سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » آیت‌الله سبحانی: دولت از واردات بی‌رویه جلوگیری کند...

آیت‌الله سبحانی: دولت از واردات بی‌رویه جلوگیری کند

چکیده :بايد جلوي واردات بي رويه در كشور گرفته شود،اگر بخواهيم در صنعت و توليد پيشرفت كنيم بايد احساس فقر و نياز در صنعت داشته تا توليد كنيم. اين تفكر درست نيست كه ما نيازمند باشيم و كشورهاي ديگر توليد كنند و ما تنها از توليدات آنها استفاده كنيم، واردات بي رويه به اقتصاد ضربه مي زند....


آيت‌الله جعفر سبحاني در ديدار با دبير‌كل و جمعي از اعضاي شوراي مركزي حزب موتلفه اسلامي با اشاره به آياتي از قرآن اظهار داشت: افراد  وقتي لباس خدمت مي پوشند بايد غير از كساني باشند كه در ميدان سياست هستند،در ميدان سياست تنها ايده خود را دارند‌،اما زماني كه لباس خدمت به مردم را بر تن كرده‌اند،بايد نسبت به همه يكسان بنگرند.

به گزارش ایلنا، اين مرجع تقليد با بيان اينكه پيام ما را به دولت برسانيد، اظهار داشت: بايد جلوي واردات بي رويه در كشور گرفته شود،اگر بخواهيم در صنعت و توليد پيشرفت كنيم بايد احساس فقر و نياز در صنعت داشته تا توليد كنيم.

وي تاكيد كرد: اين تفكر درست نيست كه ما نيازمند باشيم و كشورهاي ديگر توليد كنند و ما تنها از توليدات آنها استفاده كنيم، واردات بي رويه به اقتصاد ضربه مي زند.

سبحانی همچنان خطاب به اعضای موتلفه ظهار داشت: اميدواريم اين هويتي كه داريد محفوظ بماند تا روز به روز مردم قوت اش را بهتر درك كنند و اينكه در سنگرها حضور داريد.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.