سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » بیم انحصارگرایان از حضور اندیشه های اصلاح طلبی...

بیم انحصارگرایان از حضور اندیشه های اصلاح طلبی

چکیده :امروز کسانی که در مجلس ششم می‌خواستند ریشه اصلاح طلبان را بکنند، اصلاح طلب شدند ولی این‌ها بدل اصلاح طلبی هستند. ...


رئیس کمیسیون حقوقی و قضائی مجلس ششم از توهین و رفتار غیر شرعی در مجلس انتقاد کرد.

ناصر قوامی در گفت‌و‌گو با ایلنا، درباره رعایت اخلاق در سیاست ورزی گفت: متاسفانه وقتی رسانه‌های همگانی در مسائل سیاسی اخلاق را رعایت نمی‌کنند چه انتظاری می‌توان از گسترش اخلاق در جامعه داشت.

وی افزود: وقتی از تریبون رسمی مجلس شورای اسلامی به افرادی مثل آقای خاتمی تهمت می‌زنند که با خارج ارتباط داشته است نمی‌توان انتظاری از دیگران داشت و این درحالی است که این رفتار خلاف اخلاق و غیر شرعی است.

نماینده قزوین در مجلس ششم ادامه داد: در شرایط امروز اصلاح طلبان رسانه مناسبی برای ارتباط با مردم در اختیار ندارند و همه امکانات رسانه‌ای در اختیار جناح خاص قرار دارد و از سوی دیگر امکانات اقتصادی و سیاسی کشور نیز در انحصار گروه اندکی است.

ناصر قوامی در خصوص علت هجمه‌های وارد شده به سران اصلاحات گفت: این افراد از موقعیت اصلاح طلبان در جامعه اطلاع دارند و می‌دانند اگر شرایط مناسب انتخابات فراهم بود اصلاح طلبان اکثریت مجلس را در اختیار می‌گرفتند.

وی تاکید کرد: انحصارگرایان از حضور و اندیشه‌های اصلاح طلبی بیم دارند.

این فعال سیاسی اصلاح طلب خاطرنشان کرد: امروز کسانی که در مجلس ششم می‌خواستند ریشه اصلاح طلبان را بکنند، اصلاح طلب شدند ولی این‌ها بدل اصلاح طلبی هستند.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.