سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » نماینده قزوین: اگر قرار است مصوبات اجرائي نشود ،سفرهاي استاني را كلاً تعطيل کنند...

نماینده قزوین: اگر قرار است مصوبات اجرائي نشود ،سفرهاي استاني را كلاً تعطيل کنند

چکیده :اكثر مصوبات كليدي اجرايي نشده و تامين اعتبار نگرديده است و در لايحه بودجه 90 هم مورد توجه قرار نگرفته است كه به اعتقاد من اگر قرار بر اين است كه مصوبات اجرائي نشود بهتر است آقای رییس جمهورسفرهاي استاني را كلاً تعطيل کنند....


قدرت الله علیخانی نماینده قزوین و عضو شورای مرکزی فراکسیون خط امام مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور امروز خود از احمدی نزاد خواست تا به دلیل اجرائي نشدن مصوبات ،سفرهاي استاني را كلاً تعطيل کند.

به گزارش پارلمان نیوز، وی همچنین با اشاره به افزایش شدسد قیمت سوخت و عدم توانایی گرمابه داران عمومی روستایی برای پرداخت هزیته سوخت تصریح کرد: با افزايش بي رويه قيمت سوخت حمام هاي روستايي اكثراً رو به تعطيلي است و مردم دچار مشكلات شرعي شده اند

متن نطق وی به این شرح است:

14 خرداد سالگرد بیست ودومين سال عروج ملكوتي آن امام همام فرا رسيد كه اميد است ملت بزرگ ايران در روز 14 خرداد به مناسبت بزرگداشت آن امام راحل هموار كنار هم مانند سالهاي گذشته حضور فعال پيدا كنند و از رهنمودهاي مقام معظم رهبري استفاده كامل را ببرند و همين بس كه رهبر انقلاب فرمودند اين انقلاب بدون نام خميني در دنيا شناخته شده نيست.

مطلب دوم سالگرد تأسيس مجلس شوراي اسلامي است كه امام فرمود: منشاء همه قدرتها مجلس است و مجلس در رأس امور است. اميدواريم ما خدمتگزاران به ملت بتوانيم از مسئوليت بزرگي كه ملت برگردن ما نهاده اند بخوبي برآئيم و شرمنده ملت بزرگ ايران نباشيم.

اما مطلب سوم به بخشي از مشكلات مردم عزيزمان به ويژه روستائيان عزيز و كارگران گرامي اشاره مي‌كنم كه بعضاً برخي از اين مشكلات هر چند اندك شمرده مي‌شوند ولي براي مردم بسيار مهم و مشكل آفرين و حتي مشكلات شرعي بوجود مي‌آورند و آن عبارت از حمام‌هاي روستايي كه شما نمايندگان محترم عنايت داريد كه همه مردم روستاها توان احداث حمام خصوصي را ندارند. مجبورند از حمام عمومي استفاده نمايند كه متاسفانه با افزايش بي رويه قيمت سوخت و انرژي حمامهاي روستايي اكثراً رو به تعطيلي است و متاسفانه مردم دچار مشكلات شرعي شدند و حال كه دولت محترم شخصاً مسئوليت وزارت نفت را برخلاف نظر شوراي محترم نگهبان عهده دارند لازم است مسئله تعديل قيمت و تامين سوخت مورد مورد نياز حمام هاي روستايي و بطور كلي سوخت مورد نياز روستاها و بخش كشاورزي و سوخت چاه ها و صنعت را بويژه مصرف گاز خانوارها را مورد توجه قرارداده و حل نمايند و اين مسئله در آينده براي نظام ممكن است ايجاد مشكل نمايد.

و مطلب ديگر مصوبات استاني سفر هيئت دولت به قزوين است. كه اكثر مصوبات كليدي اجرايي نشده و تامين اعتبار نگرديده است و در لايحه بودجه 90 هم مورد توجه قرار نگرفته است كه به اعتقاد من اگر قرار بر اين است كه مصوبات اجرائي نشود بهتر است آقای رییس جمهورسفرهاي استاني را كلاً تعطيل کنند.

از دولت می خواهم که مشكل كارگران در باره حقوق كه بعضاً 8 ماه ، 10 ماه و 16 ماه حقوق نگرفته اند را حل کند.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.