سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » وضعيت نامناسب جسماني كيوان صميمي، روزنامه نگار زنداني...

وضعيت نامناسب جسماني كيوان صميمي، روزنامه نگار زنداني

چکیده :تاكنون پي گيري هاي فرزندان آقاي صميمي براي مرخصي درماني اين زنداني سياسي به تنيجه نرسيده است و وي در شرايط بسيار نامناسب جسماني در زندان نگهداري مي شود. فرزندان او در نامه اي به رييس قوه قضاییه نيز خواستار اعطاي مرخصي به پدر زنداني و بيمار خود شده اند. ...


وضعيت جسماني كيوان صميمي، روزنامه نگار زنداني در زندان رجايي شهر نامناسب گزارش مي شود.

طبق خبرهاي رسيده به كلمه، وضعيت جسماني كيوان صميمي در زندان رجايي شهر نامناسب است و طبق گفته پزشكان اين زندان، غده اي در كبد اين زنداني سياسي ديده شده است كه خطرناك است و اين زنداني بايد هر چه زودتر تحت مداوا در خارج از زندان قرار بگيرد. درمان هر چه سريع تر وي خارج از زندان توسط پزشكان زندان رجايي شهر نيز مورد تاييد قرار گرفته است.

با اين همه، تاكنون پي گيري هاي فرزندان آقاي صميمي براي مرخصي درماني اين زنداني سياسي به تنيجه نرسيده است و وي در شرايط بسيار نامناسب جسماني در زندان نگهداري مي شود. فرزندان او در نامه اي به رييس قوه قضاییه نيز خواستار اعطاي مرخصي به پدر زنداني و بيمار خود شده اند.

كیوان صمیمی، روزنامه نگار زندانی، هشتم آذر ماه سال ۸۹ از زندان اوین به زندان رجایی شهر منتقل شد. او تاکنون در طول مدت بازداشتش بارها دست به اعتصاب غذا زده است. او یک بار آن هم در بهار سال ۸۹ از مرخصی استفاده کرد، اما بعد از آن از هرگونه مرخصی محروم بوده است.

وي در شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب اسلامی به رياست قاضي پير عباسي به شش سال حبس تعزيزي محكوم شده است.

کیوان صمیمی، مدیرمسئول روزنامه توقیف شده ي نامه و عضو انجمن دفاع از آزادی مطبوعات است. او همچنین عضویت در کمیته پیگیری بازداشت های خودسرانه و دفاع از حق تحصیل را در پرونده کاری خود دارد . او از زندانیان سیاسی در دوران نظام شاهنشاهی بوده است.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.