سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » استیضاح یک وزیر دیگر؛ طرح استیضاح وزیر صنعت، تجارت و معدن در مجلس کلید خورد...

استیضاح یک وزیر دیگر؛ طرح استیضاح وزیر صنعت، تجارت و معدن در مجلس کلید خورد

چکیده :پس از بررسی‌ عملکرد وزاری اقتصادی کشور و قرائت گزارش در کمیسیون اصل ۹۰ به این دلیل که مشکلات در بخش وزارت صنعت، تجارت و معدن زیاد است نمایندگان خواستار استیضاح این وزیر شده‌اند....


عضو کمیسیون اقتصادی مجلس ضمن اشاره به اینکه نام وزیر صنعت، تجارت و معدن نیز در گزارش کمیسون اصل ۹۰ آمده است گفت: امضا‌های لازم برای استیضاح این وزیر در مجلس در حال جمع آوری است و بعد از استیضاح وزیر اقتصاد انجام خواهد شد.

پیمان فروزش در گفت‌و‌گو با ایلنا با اعلام خبر فوق، افزود: پس از بررسی‌ عملکرد وزاری اقتصادی کشور و قرائت گزارش در کمیسیون اصل ۹۰ به این دلیل که مشکلات در بخش وزارت صنعت، تجارت و معدن زیاد است نمایندگان خواستار استیضاح این وزیر شده‌اند.

وی در ادامه گفت: بنده به شخصه مخالف استیضاح وزیر اقتصاد هستم، زیرا کار کرد وی در دوره وزارتش مثبت بوده و می‌توان با دادن تذکری مسئله استیضاح را نادیده گرفت.

این نماینده مجلس افزود: اما برخی از نمایندگان بر این عقیده هستند که اختلاس صورت گرفته نشان دهنده عدم مدیریت درست وی در زمان وزارت است.

وی افزود: نمی‌شود در حوزه وزارت بعد از بروز یک مشکل کل وزارت خانه را زیر سوال برد، بلکه باید مشکل ریشه یابی شود اما تصمیم مجلس بر این است که این وزیر استیضاح شود.

فروزش با اشاره به اینکه بعد از قرائت گزارش کمیسیون اصل ۹۰، تعداد ۲۷ نفر از نمایندگان استیضاح وزیر صنعت و معدن را امضا کرده‌اند، تصریح کرد: فردا نیز گزارشی با همین موضوع در فراکسیون اصولگرایان قرائت خواهد شد.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.