سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » رئیس ستاد 88 استان فارس به بازداشتگاه عادل آباد شیراز منتقل شد...

رئیس ستاد 88 استان فارس به بازداشتگاه عادل آباد شیراز منتقل شد

چکیده :محمد صابر عباسیان رئیس ستاد 88 استان فارس پس از هفت ماه و 15 روز به بازداشتگاه عادل آباد شیراز منتقل شد.مهندس عباسیان که تاکنون در بازداشتگاه اداره اطلاعات شیراز(معروف به پلاک صد) در بازداشت موقت بوده است،عصر روز سه شنبه 28 مهرماه، پس از تلاشهای وکیل پرونده و بنا به خواست خود وی، به بازداشتگاه موقت زندان عادل آباد شیراز منتقل...


محمد صابر عباسیان رئیس ستاد 88 استان فارس پس از هفت ماه و 15 روز به بازداشتگاه عادل آباد شیراز منتقل شد.

مهندس عباسیان که تاکنون در بازداشتگاه اداره اطلاعات شیراز(معروف به پلاک صد) در بازداشت موقت بوده است،عصر روز سه شنبه 28 مهرماه، پس از تلاشهای وکیل پرونده و بنا به خواست خود وی، به بازداشتگاه موقت زندان عادل آباد شیراز منتقل شد.

به گزارش خبرنگار کلمه  قرار بازداشت صابر عباسیان از 17 اسفند 88 تاکنون چندین بار تمدید شده است. در چند ماه اخیر وی بارها درخواست انتقال به بازداشتگاه موقت زندان عادل آباد را داشته است. در این مدت و در مدت اقامت وی در پلاک 100،وی تنها یک بار موفق به تماس تلفنی با خانواده اش بوده و ملاقات های وی با خانواده محدود به یک روز در هفته، به صورت کابینی و تنها به مدت کمتر از 10 دقیقه بوده است.

وی پس از انتقال به عادل آباد، با خانواده خود تماس تلفنی داشته و از بلاتکلیفی و نامشخص بودن محل بازداشتش در زندان عادل آباد شیراز خبر داده است.

همچنین سومین جلسه رسیدگی به اتهامات وی در تاریخ 27 مهرماه برگزار گردید. در این جلسه بنا به گفته ی وکیل وی، صابر کلیه موارد اتهامی را رد کرده و جسورانه از خود و تلاش های قانونی خود برای حضور پررنگ مردم در انتخابات ریاست جمهوری گذشته،دفاع کرده است.

لازم به ذکر است دوستان وی، بعد از جلسه دادگاه و در حین انتقال وی از دادگاه به بازداشتگاه، موفق به دیدار وی شده  اند. بر اساس گفته های دوستانش، صابر از روحیه بسیار خوبی برخوردار بوده و خانواده اش را نیز به صبر و مقاومت دعوت کرده است.


3 پاسخ به “رئیس ستاد 88 استان فارس به بازداشتگاه عادل آباد شیراز منتقل شد”

 1. کاکو گفت:

  آفرین به این کاکو شیرازی

 2. شیرازی گفت:

  من صابر رو می شناسم وقتی داشتیم اساسنامه ی ستاد 88 رو تنظیم می کردیم برخی از سر شیطنت گفتند بند التزام به ولایت فقیه رو اختیاری کنیم ولی محمد صابر با مرام دوستانه ولی پر صلابت خود محکم گفت نه ما کار قانونی می کنیم و این بند هم جزو قوانین جاری در جمهوری اسلامی هست ، حالا واقعا خنده داره ایشون رو گرفتند و مدام بر طبل ولایت می کوبند ! آنی که ولایت مدار بود را گرفتید ما کدام رفتار شما را باور کنیم ؟ اگر شرایط برای رئیس ستاد 88 استان فارس مساعد نشود ….مقصر اصلی خواهد بود ، چرا که صابر در زمان خود از این شخصیت دفاع کرد زمانی که نیازی هم احساس نمی شد ولی امروز که صابر نیازمند توجه ایشون هست حمایتی نیست ، علی ، حکومت علوی …

 3. سبز0711 گفت:

  كو رسيدگي ، كو حكومت ، كو ولايت.در كل امام علي : جامعه لايق حكومتي است كه بر سر آن است.