سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » فرمانده انتظامی تهران بزرگ خبر داد: افزایش دوبرابری جرایم در تهران...

فرمانده انتظامی تهران بزرگ خبر داد: افزایش دوبرابری جرایم در تهران

چکیده :فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: اصناف همکارانشان را توجيه...


فرمانده انتظامی تهران بزرگ اظهار کرد: به واسطه اتفاقاتی که در سال گذشته رخ داد، سطح جرم در تهران افزايش يافت و حتی برخی از جرايم دو برابر شد، اما در حال حاضر توانسته‌ايم ميزان وقوع جرم را ثابت نگه داريم و نياز داريم که در کلانشهر تهران هر جا بزهکاری و نابهنجاری می‌بينيد به پليس کمک کنيد تا با آن برخورد شود.

به گزارش ایسنا، سردار حسين ساجدی‌نيا در ديدار با اصناف و اتحاديه‌های شهر تهران همچنین گفت: هرچند تعامل خوبی بين پليس و اصناف وجود دارد، اما انتظار داريم اين تعامل بيشتر شود و اتحاديه و اصناف همکارانشان را توجيه کنند که در موضوع هدفمندکردن يارانه‌ها چه اتفاقی قرار است رخ دهد تا به اين امر آشنا شوند.

وی افزود: قطعا تا چند ماه آينده بحث هدفمند کردن يارانه‌ها اعلام خواهد شد و در اين زمينه پليس نياز به همکاری اصناف دارد تا هيچ مشکلی پيش نيايد.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: برای ايجاد امنيت بيشتر پيشنهاد پليس اين است که جلسات بيشتری با اصناف برگزار شود.

ساجدی‌نيا با اشاره به اين که نواقصی در مباحث مالياتی و اقتصادی وجود دارد،‌ خطاب به اصناف اظهار کرد: وقتی شما صحبتی در اين باره می‌کنيد، حق با شماست، اما دشمن در کمين بوده و درصدد ايجاد مشکل است و نبايد اجازه دهيم دشمن از اين فرصت‌ها استفاده کند و به انقلاب ضربه بزند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ در ادامه مدعی شد: در بحث اعتصاب بازار که چند نفری از اصناف آمدند، عرض کردم که به عنوان پليس چه اقدامی کنيم تا در حوزه بازار و اصناف بتوانيم امنيت را به صورت کامل داشته باشيم، چرا که زمانی که امنيت پا برجا باشد، اقتصاد رونق خواهد يافت و ما نياز به تعامل دو طرفه داريم.

وی به برنامه‌های فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در حوزه امنيت نيز اشاره کرد و افزود: طرح “محل محوری و امنيت” در محله‌های مختلف پايتخت از چند روز گذشته آغاز شده و در برخی از نقاط هم برخوردهای لازم از سوی پليس صورت گرفته است.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.