آمدم و کشته شدن حسین گویان مظلوم و جنایت یزیدیان زمان را دیدم به پیروزی جنبش سبز در آینده بسیار نزدیک امیدوارم وسیعلم الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون

 2. ناشناس گفت:

  عزیزم چرا متوجه نیستی
  حرمت شکنا از خود حکومت بودن.چرا مطلب رو نمی گیری .چطور میشه کسانی که زیر مشت ولگد بودن مورد ضرب گلوله قرار بگیرن حرمت شکن شدن؟تو این شرایط کی می تونه حرمت شکن باشه نه عزیزم اینا سناریوی حکومت بود

 3. رضا گفت:

  درود بر عاشواریان سبز اندیش سال 88 و شهدای این روز بزرگ

 4. سبز گفت:

  من هر وقت به عاشورای 88 فکر می کنم بی اختیار اشک از چشمهایم سرازیر می شود و به مظلومیت جنبش سبز در این روز و به مظلومیت شهید موسوی و سایر شهیدان گریه می کنم . می توانم بگویم عاشورای 88 یکی از افتخارات جنبش سبز است و شما دوستان سعی کنید آنرا زنده نگهدارید و چون از آن می ترسند بخاطر همین می خواهند با دروغ آنرا سیاه نمایی کنند اما وظیفه ماست که کاری زینبی کنیم

 5. ترانه سبز گفت:

  حكومتي كه قاتله مشروعيت نداره
  ديوار حاشا بلنده آقاي تمدن

 6. ali گفت:

  هنوز هم وقتی پل کالج رو یادم میاد مو ی تنم سیخ میشه.تا آخر عمر فراموش نمیکنم.فکر کنم همه کسایی که اون روز بودن یه حس غریب مشترک داشته باشن.رادان بدجوری تقاص پس میده

 7. ناشناس گفت:

  داریوش بزرگ:
  اورمزد این سزمین را از سه عافت جنگ… خشکسالی و دروغ نگاهدارد.

 8. محمد گفت:

  جام فدای سید علی
  جانم فدای سید علی

 9. بسیجیان سبز آزادیبخش انقلاب اسلامی ایران گفت:

  کاری جدید از بسیجیان سبز، در آستانه سالگرد 25 بهمن
  http://www.youtube.com/watch?v=GBSdgGaYjIQ&feature=youtu.be

 10. ناشناس گفت:

  من هم کاملا باتو موافقم جانت فدای سیدعلی جانت فدای سیدعلی بله آقا حتما چرا نه یکی کمتر

 11. ناشناس گفت:

  بای ذنب قتلت؟

 12. ناشناس گفت:

  “مردم شعار می دادند ” هیهات من الذله”. در داستانها خوانده بودند که این فریاد امامشان بود آنگاه که باران نیزه بر سر یارانش فرو می بارید در صحرای کربلا.” پس به ادعای شما کربلا داستان است نه یک واقعیت؟؟!!
  من اون روز سلسبیل و خوش و آزادی بودم و دیدم که طرفدارای جنبش شما به هیاتها و عزادارای حسینی حمله میکردند، فحش میدادند و به ساحت امام حسین (ع) توهین میکردند و برای همین موضوع روز 9 دی در تظاهرات شرکت کردم و به اون افتخار میکنم با اینکه طرفدار حکومت نیستم و الحمدلله هیچوقت هم نوکر و جیره خور و کارمند دزد نبودم و نیستم چنانکه بسیاری الان کارمند دولت هستند و طرفدار آن و بسیاری کارمند دولت بودند و حالا که جیره شون قطع شده عدالتخواه و مخالف شدند.

