سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » دیپلمات ارشد سرکنسولگری ایران در میلان – ایتالیا به جنبش سبز پیوست...

دیپلمات ارشد سرکنسولگری ایران در میلان – ایتالیا به جنبش سبز پیوست

چکیده :اولین پیام این دیپلمات ارشد به مردم این است:من با میل و اراده خود به شما هموطنان شجاع و آزادیخواه میهنم می پیوندم تا ثابت کنم,فقط این قشر اکثریت قریب به اتفاق مردم عادی ایران نیستند که به حاکمیت معترضند،بلکه در صف بالای هرم قدرت و حاکمیت نیز اکثریت از وضع موجود، و سرکوب بیرحمانه مردم و تعطیل دموکراسی, آزادی ,حقوق بشر در ایران عزیز ما ناراضی...


کمپین سفارت سبز با صدور بیانیه ای اعلام کرد که دیپلمات ارشد سرکنسولگری ایران در میلان – ایتالیا نیز به جنبش سبز ملت ایران پیوست.

در بخشی از این بیانیه که در وب سایت کمپین سفارت سبز منتشر شده، آمده است:

در اعتراض به کشتار مردم ایران در 25 بهمن و در تداوم همیاری و دمیدن خونی تازه و انرژی مضاعف به جنبش سبز ملت ایران در داخل کشور که در حال تدارک راهپیمایی های مسالمت آمیز است،و در پی وعده این کمپین به مردم دلیر و شجاع ایران و نیز دعوت از همکاران دیپلمات خود در نمایندگی های کنسولی و سیاسی خارج از کشور،و در آستانه روز ملی اول اسفند روز بزرگداشت شهدای راه آزادی ملت ایران، صانع ژاله و محمد مختاری, خوشوقت است پیوستن همکار محترم جناب آقای احمد ملکی دیپلمات ارشد ایران در سرکنسولگری میلان -ایتالیا را به استحضار شما هموطنان برساند.

این بیانیه همچنین افزوده است :پیوستن ایشان با پشتوانه شغل و مقام مهم شان و یک سال و نیمی که از ماموریتشان باقی است,نشان دهنده موج نارضایتی و ریزش نیروهای هرم قدرت در سطح مقامات عالی در اعتراض به عملکرد هیات حاکمه بیرحم ایران ، علیه مردم صبوری است.

اولین پیام این دیپلمات ارشد به مردم این است:من با میل و اراده خود به شما هموطنان شجاع و آزادیخواه میهنم می پیوندم تا ثابت کنم,فقط این قشر اکثریت قریب به اتفاق مردم عادی ایران نیستند که به حاکمیت معترضند،بلکه در صف بالای هرم قدرت و حاکمیت نیز اکثریت از وضع موجود، و سرکوب بیرحمانه مردم و تعطیل دموکراسی, آزادی ,حقوق بشر در ایران عزیز ما ناراضی اند.

این بیانیه در پیایان افزوده است : همچون گذشته اخبار تکمیلی در این خصوص در یک کنفرانس مطبوعاتی با شرکت مسئول و سخنگوی کمپین جناب آقای محمد رضا حیدری و سفیر سبز تازه پیوسته به مردم ایران و به این کمپین، جناب آقای احمد ملکی به استحضار عموم می رسد.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.