سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » پیام تسلیت جوانان و فعالان دانشجویی آذربایجان به مناسبت درگذشت پدر مهندس موسوی...

پیام تسلیت جوانان و فعالان دانشجویی آذربایجان به مناسبت درگذشت پدر مهندس موسوی

چکیده :اين فراق دلگير كه بدون حضور مهندس موسوي صورتي جانسوزتر به خود گرفته بود با رفتار غير اخلاقي و غير شرعي نيروهاي امنيتي به هنگام تشييع جنازه ي آن مرد با ايمان و اخلاق همراه شد و به حتم دلهاي عزاداران و هواداران اين خانواده ي عزيزرا مالامال از غم و اندوه نمود. رفتاري كه جز بر خشم ملت از استبدادگران نمي افزايد و چيزي غير از عدم پاي بندي اين حاكميت به اصول اخلاقي و شرعي و قانوني را نمايانگر نيست....


جمعي از جوانان و فعالان دانشجويي حامی جنبش سبز در آذربايجان، به مناسبت درگذشت پدر مهندس موسوي، پیام تسلیتی را منتشر کردند. در این پیام تاکید شده که رفتار غير اخلاقي و غير شرعي نيروهاي امنيتي به هنگام تشييع جنازه ي حاج مير اسماعيل موسوي، جز بر خشم ملت از استبدادگران نمي افزايد و چيزي غير از عدم پاي بندي اين حاكميت به اصول اخلاقي و شرعي و قانوني را نمايانگر نيست.

به گزارش ندای سبز آزادی متن این پیام به شرح ذیل است:

بازگشت همه به سوي خداست

در گذشت جناب آقاي حاج مير اسماعيل موسوي پدر بزرگوار يكي از فرزندان دلير و قهرمان ديار آذربايجان آقاي مهندس مير حسين موسوي در آغاز سال نو موجي از اندوه را بر قلوب پويندگان راه جنبش سبز مستولي نمود.

اين فراق دلگير كه بدون حضور مهندس موسوي صورتي جانسوزتر به خود گرفته بود با رفتار غير اخلاقي و غير شرعي نيروهاي امنيتي به هنگام تشييع جنازه ي آن مرد با ايمان و اخلاق همراه شد و به حتم دلهاي عزاداران و هواداران اين خانواده ي عزيزرا مالامال از غم و اندوه نمود.

رفتاري كه جز بر خشم ملت از استبدادگران نمي افزايد و چيزي غير از عدم پاي بندي اين حاكميت به اصول اخلاقي و شرعي و قانوني را نمايانگر نيست.

ما ضمن تسليت اين ضايعه ي دلخراش به مهندس موسوي و خانواده ي محترم ايشان، ايادي استبداد و جور را به پايان كار ظالمانه هشدار مي دهيم و از خداوند منان هدايت و رحمت را براي ملت بزرگ ايران مسئلت مي نماييم.

جمعی از همراهان جنبش سبز در آذربایجان:
– فعالین سیاسی و دانشجویی دانشگاه آزاد تبریز، دانشگاه تبریز، دانشگاه صنعتی سهند و دانشگاه نبی اکرم تبریز
-فعالین ستاد های جوانان و دانشجویان مهدي کروبی و مير حسين موسوی
-شاخه ها ی جوانان و دانشجویان احزاب اصلاح طلب آذر بایجان شرقی


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.