سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » بیانیه ی جمعی از خانواده های زندانیان سیاسی/ ابلاغ پیام تسلیت هم بندان شهید هدی صاب...

بیانیه ی جمعی از خانواده های زندانیان سیاسی/ ابلاغ پیام تسلیت هم بندان شهید هدی صابر به خانواده ی وی

چکیده :زندانیان بند 350 اوین روز گذشته با بازوبندهای سیاه پشت کابین ها آمدند و شهادت دادند به آنچه دیده بودند درباره ی ظلمی که به هم بندشان شده بود. پس از ملاقات، خانواده ها از زندان اوین روانه منزل خانواده هدی صابر شده و ضمن ابراز هم دردی با فرزندان صابر و همسرش و دعوت ایشان به صبر پیام تسلیت زندانیان سیاسی را به این خانواده...


جمعی از خانواده های زندانیان سیاسی روز گذشته به دیدن خانواده ی شهید هدی صابر رفته و ضمن عرض تسلیت، پیغام هم بندان وی را در بند 350 اوین به این خانواده ی داغدار ابلاغ کردند.

به گزارش خبرنگار کلمه، زندانیان بند 350 اوین روز گذشته با بازوبندهای سیاه پشت کابین ها آمدند و شهادت دادند به آنچه دیده بودند درباره ی ظلمی که به هم بندشان شده بود.

پس از ملاقات، خانواده ها از زندان اوین روانه منزل خانواده هدی صابر شده و ضمن ابراز هم دردی با فرزندان صابر و همسرش و دعوت ایشان به صبر پیام تسلیت زندانیان سیاسی را به این خانواده رساندند.

پس از این دیدار خانواده های زندانیان سیاسی در بیانیه ای با اشاره به شهادتنامه ی 64 زندانی سیاسی گفته اند: پنجشنبه شب که وضعیت جسمی هدی صابر رو به وخامت می گذارد و او را به بهداری می برند، به جای مداوا او را ضرب و شتم می کنند. صابر بر روی پاهای خود به بهداری می رود ولی وقتی بازمی گردد و دچار حملات قلبی می شود این بار با تاخیر 5 ساعته بر روی برانکارد از زندان بیرون برده می شود و متاسفانه خبر مرگ او همه را بهت زده می کند.

متن کامل این بیانیه که در اختیار کلمه قرار گرفته به شرح زیر است:

به نام خدا

ما جمعی از خانواده های زندانیان سیاسی روز دوشنبه مورخ 23/9/90 از طریق اطلاعیه 64 زندانی سیاسی بند 350 مطلع شدیم که در گذشت هدی صابر قصه ای دردناک داشته است.

پنجشنبه شب که وضعیت جسمی هدی صابر رو به وخامت می گذارد و او را به بهداری می برند، به جای مداوا او را ضرب و شتم می کنند. صابر بر روی پاهای خود به بهداری می رود ولی وقتی بازمی گردد و دچار حملات قلبی می شود این بار با تاخیر 5 ساعته بر روی برانکارد از زندان بیرون برده می شود و متاسفانه خبر مرگ او همه را بهت زده می کند.

ما خانواده های زندانیان سیاسی مراتب نگرانی و بیم عمیق خود را از جان عزیزان مان اعلام می داریم. و از مسئولان محترم مصرانه تقاضا داریم که با ازادی قریب الوقوع زندانیان سیاسی از وقوع هر آنچه تهدیدی برای سلامت روح و جسم عزیزان ماست جلوگیری نمایند

جمعی از خانواده های زندانیان سیاسی


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.