سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » انتقال امير خسرو دلير ثاني، فعال ملي-مذهبی به بند 209 وزارت اطلاعات...

انتقال امير خسرو دلير ثاني، فعال ملي-مذهبی به بند 209 وزارت اطلاعات

چکیده : همسر وي وقتي روزدوشنبه براي ملاقات با او به زندان اوين مراجعه كرد، مسوولان سالن ملاقات با دادن اين خبر به او گفتند كه شايد روز پنج شنبه مسوولان بند 209 اجازه ملاقات با اين زنداني را بدهند...


امیر خسرو دلیر ثانی، فعال مذهبی و از زنداني های سیاسی حوادث پس از انتخابات، چند روز پيش از بند 350 زندان اوين به بند 209 وزارت اطلاعات منتقل شده است.

به گزارش خبرنگار كلمه، اين زنداني سياسي كه دوران حبس خود را در بند 350 مي گذراند به دلايل نامشخصي به بند 209 وزارت اطلاعات منتقل شده است .بندي امنيتي كه متهمان در مرحله بازجويي و تحقيقات مقدماتي پرونده شان آنجا نگهداري مي شوند.

همسر وي وقتي روزدوشنبه براي ملاقات با او به زندان اوين مراجعه كرد، مسوولان سالن ملاقات با دادن اين خبر به او گفتند كه شايد روز پنج شنبه مسوولان بند 209 اجازه ملاقات با اين زنداني را بدهند .

دلیر ثانی 13 دی ماه سال گذشته، توسط ماموران وزارت اطلاعات در خانه اش بازداشت و به زندان اوین منتقل شد . وي در فروردين‌ماه سال جاري و پس از گذراندن ۶ روز مرخصي دوباره به زندان اوين بازگشت.

شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب اميرخسرو دليرثاني را به اتهام «اجتماع و تباني به قصد ارتکاب جرايم عليه امنيت کشور» به ۴ سال حبس تعزيري محکوم کرده است . وي كه در حال گذراندن اين دوران در بند 350 زندان اوين بود، حالا به دلايلي نامعلوم دوباره به بند امنيتي وزارت اطلاعات منتقل شده است .موضوعي كه موجب نگراني خانواده او شده است .


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.