سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » سيدحسن خميني: دوري از کينه و بغض بسياري ازمشکلات را حل مي‌کند...

سيدحسن خميني: دوري از کينه و بغض بسياري ازمشکلات را حل مي‌کند

چکیده :سید حسن خمینی گفت: اين‌که خداوند اين ميزان لطف و کرامت کرده که امام در زمان حيات‌شان مورد توجه قلوب مومنين و محبت آنان قرار مي‌گيرد، بعد از رحلت ايشان باز در دل‌هاي مردم محبت امام باقي مي‌ماند و اين‌که منسوبين به امام در بين مردم محبوب هستند، چيزي نيست جز اين‌که امام رفتار و گفتارش را با اخلاص براي خدا انجام...


يادگار حضرت امام بر ضرورت اتحاد ميان ملت، انسجام ملي و رفع مشکلات مردم تاكيد كرد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني و خبري جماران حجت الاسلام و المسلمين سيدحسن خميني در ديدار جمعي از اعضاي اتحاديه انجمن‌هاي اسلامي استان گلستان با تشكر از حضور و ابراز محبت آنان به امام راحل و بيت ايشان در سخنان خود با اشاره به آيات و روايات مختلف همگان را به اخلاص توصيه و اظهار كرد: اخلاص ، بندگي براي خدا ، دوري از کينه و بغض بسياري ازمشکلات را حل مي‌کند؛ مهم اين است که کارها فقط براي خدا باشد وگرنه سختي‌ها مي‌آيند و مي‌روند.

وي افزود: اين‌که خداوند اين ميزان لطف و کرامت کرده که امام در زمان حيات‌شان مورد توجه قلوب مومنين و محبت آنان قرار مي‌گيرد، بعد از رحلت ايشان باز در دل‌هاي مردم محبت امام باقي مي‌ماند و اين‌که منسوبين به امام در بين مردم محبوب هستند، چيزي نيست جز اين‌که امام رفتار و گفتارش را با اخلاص براي خدا انجام داد.

اين ديدار روز پنجشنبه پس از اقامه نماز مغرب و عشاء در حرم مطهرحضرت امام خميني (س) به امامت حجت الاسلام و المسلمين سيد حسن خميني انجام شد.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.