سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » آیت الله مکارم: هیچ‌کس حق ندارد ارزش‏های اسلامی را کمرنگ کند...

آیت الله مکارم: هیچ‌کس حق ندارد ارزش‏های اسلامی را کمرنگ کند

چکیده :مردم کشور ما انقلاب کردند و صدها هزار شهید، اسیر و جانباز دادند تا ارزش‏هاى اسلامى را زنده کنند؛ بنابر‌این هیچ کس در هر مقامى باشد، حق ندارد این ارزش‏ها را کمرنگ یا بى‏رنگ سازد....


آيت الله مكارم شيرازي تاكيد كرد : هیچ کس در هر مقامى باشد، حق ندارد ارزش‏هاي اسلامي را کمرنگ یا بى‏رنگ سازد.
به گزارش ايلنا ، آيت‌الله مكارم شيرازي در دیدار علما، امام جمعه و مسئولین شهرستان میانه، ضمن بیان حدیث معروفى از پیغمبر اکرم‏ درباره عوامل پیروزى امت اسلامى و شکست احتمالى آنها اظهار داشت: مردم کشور ما انقلاب کردند و صدها هزار شهید، اسیر و جانباز دادند تا ارزش‏هاى اسلامى را زنده کنند؛ بنابر‌این هیچ کس در هر مقامى باشد، حق ندارد این ارزش‏ها را کمرنگ یا بى‏رنگ سازد.
این مرجع تقلید اضافه کرد: مسئولین مراقب سخنان خود باشند و بدانند خانواده شهدا، نیروى بسیج مخلص، حوزه‏هاى علمیه و تمام وفاداران انقلاب اجازه نخواهند داد مسئله‏اى مانند امر به معروف که از مسلمات قرآن مجید است و مخصوصاً مسئله حجاب که از ضروریات اسلام مى‏باشد و امروز به عنوان رمزى از اسلام در همه جا شناخته مى‏شود زیر سؤال برود.
وي تصریح کردند: اگر بى‌تدبیرى‏ها از حد بگذرد مردم شهیدپرور با زبان دیگرى سخن خواهند گفت.
آيت الله مكارم شيرازي خاطرنشان کرد: مسئولین احترام خود را حفظ نمایند و اجازه دهند هر نهادى به وظیفه خود عمل کند، همچنین قانونگذاران عزیز قوانین شفاف و حساب‏شده بر وفق ارزش‏هاى اسلامى تنظیم کنند.
اين مرجع تقليد ادامه داد:  قوه‌قضاییه به مقابله با جرائم برخیزد و مجریان محترم به وظیفه اصلى خود که اجراى قوانین است بپردازند و از قلمرو خود خارج نشوند تا همان‏گونه که رهبر انقلاب فرمودند ملت مسلمان و انقلابى ما آسوده خاطر با اتحاد و انسجام وضع داخلى به مقابله با تهدیدات خارجى بپردازد.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.