سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » مصباحی‌مقدم: كپی احضار‌نامه دانشجویان به سازمان قضائی نیروهای‌مسلح را به ابوترا...

مصباحی‌مقدم: كپی احضار‌نامه دانشجویان به سازمان قضائی نیروهای‌مسلح را به ابوترابی‌فر تحویل دادم

چکیده :مردم باید مطابق با افزایش قیمت‌ها رفتار خودشان را در مصرف انرژی متعادل كنند و خبر خوبی خواهد بود كه مردم احساس كنند با اصلاح قیمت‌ها می‌باید به صورت جدی صرفه‌جویی كنند و اگرنه یك سال دیگر بدون صرفه‌جویی را دنبال خواهیم...


نماینده مردم تهران در مجلس در خصوص وعده خود به پیگیری احضار برخی از دانشجویان به سازمان قضایی نیروهای مسلح در ارتباط با حادثه كوی دانشگاه نیز گفت: این موضوع را از طریق آقای ابوترابی پیگیری كرده و كپی احضارنامه‌ای كه دانشجویان در اختیارم گذاشته بودند را به ایشان تحویل دادم و قرار شد این موضوع را نیز پیگری كنند.

به گزارش ایلنا، حجت‌الاسلام غلامرضا مصباحی مقدم در پاسخ به این پرسش كه آیا به نظر شما با برداشتن یارانه حامل انرژی با اجرای طرح هدفمند كردن یارانه‌ها و افزایش مصرف در فصل زمستان، مردم با مشكلات جدی مواجه نخواهند شد،گفت: اگر این طرح در نیمه اول سال اجرا می‌شد، قطعا بهتر بود اما اجرای این طرح در نیمه دوم و با توجه به اینكه در این نیمه از سال نیار به انرژی شدیدتر است، به تعویق بیافتد به معنای از دست دادن همان منابعی است كه تاكنون از دست داده‌ایم.

عضو كمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینكه با اجرای این طرح مردم سال اول اجرای این قانون را آزمایش خواهند كرد، اظهارداشت: مردم باید مطابق با افزایش قیمت‌ها رفتار خودشان را در مصرف انرژی متعادل كنند و خبر خوبی خواهد بود كه مردم احساس كنند با اصلاح قیمت‌ها می‌باید به صورت جدی صرفه‌جویی كنند و اگرنه یك سال دیگر بدون صرفه‌جویی را دنبال خواهیم كرد.

نماینده مردم تهران درخصوص وعده خود به پیگیری احضار برخی از دانشجویان به سازمان قضایی نیروهای مسلح در ارتباط با حادثه كوی دانشگاه نیز گفت: این موضوع را از طریق آقای ابوترابی پیگیری كرده و كپی احضارنامه‌ای كه دانشجویان در اختیارم گذاشته بودند را به ایشان تحویل دادم و قرار شد این موضوع را نیز پیگری كنند.

وی ادامه داد: قرار شده آن كمیته‌ای كه از طرف مجلس برای بررسی حادثه كوی دانشگاه از سوی مجلس تشكیل شده است،آن گزارش را هم جمع‌بندی و ارائه كنند.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.