 13. ناشناس گفت:

  ما نفهیدیم فائزه که هلهله کنان در میدان توحید مردم رو به رقص و شادی دعوت میکرد ولایتمدار و نفوذی بوده و میخواسته نام جنبش رو خراب کنه یا اصل جنبش بوده

 14. ناشناس گفت:

  حکومت دروغ،فساد،جنایت و ناکارآمدی محکوم است

 15. محمد قنبری گفت:

  لعنت بر یزید زمانه

  فیلمساز و فعال حقوق بشر

 16. ناشناس گفت:

  یکی جواب سیصد میلیون کروبی رو بده

 17. جواب سیصد میلیون گفت:

  حکم اختلاس بیت المال توسط مسئولین چیست؟
  ختلاس کمتر از 3 تریلیارد تومان را کشششششششش ندهید و احتیاط واجب آن است که با یک سفر استانی سر و ته قضیه را هم بیاورید.

 18. ناشناس گفت:

  درود بر ولايت مطلقه فقيه و رهبر عزيز

 19. جواب به ناشناسهای دولتی گفت:

  مردمی که عملا هیهات من الذله گفتند انانی بودند که ماشین از رویشان رد شد..مثل کربلا که یزیدیان با اسم از عاشورائبان رد شدند…..فیلم رد شدن ماشین از روی جوان حسینی سبز را دیده اید…..

 20. ناشناس گفت:

  آقایون دم از آتیش زدن و کف زدن می زنند ولی نگفتن کی باعث این کار شد ..!!؟؟
  اگه قرار باشه فقط چندتا بخش کوتاه از فیلم هایی که صدا سیما داده اکتفا کنید باید بگم واقعا که سرتون رو مثل کبک تو برف هستش ..!!
  به دوستان پیشنهاد می کنم که برید و فیلمهایی که مردم , مردم عزادار و سیاه پوش به دونه توهین به کسی داشتن عزاداری می کردن و در شعار های عزاداریشون حرف دلشون رو می زدنن و گرگ ه و سگ های زمانه بهشون حمله ور شدن رو ببینید …!!
  برید اگه می گید کف زدن تو عاشورا کناه هستش , با ماشین از رو مردم رفتن گناه نیست ؟؟ این صحنه شبیه صحنه حمله اسب های یزیدیان رو پیکر های خاندان امام حسن نیست , آقای مسلمون که دم از ولایت می زنی ؟
  تو کدوم دین گفته مردم رو بزنید بکشید با ماشین زیرشون کنید ؟؟ این کار رو من تو فیلم هایی که صداسیما از اسرائیلی ها نشون می ده دیدم ..!!
  می دونید چیه , زمان امام زمان همه چیز عوض می شه , نادانان بر دانایان حکومت می کنند , و حقیقت بر عکس نشان داده می شه …!
  خوشحالم از اینکه طرفدار میر حسین و حقیقت هستم …..!!

 21. عبدالله گفت:

  عشورای 88 از مسیر دروازه دولت وارد خیابان انفلاب به سمت فردوسی شدم. مردان و زنان پیر و جوان با متانت و ادب در حال راهپیمائی بودند که 2 بسیجی 16-17 ساله بسیار بی ادب با عربده و فحاشی به جمعیت حمله ور شدند ( قابل توجه حرمت نگه داران عاشورا) که در ابتدا با آنها مدارا شد ولی وقتی از حد به در کردند بعضی از جوانان طاقت نیا وردند و با کتک آنها را از آنجا راندند. ضمنا لازم است به آقای تمدن یاد آوری کنم که در تمام آن روز بالای پل کالج در اختیار برادران ولائی بود که بر سر مردم سنگ پرتاب می کردند.

 22. حامد گفت:

  هر چه فریاد هم بزنید این را عوض نمی کند. مردم مذهبی به این نتیجه رسیده اند که آقای مو سوی درد دین ندارد و می خواهد بی دین ها را هم دور خود داشته باشد. این برای یک مذهبی یعنی خطر بزرگ چون میداند که لامذهب آمده دین را بر اندازد. چه می شد آقای موسوی روز بیست و چنجم خرداد هشتادوهشت در جلوی مردم می ایستاد و نماز جماعت می خواند؟ دلیلی که ایشان را از این کار بازداشت برای مذهبیون کافیست که ایشان خطرناک هستند. این دیگر قابل عوض شدن نیست. موسوی تمام شد فکر شخص دیگری باشید.

