سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » روزنامه کلمه؛ جای آن در مدرسه شما خالی است...

روزنامه کلمه؛ جای آن در مدرسه شما خالی است

چکیده :از دوستی که خبر از تکثیر هزاران نسخه و توزیع در جنوب شهر می دهد تا همراه همدلی که نسخه ای از آن را برای پدر و مادر خود چاپ می کند عضوی از خانواده سبز روزنامه کلمه هستند. بی شماران روی کمک همه شما حساب باز کرده...


کلمه: آرام و آرام روزنامه کلمه در اتوبوس و تاکسی و دست دوست و آشنا دیده می شود و دیده خواهد شد. این فقط شبکه توزیع کلمه نیست که مخاطبان و مردم سبز اندیش عهده دار آن هستند. بلکه تحریریه کلمه هم از بیشماران تشکیل شده است. کلمه محتوای مطالب خود را تنها با لحاظ کردن نظرات مخاطبان تهیه خواهد کرد و برای ‍آینده نیز در تصحیح و ارتقای کار روی کمک بی شماران حساب می کند. بسیاری از شما در مورد

زمان انتشار شماره یک و تبدیل شدن پیش شماره ها به شماره پرسیده بودید که انشالله پس از ایجاد صفحه مخصوص روزنامه در سایت انتشار کلمه به صورتی رسمی از شماره یک آغاز می شود. همچنان که مخاطبان و یاوران گمنام در حال آزمون راههای مختلف توزیع روزنامه هستند و آن را با یکدیگر در میان می گذارند کماکان در مورد نحوه ی تولید آن هم از بازه زمانی انتشار گرفته تا محتوا و فرم کار نظرات گوناگونی ارایه می کنند . نمایندگان شما در تحریریه هنوز به جمع بندی کامل در مورد این موارد نرسیده اند. برای همین تا زمانی که کلمه به صورت پیش شماره منتشر می شود روش های گوناگون در زمینه تولید آزمون می شود.

از دوستی که خبر از تکثیر هزاران نسخه و توزیع در جنوب شهر می دهد تا همراه همدلی که نسخه ای از آن را برای پدر و مادر خود چاپ می کند عضوی از خانواده سبز روزنامه کلمه هستند. بی شماران روی کمک همه شما حساب باز کرده اند.


دریافت نسخه PDF – پی دی اف (حجم ۳۱۱ کیلوبایت)


دریافت نسخه JPEG -عکس (حجم ۵۶۵ کیلوبایت)


68 پاسخ به “روزنامه کلمه؛ جای آن در مدرسه شما خالی است”

 1. بسیجی اصیل گفت:

  سپاس سبز تقدیم شما
  کلمه سبز همیشه پایدار وماندگاراست…

 2. بامدادسبز گفت:

  پس چرا آپدیت نمی کنید؟ روزنامه ی کلمه امروز (شنبه) چی شد؟ نگرانم!

 3. میم. تهران گفت:

  سلام
  چندین ساعته برای شماره ی جدید روزنامه ی کلمه وارد سایت میشم اما خبری نیست،
  چندین ساعته که آپدیت نشده اید! خیلی نگرانم …
  شما که دقیقه به دقیقه سایت رو آپدیت می کردید! چی شده؟…
  انشالله که میرحسین عزیز و خانم رهنورد صحیح و سلامت هستند…
  خواهش می کنم ما رو از نگرانی دربیارید

 4. حسین گفت:

  50 تا شیراز

 5. فرحناز گفت:

  ممنون از حذف قیمت تنها رزنامه جنبش سبز.در واقع شاید بهای ان هدیه مردمی است که ازادی فردی را به ازادی جمعی ترجیح می دهند.رسیدن به وحدت به جای کثرت.بیایید در کنار هم مشق دمکراسی بنویسم!!!

 6. فرحناز گفت:

  merci

 7. ahmad گفت:

  Thank you for all the hard work you have put into this. Keep up the great work.