سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » توهین های حسینیان به نوه امام خمینی: در خط امام باشید...

توهین های حسینیان به نوه امام خمینی: در خط امام باشید

چکیده :مقام امام آنقدر رفيع است كه اقدامات ناشايست، تاثيري بر بزرگي آن حضرت نداشته باشد و گردي بر آستان عظمت ايشان نخواهد...


روح الله حسینیان در توهینی آشکار به سید حسن خمینی نوه حضرت امام (ره) حضور وی در مراسم ازدواج پسر محسن میردامادی و دیدار با نخست وزیر امام، رئیس اسبق مجلس شورای اسلامی و رئیس جمهور دوره اصلاحات را خروج از راه امام  و اقدامی ناشایست ! توصیف کرده است.

وی که با خبرگزاری فارس گفت و گو می کرد با پرهيز دادن سيد حسن خميني از حركت در مسير سيد حسين خميني به او توصيه كرد كه دوست داريم نوادگان و وابستگان حضرت امام(ره) در خط آن حضرت باشند.

روح‌الله حسينيان نماينده مردم تهران و رئيس فراكسيون انقلاب اسلامي مجلس  با اشاره به ديدار سيد حسن خميني با آنچه وی از آنها به عنوان سران و عوامل فتنه یاد می کند به او متذكر شد كه مقام امام آنقدر رفيع است كه اقدامات ناشايست، تاثيري بر بزرگي آن حضرت نداشته باشد و گردي بر آستان عظمت ايشان نخواهد نشست.

وي در عين حال خطاب به نوه امام توصيه كرد: دوست داريم همانطور كه امام راحل آخرين لحظات عمر بابركت‌شان از آرمان‌هاي انقلاب، جمهوري اسلامي، تشيع و مردم دفاع مي‌كردند، نوادگان و وابستگان ايشان هم در خط آن حضرت باشند.

رئيس مركز اسناد انقلاب اسلامي با تاكيد بر اينكه مردم اشخاص را به صورتي ارزيابي مي‌كنند كه در گذشته ارزيابي و قضاوت كرده‌اند، ياد آور شد: چند سال قبل حسين خميني (نوه امام) به دامان آمريكا پناه برد اما بعد از مدت‌ها دريوزگي تنها چيزي كه ثابت شد اين بود كه او فقط نوه امام است و هيچ چيز ديگر نيست.

حسينيان سپس تاكيد كرد: هر كس از خط امام خارج شود، حتي اگر نوه امام باشد، هيچ چيز نيست؛ تنها چيزي كه به انسان‌ها شخصيت مي‌دهد رهپويي راه امام است و بس و اگر غير از اين مسير را بروند خودشان ضرر خواهند كرد.


60 پاسخ به “توهین های حسینیان به نوه امام خمینی: در خط امام باشید”

 1. ایدین گفت:

  من یه سئوال دارم خوشحال میشم یکی جوابم و بده …تو این حوزه چه واحدهائی ارائه میشه که اینها در مورده هر مطلبی اجازه بیان کردن نظریه دارن؟

 2. داود گفت:

  بله دیگه……..هرکس با شماست رهرو امام و هرکه با شما نیست بی دین و بی امام…….وای از آن روزی که صبر مردم لبریز شود

 3. ناشناس گفت:

  درود بر روان پاک حضرت حافظ:
  ای مگس عرصه سیمرغ نه جولانگه توست
  عرض(آبرو البته اگرداشته باشد این حسینیان) خود می بری و زحمت ما می داری

 4. ناشناس گفت:

  درود بر روان پاک حضرت حافظ:
  ای مگس عرصه سیمرغ نه جولانگه توست
  عرض(آبرو،البته اگرداشته باشد این حسینیان) خود می بری و زحمت ما می داری

 5. ناشناس گفت:

  امثال آقای حسینیان جواب بدن :چرا صدا و سیما موقع پخش سخنان امام فیلم سخنرانی رو تند می کنه ؟

 6. ناشناس گفت:

  این بود استقلال آزادی ……. حتی برای عروسی رفتن هم باید پاسخگو بود .

 7. يك رزمنده‌؛ نه، خاك پاي رزمندگان بي‌ريا گفت:

  علي آقاي نازنين از تبريز

  سلام بر تو و همه‌ي سبزانديشان عزيز

  «یُعْرَفُ الْمُجْرِمُونَ بِسِیماهُمْ» آيه‌ي 41 از سوره‌ي الرحمن است نه حديثي از پيامبر اكرم (ص). بيش‌تر دقت كنيد تا تاريك‌انديشان نگند ما با قرآن و

  حديث بيگانه‌ايم؟!

  راستي داشت يادم مي‌رفت؛ حسينيان كيه‌؟ همون كسي نيست كه سعيد امامي را شهيد ناميد؟؟؟!!!

 8. ali گفت:

  و اینک یاران یزید

 9. سبزینه گفت:

  الحمدلله که آقای حسینیان به قول یک رزمنده از سیماشون مشخصه چی کاره اند خودشون هم که یک بار گفتن والله ما یه روز قاتل بودیم!!!!

 10. ناصر گفت:

  در صحرای کربلا هم به فرزند فاطمه می گفتند چرا از متابعت امیرالمومنین سر باز میزنی و از دین جدت رسول الله خارج گشته ای ؟ در جواب این انگل بی ارزش کلام مولایمان حسین را از جانب نوه های برومند امام راحل بازگو مینمایم .
  الا و ان دعی ابن الدعی قد رکز بین اثنتین ، الذله والسله ، هیهات من الذله
  صبر و استقامت تا صبح ظفر