 23. ناشناس گفت:

  عالی گفتی عزیزجان

 24. حماسه صندوقهای خالی رای گفت:

  مرگ بر ….ا اینترنت ذغالی فیلتر شده و هک شده و پر شده از کامنت 7000 تومنی و درود بر صندوقهای خالی رای
  ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
  وَ نُـرِيَ فِـرْعَوْنَ وَ هَـامَانَ وَ جُنُـودَهُـمَا مِنْـهُم مَّـا كَانُوا يَـحْذَرُونَ

 25. ahmad a گفت:

  janam fadaye rahbar

 26. دیندار و بی دین گفت:

  خدا وند مهربان همه چیز را با هم افرید و همه ادیان به خدوند اعتقاد دارند دریا ؛خشکی ؛ جنگل ؛کویر بیابان و همه نوع جاندار

  افراد با همه نوع تفکر هم در همه جای دنیا در کنار هم زندگی میکنند و هر کس خدای خود و دنیا و اطراف خویش را از دریچه چشم

  خود میبیند بنابراین همه نوع فکر میتوانن در کنار هم با محبت زندگی کنند و به هم احترام بگذارند من یک فرد مذهبی هستم ولی

  هیچ اشکالی نمی بینم که در جمع یارن مذهبی میر حسین افراد غیر مذهبی باشند همه ایرانی هستیم و باید با محبت و مهربانی

  در کنار هم ایران را از نو بسازیم هر کس اندیشه خودش را دارد همه به افکار هم احترام بگذاریم و وطن را بسازیم ما یک جامعه سالم

  میخواهیم که فرزندانمان در ان به سلامت رشد کنند و بزرگ شوند دوست عزیز که در مورد میر حسین گفتی به نظر شما الان کشور

  و جامعه ما اسلامی و سالم و اخلاقی است ؟ و چرا در طول این سالها اخلاق نابود شده و دروغگویی اختلاس تهمت افترا غیبت فراوان

  شده ؟مگر جامعه ما اسمش اسلامی نیست پش اخلاق و انسانیت و منش پیامبر و اولیا که در ان ذره ای به چشم نمی خورد

  بنام دین اخلاق و شرف و درستکاری و صداقت را این حاکمان سر بریدند درست نمی گویم دوست عزیز ؟

  /

 27. ناشناس گفت:

  جواب این …. رو در 9 دی شنیدید و دیدید خواهشاً مثل کبک نه کبک که چه عرض کنم مثل … سرتان را در برف نکنید …ها ما تابع ولایتیم و تمام نشدنی شماها که از دین و دیانت چیزی نمی فهمید دین شما دنیای شماست پس لطفاً از حسین (ع) حرف نزنید که شماها یزیدیان زمانید

 28. پسر گفت:

  به به . بالاخره دوستان بسيجي به تواناييهاي سايبري مجهز شدن و با دريافت دستمزد (براي زرنگها ) و بي دستمزد (آنها كه هنوز شروع به تفكر نكرده اند) وارد دنياي مجازي ساخته دست آمريكا شدند

  جالب انكه اكثر افراد مخالف حكومت ما كه در ايرانند و از جناب موسوي طرفداري ميكنند از خظ شكنان جنگ تحميلي هستند و در انقلاب 57 حركتها كرده اند و از كتب اسلامي و فقهي و علوم اجتماعي سررشته دارند و تاريخ را از كوروش تا كنون مرور كرده اند
  بعد
  دوست بسيجي (جايي كه من از 10 سالگي تا 24) سالگي در مسجد و دانشگاه فعاليت كرده ام پابرهنه

  همانها كه علي از اندوه جهلشان سر بر چاه فرو ميبرد و خانه را بر خلافت به زور و انحراف مردم را به هدايت با شمشير برگزيد

 29. مردم مردمند گفت:

  9 دی از طرف دولت و حکومت و با خرج بسیار و تبلغ و دروغ و نیرنگ و فریب مردم مسلمان که وا مصیبتا اهانت شده بر ابا عبدلله

