سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » ادامه حراج سکه در هفته آتی و ثبت رکورد 427 هزار تومانی برای قیمت سکه...

ادامه حراج سکه در هفته آتی و ثبت رکورد 427 هزار تومانی برای قیمت سکه

چکیده :در طول هفته گذشته پایین‌ترین قیمت برای فروش شمش معادل 52 میلیون و 700 هزار تومان و بالاترین قیمت 53 میلیون و 400 هزار تومان...


سخنگوی بانک ملی از ادامه حراج سکه توسط بانک کارگشایی در هفته آتی خبر داد و گفت: شمش طلا و سکه امامی در طول هفته قبل در بالاترین قیمت به ترتیب معادل 53 میلیون و 400 هزار تومان و 427 هزار و 200 تومان فروخته شد.

به گزارش شبکه خبر حسین دشتی درباره ادامه حراج سکه در بانک کارگشایی به صورت روزانه در هفته آتی، اظهار داشت: طبق اعلام بانک مرکزی حراج بانک کارگشایی در هفته بعد نیز به صورت روزانه ادامه خواهد داشت.

وی افزود: از ابتدای هفته آینده حراج فوق‌العاده بانک کارگشایی آغاز می‌شود.

سخنگوی بانک ملی ادامه داد: بسته‌های عرضه انواع سکه در بانک کارگشایی محدود و مشخص است و این مسئله مانع از سوءاستفاده در این بازار می‌شود.

دشتی با تأکید براینکه قیمت فروش سکه در حراج بانک کارگشایی از طریق نوسانات لحظه‌ای تعیین می‌شود، گفت: در طول هفته گذشته پایین‌ترین قیمت برای فروش شمش معادل 52 میلیون و 700 هزار تومان و بالاترین قیمت 53 میلیون و 400 هزار تومان بود.

وی درباره وضع فروش سکه‌های طلا در این بانک نیز تصریح کرد:‌ طی هفته گذشته هر قطعه سکه بهار آزادی طرح جدید (امامی) در پایین‌ترین قیمت 402 هزار و 300 تومان و بالاترین قیمت 427 هزار و 200 تومان و نیم سکه در بالاترین قیمت معادل 122 هزار و 600 تومان و ربع سکه در بالاترین قیمت 208 هزار تومان و در پایین‌ترین قیمت 200 هزار تومان فروخته شد.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.