سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » دو بازيكن انقلابي فوتبال بحرين آزاد شدند...

دو بازيكن انقلابي فوتبال بحرين آزاد شدند

چکیده :از آن جايي كه فيفا دخالت مسائل سياسي را در فوتبال ممنوع مي داند، فدراسيون فوتبال بحرين را تهديد به تحريم كرد و در پي اين مسئله، مسئولين بحريني اعلام كردند كه "علاء حبيل" و " محمد حبيل" را آزاد خواهند كرد....


علاء حبيل” و “محمد حبيل” دو بازيكن فوتبال كه به اتهام شركت در راهپيمايي عليه آل خليفه دستگير شده بودند با دخالت فيفا آزاد شدند .

اين دو بازيكن فوتبال ماه آوريل گذشته توسط نيروهاي امنيتي دستگير و روانه زندان شدند.

به گزارش سایت تابناک، از آن جايي كه فيفا دخالت مسائل سياسي را در فوتبال ممنوع مي داند، فدراسيون فوتبال بحرين را تهديد به تحريم كرد و در پي اين مسئله، مسئولين بحريني اعلام كردند كه “علاء حبيل” و ” محمد حبيل” را آزاد خواهند كرد.

علاء حبيل بازيكن گلزن مسابقات جام ملت هاي آسيا در سال 2004 شناخته شده بود.

همچنین “محمد حسن الدرازی” بازیکن تیم ملی بسکتبال بحرین ، نیز از سوی نیروهای امنیتی این کشور بازداشت شده است.

در همین ارتباط، باشگاه ورزشی “المحرق” بحرین و باشگاه های “الاهلی” و “الرفاع” اعلام کردند که همه ورزشکارانی را که مشارکت آنان در تظاهرات میدان اللؤلؤ مشخص شود، بازداشت می کنند.

گفتني است پادشاه بحرين براي انجام مذاكرات با مخالفين، بالغ بر 150 نامه به سوي افراد حقيقي و حقوقي و احزاب مخالف فرستاده است و بعيد نيست كه اين اقدام حكومت در آزادي اين دو بازيكن در راستاي تلطيف فضا و در دست گرفتن ابتكار عمل در پيش روي مذاكرات باشد. مذاكراتي كه بسياري از احزاب هنوز برگزاري آن را قبول نكرده اند و حزب ” الوفاق” اعلام كرده است كه اين مذاكرات را تحريم خواهد كرد.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.