سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » از کارافتادگی نسبی پای راست عیسی سحرخیز در زندان رجایی شهر...

از کارافتادگی نسبی پای راست عیسی سحرخیز در زندان رجایی شهر

چکیده :سحرخیز، مدیرمسئول نشریه‌ توقیف شده‌ آفتاب، بیش از یکسال است که به‌دنبال حوادث پس از انتخابات و به ‌دلیل یادداشت‌های سیاسی و دیدگاه‌هایش، در بازداشت بسرمی‌برد. او همچنین ازجمله معدود زندانیانی است که تاکنون و با وجود نیاز به معالجه و درمان، امکان استفاده از مرخصی نیافته...


عیسی سحرخیز، روزنامه‌نگار و عضو شورای مرکزی انجمن دفاع از آزادی مطبوعات که از درد شدید و ازکارافتادگی نسبی پای راست در رنج است، همچنان بدون هیچ مرخصی در زندان رجایی‌شهر کرج در حبس است.

به گزارش  جرس به نقل از بستگان این روزنامه‌نگار، پزشکان حاضر در زندان به مسئولان زندان گفته‌اند که ویلچری برای او تهیه شود و قرار است در ملاقات آخر هفته (پنج‌شنبه)، خانواده‌ وی، وسایل ضروری مورد نیاز ازجمله توالت فرنگی را به همراه ببرند.

این گزارش حاکی است، با توجه به مشخص نبودن علت ازکارفتادگی تقریبا کامل پای راست وی، و درد دائمی و شدید وی، پزشکان همچنین توصیه کرده‌اند که ازاو عکس‌های رنگی و تخصصی MRI به‌منظور تشخیص دقیق، گرفته شود. سحرخیز درحال حاضر با استفاده از مسکن و داروهای آرام‌بخش، درد یادشده را تحمل می‌کند و بیشتر در حالت استراحت کامل، قرار دارد. چنان‌که وی به بستگانش گفته است، قادر به راه رفتن نیست و از درد شدید و پیوسته ای که از ناحیه‌ کمر شروع شده و تا انگشتان پای راست امتداد می‌یابد، در ناراحتی است.

سحرخیز، مدیرمسئول نشریه‌ توقیف شده‌ آفتاب، بیش از یکسال است که به‌دنبال حوادث پس از انتخابات و به ‌دلیل یادداشت‌های سیاسی و دیدگاه‌هایش، در بازداشت بسرمی‌برد. او همچنین ازجمله معدود زندانیانی است که تاکنون و با وجود نیاز به معالجه و درمان، امکان استفاده از مرخصی نیافته است.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.