  جوانان برومند و مسلمان ایران را در روز عاشورا کشتند و از روی انان با ماشین رد شدند و گفتند هلهله میکردند ودر روز 9 دی فریاد

  شادی سر دادند از کشتن مردم ایران و خوشحال از اینکه با فریب عده ای از مردم مذهبی و ساده را در این روز جمع کرده اند البته

  با دروغ و فریب و جریحه دار کردن احسا سات مذهبی مردم

  در روز عاشورای 88 مردم با غسل شهادت و با اینکه می دانستند خطر های بسیاری بر سر راهشان است به خیابان امدند

  و در همه راه پیماییها 25 خرداد 30 خرداد و 25 بهمن نه ساندیسی در کار بود و نه پاداش و پولی

  همه برای تجات میهنشان از زیر بار ظلم ولایت فقیه و دیکتاتور به خیابانها امده بودند چون مانند مولایشان اباعبدلله نمیخواستند

  زیر بار ظلم یزید زمان زندگی کنند شیر فهم شدی ولایتمدار که هنوز سرت زیر خروارها برف گیر کرده ؟؟

 30. ناشناس گفت:

  مگر در انقلاب 57 همه مردم از مذهبی مسیحی زرتشتی کمونیست شرکت نداشتند همه با هم شاه را بیرون کردند کمی هم

  انصاف خوب چیزیه یعنی همه مردم ایران بمیرن فقط جناب ولی فقیه ناعادل با نو چه هاش تو ایران جولان بدن و به ریش انقلاب

  و مردمی که انقلاب 57 رو کردن بخندن

 31. ناشناس گفت:

  سلام بر اهل حق نه بر شهوت پرستان بی غیرت،سلام بر اهل حق نه بر بزدلان پرهاهو،سلام بر اهل حق نه آن انسانهایی که میترسند به مردم بگویند که حجاب زینب را دوست ندارند،غیرت عباس را تعصب میدانند و کربلا را خشونت طلبی،امیدی به عبد شدن شما نیست،بهتر است دست در دست دوست ناهمجنس خود بگذارید و مستانه مستی کنید،شما مرد مبارزه نیستید،اگر به باطل خود ایمان دارید چرا ادامه نمیدهید… ما که مشتاقیم.حاقل بیشتر مراقب باشد و منافق تر باشید،مردم مستی شما را در برابر عصمت حسین چونان کثافتی میبینند که البته شسته خواهد شد.

 32. سعید امامی(قاتل سید احمد) گفت:

  آیا خمینی کبیر هم بودجه بیت المال را حیف ومیل میکرد برای اردوکشی خیابانی
  آیا خمینی کبیر هم بودجه بیت المال را حیف ومیل میکرد برای اردوکشی خیابانی
  آیا خمینی کبیر هم بودجه بیت المال را حیف ومیل میکرد برای اردوکشی خیابانی
  آیا خمینی کبیر هم بودجه بیت المال را حیف ومیل میکرد برای اردوکشی خیابانی
  آیا خمینی کبیر هم بودجه بیت المال را حیف ومیل میکرد برای اردوکشی خیابانی
  آیا خمینی کبیر هم بودجه بیت المال را حیف ومیل میکرد برای اردوکشی خیابانی
  آیا خمینی کبیر هم بودجه بیت المال را حیف ومیل میکرد برای اردوکشی خیابانی
  آیا خمینی کبیر هم بودجه بیت المال را حیف ومیل میکرد برای اردوکشی خیابانی
  آیا خمینی کبیر هم بودجه بیت المال را حیف ومیل میکرد برای اردوکشی خیابانی

 33. سعید امامی(قاتل سید احمد) گفت:

  اردوکشــــــــــــــــــــــــــــــــــی ولایــــــــــــــــــــــی ، اردوکشـــــــــــــــــــــــــــــــــــی غیر ولایــــــــــــــــــــــی (!)
  .
  1- “اردوکشی خیابانی” اگر وصل به ولایت باشد موجب قرب الهی است و خلافش فتنه!
  2- کراوات اگر وصل به ولایت باشد موجب قرب الهی است و خلافش فتنه !
  3- پوشش مانتو اگر وصل به ولایت باشد موجب قرب الهی است و خلافش فتنه !
  الف ـــ سفر استانی اگر وصل به “اختلاس” باشد موجب قرب الهی است و خلافش فتنه !
  ب ـــــ اردوکشی 9 دی (ها) اگر وصل به “جنایت” باشد موجب قرب الهی است و خلافش فتنه !
  .

