سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » شیوع آنفولانزا در زندان رجایی شهر و تهدید جان زندانیان...

شیوع آنفولانزا در زندان رجایی شهر و تهدید جان زندانیان

چکیده :خانواده ی زندانیان زندان رجایی شهر، ضمن ابراز نگرانی از وضعیت بحرانی در آن زندان خبر از تبدیل ملاقات های حضوری به کابینی دادند که به دلیل شیوع آنفولانزا در این زندان، صورت گرفته است....


آنفولانزا که چندی است در زندان رجایی شهر شایع شده است تا به حال جان تعدادی از زندانیان در بندهای غیر سیاسی را گرفته است و بهداری زندان جوابگوی حجم زیاد بیماران نیست.

به گزارش خبرنگار کلمه، خانواده ی زندانیان زندان رجایی شهر، ضمن ابراز نگرانی از وضعیت بحرانی در آن زندان خبر از تبدیل ملاقات های حضوری به کابینی دادند که به دلیل شیوع آنفولانزا در این زندان، صورت گرفته است. بیماری آنفولانزا که چندی ست در زندان رجایی شهر شایع شده است تا به حال جان تعدادی از زندانیان در بندهای دیگر را گرفته است و بهداری زندان جوابگوی حجم زیاد بیماران نیست.

مسئولان زندان که پس از رایج شدن این بیماری به زندانیان بند سیاسی واکسن آن را تزریق کرده اند و همین عمل تایید دیگری از رواج آن است تا به حال گزارش درستی از تعداد جان باختگان و وضعیت مبتلایان به آنفولانزا ارائه نداده اند. اما مشاهدات زندانیان مبنی بر فوت هم بندان و بهداری های شلوغ با تجهیزات ناکافی خانواده ها را نگران و حیران کرده است.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.