سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » اعتصاب کارگران بازارچه پرویزخان در قصر شیرین...

اعتصاب کارگران بازارچه پرویزخان در قصر شیرین

چکیده :ما خواستار واریز بیمه کامل ماهیانه و افزایش حقوق خود پس از سه سال هستیم. در زمان سفر رئیس [دولت] به استان و حضور نماینده ایشان در قصرشیرین مراتب اعتراض خود را اعلام کردیم اما با وجود تمام مذاکرات انجام شده و گذشت ماهها انتظار، هنوز هیچ نتیجه ای برای حل مشکل کارگران بازارچه حاصل نشده است....


صدها کارگر بازارچه پرویزخان صبح امروز دوشنبه دست از کار کشیدند.

به گزارش کرمانشاه پست، در پی اعتصاب و تعطیلی بازارچه تلاش مقامات برای بازگرداندن کارگران به سر کار تا کنون بی نتیجه بوده است.

کارگران معترض، عدم واریز کامل ماهیانه بیمه کارگران و عدم افزایش سه ساله حقوق خود را علت اصلی اعتصاب اعلام کرده اند.

یکی از کارگران گفت: در زمان سفر رئیس [دولت] به استان و حضور نماینده ایشان در قصرشیرین مراتب اعتراض خود را اعلام کردیم اما با وجود تمام مذاکرات انجام شده و گذشت ماهها انتظار، هنوز هیچ نتیجه ای برای حل مشکل کارگران بازارچه حاصل نشده است.

این کارگر افزود: ما خواستار واریز بیمه کامل ماهیانه و افزایش حقوق خود پس از سه سال هستیم. مطابق اخبار دریافتی پروین فرماندار قصرشیرین قول داده روز سه شنبه اعتراض کارگران را به مقامات استان منعکس کند.

شرکت سپندار بتن زاگرس تنها شرکت انحصاری تخلیه و بارگیری بازارچه پرویز خان است که بیش از ۷۰۰ کارگر را تحت پوشش خود دارد. پرویزخان فعال ترین بازارچه کشور و مرز رسمی صادرات به کشور عراق و اقلیم کردستان عراق و یکی از بالاترین آمار صادرات غیرنفتی کشور را بخود اختصاص داده است.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.