 34. دزد 600 میلیارد دلاری گفت:

  ساندیسخور جان عوض این که 100 بار حماسه برگزار میکردید یک بار عدل الهی را اقامه میکردید وضعیت این جور نمیشد.
  الان باید خود را برای یک حماسه دیگر اماده کنید چون این جور که بوش میاد یک “اختلاس نجومی” دیگر در راه است.
  خدا بهتان صبر بدهد(کفش آهنی بپوش)
  هاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاها
  تبصره : این 600 میلیارد دستاورد کودتاچیان است و اگر آقای …رهبر بودند الان درآمدمان میرفت بالای چند هزار میلیارد دلار

 35. ناشناس گفت:

  9 دی را این قدر بزرگ نکنید از شهرستانها مردم را دسته دسته ریختند تهران بعد شد خود جوش

 36. k,dn گفت:

  انها كه حسيني بودند رفتند، آنها كه ماندند زينبي باشند و گرنه يزيدي اند

 37. زمین گفت:

  بهقول روزنامه ی واشنگتن پست “در ایران تئاری در حال اجراست که هیچ بیننده ای ندارد!”
  فرقی نداره ولایتی یا ضد ولایتی
  تاسف برای همتون ………………………..

 38. ناشناس گفت:

  حماسه کیک و ساندیس
  کجای دین شما به اصطلاح مسلمانان ولایی گفته شده است که کسی را که تا به امروز جرمش مشخص نشده گوساله خطاب کنید
  آقای سعید حدادیان را که یادتان هست همان مداح ولایی که بعدا به مشایی ناسزا می گفت
  یادتان که نرفته مسلمانان
  کجای دین گفته به ناموس مردم تجاوز کنید
  کجای دین گفته به وزیر ارشاد در نماز جمعه حمله کنید (دوران آقای خاتمی توسط سردار مسلمان نقدی)
  کجای دین گفته از روی مردم با ماشینی که از پول مالیات و بیت المال تهیه شده رد شوید
  کجای دین گفته شده به خانه مردم حمله کنید شیشه های خانه ها را بشکنید و بعد بگویید ماشاالله حزب الله
  کجای دین گفته شده به مراسم سخنرانی یک عالم حمله کنید . (جماران که یادتان هست سخنرانی آیت الله خاتمی)
  کجای دین گفته شده به یک دختر که در مراسم دفن پدرش شرکت کرده حمله کنید. اورا بکشید بعد بگویید حمله قلبی بوده
  این دلایل برای اثبات مسلمانی شما ولایت مداران کافی نیست؟؟؟؟

 39. ناشناس گفت:

  حماسه سبز عاشوراي 88 دل يزيد و يزيديان را سخت لرزاند
  درود بر شهداي سبز عاشوراي 88

 40. تو گفت:

  متاسفم برای یک سرس افراد که فقط وارد سایت می شن که جانشون رو فدا کنند………… وارد نشید…….. از همین یک سایت برید بیرون

 41. شهاب گفت:

  جانمان فداي رهبر…جان ميدهيم ذلت نميپذيريم…ما شهامت شهادت را داريم اما شما نداريد…

 42. ناشناس گفت:

  بت پرستي انواع مختلف دارد يک نوعش هم همينه که شهاب داره

 43. خون مظلوم گفت:

  مطمئنم خون پاک شهداي عاشوراي سال 88 دامن ديکتاتور و همراهانش را بزودي خواهد گرفت چون خون بيگناهان مظلوم و بي دفاع

  است

 44. سبز استوار گفت:

  شهاب خان
  تو مسلما به عشق رفتن به بهشتی که رهبر وعده آنرا به تو می دهد حاضری جانت را فدای او کنی.
  اما بدان بهشتی که تو بدان پا خواهی نهاد(با فرض محال که اتفاق افتد) ردپایی قرمز بر زیر پایت نشان دارد. خون های به ناحق ریخته ای که تنها خواهان حق مسلم تعیین سرنوشت خود بودند. جوانان نازنینی که زیر شکنجه و تجاوز در زندان کهریزک به شهادت رسیدند. جمعیت کثیری که دنیایشان به خاطر فقر و بیکاری به اعتیاد و فساد مبتلا شد. مردمی که به خاطر دروغ های بسیار زیاد حاکمان از دین خدا زده شدند. بهشتی را می جویی که در دنیای خود شاهد آدامس فروشی و گل فروشی کودکان نازنین بودی که باید دست محبت پدر و مادر بر سرشان بود و به جای خیابان های سرد و گرم به خواندن و نوشتن مشغول می شدند.
  اما من بهشت اینچنین هرگز نمی خواهم. بهشت حاصل خودخواهی و زور و ستم حاکمان را نمی خواهم. حاضرم در آتش دوزخ بسوزم اما به شرافت و انسانیت پشت نکنم .آرای شهاب خان بهشت تو بوی خون می دهد. بوی ستم و ظلم. چه دردناک است که بهشتی را می جوییم که بهای آن پشت پا زدن به همه چیز باشد.

 45. فرهنگ گفت:

  یزیدیان هنوز نفس میکشند اما مختار در بند است درود بر میر سبز ما

 46. ناشناس گفت:

  زنده باشی ایشالا

 47. سعید گفت:

  حکومتی که مجبور باشه فیلتر کنه دروغ بگه از دین استفاده ابزاری کنه یه عده رو خر کنه که براش سر و دست بشکنن…..
  کارش تمومه
  بزرگ ترین اشتباه حکومت های دیکتاتوری افزایش تعداد تحصیل کرده ها تو حکومته!
  خدا رو شکر که این حماقت رو آقایون فرمودن
  مررررررررررررررررررررررررررگ بر دیکتاتووووووووووووووووووووووور

 48. ناشناس گفت:

  استاندار تهران با ادعای پروژه کشته سازی مدعی می شود “افرادی که روز عاشورا از روی پل کالج سقوط کردند، مشخصاً غیر از خود اینها چه کسی در آنجا بود؟ روی پل کالج و زیر پل کالج تا چهارراه ولی‌عصر کسی غیر از خود اینها نبود. بگوییم مردم به اینها حمله کردند؟ بگوییم نیروی انتظامی به اینها حمله کرد؟” اینها همه کنار صحنه بودند و کسی در میانه میدان نبود. یا بعضی از افرادی که جانشان را در حوادث و روزهای دیگر از دست دادند، مکان کشته شدن اینها و شکل کشته شدنشان نشان می‌دهد که این کار کاملاً طراحی شده بود. یک گوشه این قضیه را در مورد ندا آقاسلطان دیدید. خوشبختانه شکل و نحوه کشته شدن او در فیلم‌ها به‌‌خوبی ثبت شده و کاملاً روشن است. پروژه کشته‌سازی یکی از دلایل ماست که اینها در صحنه بودند و مسلح هم بودند.”جناب تمدن با این حرفهایت پاک پنبه قاضی القضات را که گفت تنها یک نفر کشته شده زدی برادر.
  ضمنا درزمان فتو شاب صحبت از فیلم ساخته سیمای میلی خنده که نه واقعا شرم آوراست.

 49. قاتل دکتر سرابی گفت:

  چرا کامنتها را سانسور میکنیدچرااااااااااااا ؟ به قول “شهاب” شهامت ندارید! کامنتی که راجع به “کهریزک” دادم چی شد؟
  آقا شهاب نظر شما راجع به “بطری” چی هست؟ راستی 18 سالت شده تا راجع به کهریزک صحبت کنیم؟
  سیعلم الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون