سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » اینجا ایران است /محدودیت های بی سابقه اطلاع رسانی در سرزمین آزادی های نزدیک به مطلق...

اینجا ایران است /محدودیت های بی سابقه اطلاع رسانی در سرزمین آزادی های نزدیک به مطلق

چکیده :سایت کلمه پیش از این با ارسال خبری در مورد اهداف برخی دربر پا کردن کارناوال عاشورا در روز جمعه و روز عاشورا توضیحاتی داده بود . به نظر می رسد در همین راستا و برای جلوگیری از اطلاع رسانی صحیح به مردم محدودیت های شدید برای جریان اطلاع رسانی در کشور ایجاد گردید.البته دولتمردان فعلی از شب انتخابات ریاست جمهوری و حوادث پس از آن نشان داده اند که قبل و بعد از وقوع هر حادثه ای اولین کار آنها قطع اینترنت ،جریان اطلاع رسانی و هرگونه کانال ارتباطی مردم با یکدیگر است.شیوه ای که خوشبختانه برایشان سودی در بر نداشته و صرفا تاییدی بر اقدامات خلاف قانون و تلاش های بی ثمر آنها و نمایانگر چهره واقعی شان بوده...


کلمه:در کشوری که محمود احمدی نژاد رییس دولت حاضر برای آن ادعای آزادی نزدیک به مطلق را دارد،دسترسی به ساده ترین روش های اطلاع رسانی برای مردم با محدودیت شدید روبرو است. در کنار قطع موبایل،اینترنت ،پیامک،تحدید،تهدید و توقیف مطبوعات ،بازداشت خبرنگاران و روزنامه نگاران ارسال اخبار بر روی سایت ها هم تقریبا دیگر ناممکن شده است.

اینجا ایران است.”سرزمینی با آزادی های نزدیک به مطلق” البته به گفته محمود احمدی نژاد!

به گزارش کلمه متاسفانه در روزهای اخیر در پی حوادث رخ داده در عاشورای حسینی که منجر به شهادت تعدادی از هموطنان عزیزمان از جمله فرزند خواهر مهندس میر حسین موسوی و بی حرمتی به عزاداران حسینی در روز عاشورا شد، محدودیت شدید و بی سابقه ای برای جریان اطلاع رسانی ایجاد گردید تا برخی به زعم خود به هر نحوی که دوست دارند اخبار راست و دروغ را به ملت تحویل دهند.این محدودیت ها از شب عاشورا آغاز شد و همچنان ادامه دارد.

محدودیت در اطلاع رسانی در شرایطی ادامه دارد که در روزهای اخیر جمع گسترده ای از فعالان سیاسی مدنی و روزنامه نگاران بازداشت شده و شنیده ها حکایت از وجود لیست صدها نفره دیگری برای ادامه بازداشت ها دارد.

سایت کلمه پیش از این با ارسال خبری در مورد اهداف برخی دربر پا کردن کارناوال عاشورا در روز جمعه و روز عاشورا خبر داده بود و به نظر می رسد در همین راستا و برای جلوگیری از اطلاع رسانی صحیح به مردم محدودیت های شدید برای جریان اطلاع رسانی در کشور ایجاد گردید.

البته دولتمردان فعلی از شب انتخابات ریاست جمهوری و حوادث پس از آن نشان داده اند که قبل و بعد از وقوع هر حادثه ای اولین کار آنها قطع کردن اینترنت ،جریان اطلاع رسانی و هرگونه کانال ارتباطی مردم با یکدیگر است.شیوه ای که خوشبختانه برایشان سودی هم در بر نداشته و صرفا تاییدی بر اقدامات خلاف قانون و تلاش های بی ثمر آنها بوده است.

سایت کلمه ضمن عذر خواهی از مخاطبین خود به دلیل مشکلاتی که در روزهای اخیر در ارسال به موقع و متناسب شرایط فعلی به دلیل حملات شدید به سایت از نقاط مختلف دنیا که ارسال خبر از نقاط مختلف جهان  بر روی سایت را با مشکل مواجه کرده است اعلام می کند تمام تلاش خود را برای اطلاع رسانی شفاف و به هنگام به مخاطبان خود به کار خواهد گرفت و اجازه نمی دهد فعالیت خبری و اطلاع رسانی شفاف دچار اختلال گردد.

مخاطبین عزیز می توانند از طریق آدرس info@kaleme.com با ما در تماس باشند.


97 پاسخ به “اینجا ایران است /محدودیت های بی سابقه اطلاع رسانی در سرزمین آزادی های نزدیک به مطلق”

 1. امير گفت:

  خداوندا ياريمان كن …

 2. saman گفت:

  باسلام. در این موقعیت که می خواهند با تبلیغات گسترده، تردید را بر اذهان حاکم کنند وظیفه شما اطلاع رسانی شفاف و دادن توضیح درباره یک یک وقایع مهم جامعه است.

 3. مجتبی از شیراز گفت:

  از زحمات شبانه روزی همه دستندرکاران سایت کلمه کمال تشکر را دارم امیدوارم بزودی این سایت و انشاالله روزنامه کلمه سبز خبر” پیروزی کلمه بر شمشیر” را تیتر کند.
  می دونم حرفم تکراریه ولی دوباره

  خواهش می کنم

  دوستانی که با فیلم سازی و مستندسازی آشنا هستید و در این زمینه ها حرفه ای کار می کنید.مطمئنم خوب می دانید که امروز ودر نبودهیچ گونه رسانه ملی وهیچ روزنامه ای و….که واقعیت ها را پوشش دهند وبا توجه به دسترسی نداشتن بخش بزرگی از جامعه ما به اینترنت .ماهواره و… وظیفه خطیری بر عهده تان است برای برملا کردن دروغ ها وتهمت هاومقابله با وارونه جلوه دادن واقعیت ها از طرف صدا وسیما وحجم سوءاستفاده از مذهب واعتقادات مردم در این رسانه برای فریب عموم.

  خواهش می کنم تا دیر نشده است فیلم مستند و روان وساده ای که برای قشر سنتی جامعه قابل فهم باشد وبه گونه ای که نتوانند از آن ایراد بگیرند یا سوءاستفاده کنند را از واقعیت ها تهیه کنید تا با لشکر مردمی جنبش سبز در مناطقی که تنها منبع اطلاعات آنها صدا وسیماست وهیچ گونه امکانی برای دریافت اطلاعات صحیح و واقعی ندارند پخش شود.

  مطمئنا با پخش این cd ها تمام دروغ پردازی ها و توطئه های صدا وسیما نقش بر آب خواهد شد وهمه تلاش آنها برای فریب عوام بی نتیجه خواهد ماند.خواهش می کنم در این فیلم به اعتقادات بخش سنتی جامعه بیشتر توجه شود.
  مناطق روستای و شهر های کوچک می توانند در اولویت پخش باشند.

  آزادی نزدیک است اگر همه ما در این موقعیت خطیر تاریخی از تمام وجود وبا همه امکانات واز هر راهی که می توانیم برای آن بجنگیم

 4. امير گفت:

  در جواب “حسن”.
  شما كه دولت رو قبول داري، چرا فيلترش رو ميشكني؟‌ ميخواي اذيت نشي ديگه نشكن نيا كلمه.

 5. جمشید گفت:

  تلوزیونی که جرات نکنه تو روز عاشورا میدان امام حسین تهران رو نشون بده ، دم از امام حسین و عاشورا می زنه. تمام مقدسات مردم رو به بازی گرفتن دلم برای اونایی میسوزه که صادقانه دارن خیانت میکنن و فکر میکنن که دارن ثواب میبرن (با کشتن هم وطن هاشون با هتک حرمت و بی احترامی به بزرگانی که هیچ وقت اون ها رو نشناختن و فقط با تحریک صدا و سیما و یا یک سری مزدور خود فروخته دست به هر اقدام شنیعی میزنند)
  ای کسی که براحتی کامنت گذاشتی مرگ بر میر حسین و از امام حسین (ع) طلب کمک میکنی، حواست را خوب جمع کن اولا تا حالا شده یک بار عمیقا به حادثه کربلا تو خلوت خودت فکر کنی؟ تا حالا شده یک بار شخصیت حسین (ع) و پدرش علی (ع) را درک کنی؟ تا حالا فکر کردی اگه این دو بزرگوار کنارت حضور داشتند و تو با این لحن گستاخانه ات آرزوی مرگ برای هم وطن خودت بکنی چه رفتاری با تو داشتند؟ یک بار به این فکر کن که یکی با خوندن کامنتت تحریک بشه و بزنه در گوش یه نفری ، یک بار هم حد اقل به این فکر کن که شاید داری اشتباه میکنی، مواظب کلام و رفتار خودت باش که اگه قهر خدا بگیردت هیچ کس نمیتونه برات شفاعت بگیره.

 6. رئوف از مهاباد گفت:

  آقای احمدی نژاد خودش رو مضحکه ی خاص و عام کرده …
  در آمریکا سریال 24 رو ساختن و آزادانه به دنیا نشون می دن، در همین سریال رئیس جمهور آمریکا (اونکه در فیلمه) رو تروریست معرفی می کنن که توسط دادستان آمریکا دستور بازداشتش صادر می شه.
  این کشور با این سطح آزادی فوق تصور برای ما، هنوز هم نتوانسته آنگونه که باید حقوق بشر رو رعایت کنه و هیچ کشوری همچین غلطی نمی کنه که آزادی مطلق داره …
  و در کشوری که حکم اعتراض به یک نفر اعدام هست، حرف آقای احمدی نژاد نه شایسته ی رییس جمهور یک کشور متمدن که مناسب برنامه های طنز صدا و سیما می باشد.

 7. Mehdi گفت:

  اطلاع رسانی کنید. ای میل دریافتی :تو را به خدا کوتاهی نکنید هم اکنون در پادگان عشرت آباد بیش از پانصد دستگیر شده در روز عاشورا در وضعیت بسیار نامناسب و دردآوری که تن هر انسانی را میلرزاند در بازداشتگاه این پادگان به سر میبرند . وضعیت نگهداری این دستگیر شدگان به حدی وحشتناک است که دو تن از اجساد این دستگیرشدگان که در این بازداشتگاه جان باختند که یکی از آنها دختر جوانی بود نیمه های شب گذشته از این پادگان به مکانی نامعلوم برده شد . توضیحات بیشتری نمیتوانم بدهم و فقط به خاطر حفظ جان این بازداشت شدگان و نه چیز دیگری این خبر را به آنهایی که کاری از دستشان برای حفظ جان این بازداشت شدگان بر می آید میدهم . و خواهش میکنم که هر کاری که از دستشان بر می آید برای پایان بخشیدن به این وضعیت وحشتناک دربازداشتگاه متروکه پادگان عشرت آباد که اکنون صدها نفر در آنجا بازداشت هستند انجام دهند . لطفا کوتاهی نکنید . خواهش میکنم . التماس میکنم . اوضاع در این پادگان برای دستگیر شدگان بسیار نامناسب است . متاسفانه نمیتوانم بیش از این توضیح دهم . تو را به خدا و تو را به امام حسین به داد آنها برسید سه شنبه ساعت ۱۱ شب

 8. رسولی از دیار کریمان گفت:

  فکر کنم یه روز برسه که چینی ها به حال ما دلسوزی کنند

 9. mohsen گفت:

  lلطفا بگویید از دست ما ایرانیان خارج از کشور در مورد این مشکل چه بر میاید.
  زنده باد رییس جمهور موسوی
  زنده باد ملت شریف و صلح طلب ایران. 

 10. az Australia گفت:

  dorood bar mirhosein,eftekhare har irani,har mosalman ,har azadikhah,har haghjoo,laanate khoda bar doshmanane mirhosein,ke doshmanane mirhosein doshmane eslam,iran,va hagh o bidari o azadi hastand,

 11. اميراز كانادا گفت:

  من حامي مير حسين بودم ولي پشيمان شدم.

 12. مهدی گفت:

  باید تا جایی که میشه فیلمها و عکسهایی که از جنایات علیه مردم در این روز بکار رفته را در سطح وسیع منتشر کرد تا مردم بفمند اینها چه موجوداتی هستند

 13. شقایق گفت:

  برای داشتن آینده ای سبز ، نیاز داریم اصلاح را از خودمان و هر کس و هرچیز به ما مربوط است شروع کنیم.
  اگر تا حالا برای هر کدام از همشهریان و هموطنانمان ارزشی انسانی قائل نبودیم بیایید از امروز این ارزش را قائل شویم.
  ارزش انسانی افراد یک مفهوم وسیع است.
  فرض کنید من کارمند هستم. اگر برای شمای مراجع، ارزش قائل باشم حتی راضی نخواهم شد دقیقه ای از وقتتان بیهوده تلف شود در نتیجه تمام تلاشم را برای اینکه کار شما زودتر راه بیفتد به کار خواهم بست گویی این کار برای خودم پیش آمده.
  اگر از روی اعتقاد قلبی به اخلاق انسانی پایبند شویم می توانیم به آینده ای سبز برای کشورمان امیدوار باشیم؛ گرچه ممکن است نتیجه ای قریب الوقوع نبینیم . این پایبند شدن به اخلاق انسانی ثمره اش را سالها بعد نشان خواهد داد.

 14. بنیامین گفت:

  سلام بر ریس جمهور منتخب مردم میر حسین موسوی
  جناب اقای مهندس موسوی ما از شما انتظار داریم سکوت خودر بشکنید و نگذاریذ یک عده ی محدود از وضع پیش امده سو استفاده کنند.
  جناب ریس جمهور ما همه امیدمان به شماست. ما می دانیم که شما از تهدید های این خدانشناسان بیمی ندارید مگر اینها نمی دانند که هم شما و هم همسر گرامیتان در بدترین شکنجه ساواک از هدف والای خود دست نکشیدید.
  به امید روزی که ما ایرانی سبز وازاد داشته باشیم.
  بنیامین

 15. محسن گفت:

  سبز و پاينده باشيد

 16. داتیس گفت:

  تا آخرین روزنه های اطلاع رسانی بسته نشده است بهتر است رهبران جنبش سبز استراتژی مردم را در صورت بازداشت ایشان تبیین کنند و نام رهبران موقت جنبش را به آگاهی مردم برسانند.

 17. ما گفت:

  آخرش که چی!ما بیشماریم؟؟

 18. سپیده گفت:

  مرگ بر استبداد

 19. kisha گفت:

  آیا اینجا واقعاً یک کشور آزاده؟؟؟!!!

 20. چرا میر حسین هتک حرمت روز عاشورا رو محکوم نمیکنه تا حکومت از بد نام کردنش دست برداره؟؟

 21. آشنا گفت:

  سلام میشه لطف کنید مواظب خودتون باشید تا توی این بگیر بگیر شمارو هم نگیرن تو رو خدا نمی خواد خبر بفرستید ،بذارید یکی هم برای ادامه راه جنبش بمونه

 22. س گفت:

  شاید همه معادلات به نظرشان درست باشد اما خدایی هم هست……او ناظر است و او مکرشان را به خودشان بر میگرداند

 23. reza گفت:

  برای اطلاع رسانی از طریق بلوتوث فایلهای صوتی و نصویری را هم در سایت بگذارید……هر ایرانی یک رسانه …..یا حسین ع …..میرحسین

 24. علی گفت:

  گویا به دفاتر ایات عظام صانعی و دستغیب مورد حمله قرار گرفته……عجبا که حرمت میشکنند و فریاد میزنند که وامصیبتا…..

 25. آرش گفت:

  اینایی که دم از آزادی نزدیک مطلق می زنند چرا فقط فیلمای لباس شخصی های زخمی شده رو تو بیمارستان نشون میدن؟چرا کشته ها و زخمی های خودمونو از صدا و سیما پخش نمیکنن؟امیدوارم اقای حسن و امثال ایشان جوابی برای این سوال و سوالهای مشابه داشته باشن!
  به امید آزادی و درود برآ زادی خواهان

 26. الهه گفت:

  خمینی کجایی …موسوی تنها شده

 27. مینا گفت:

  کاش سبزها روز عاشورا (و کلن روزهای مذهبی رو) رو برای سردادن شعارهای رادیکال و هدف قرار دادن دین انتخاب نمی کردند و بهانه به دست این دین فروشان نمی دادند …متاسفانه سبزها نمی خواهند قبول کنند که بدنه ی اصلی جامعه ی ایران، مذهبی و تعصبی هستند و عقل شان به چشم شان است برای همین هم به سخنان و پیام های خیرخواهانه ی میرحسین عزیز و دیگر اصلاح طلبان مبنی بر پرهیز از هرگونه شعار تند توجه نکردند و اینگونه میر حسین عزیز ما را مظلوم وار مورد هجوم وحشیانه و نامنصفانه ی اونها قرار دادند…در هر صورت ما باید خواسته ها و مطالباتمون رو قدم به قدم و پله پله دنبال کنیم تا بهتر و با هزینه ی کمتر بتونیم نتیجه بگیریم…یا حسین میرحسین/درود بر تو ای سید بزرگوار ما

 28. فرهاد گفت:

  آزادی مطلق یعنی توقیف روزنامه های حیات نو،اعتماد ملی،اندیشیه نو،یاس نو،شرق،هم میهن،کارگزاران،مجله شهروند امروزو………؟؟؟؟؟

 29. رضا گفت:

  به امیر ازکانادا

  برادرم،گفتی حامی بودم ونیستم.
  چرا بودی وچرانیستی؟
  آیا مظلومیت یارانش دلت رازد؟
  آیا رذالت دشمنانش تو را هم شیفته کرد؟
  ولی نه گویا نمایشنامه های دشمنانش تو را هم گول زد.برادر عزیز ،میرحسین ویارانش،کروبی ویارانش،خاتمی ویارانش همه وهمه سخت تحت حصرند.آنها دریک زندان بزرگ همه گونه محاصره ای را تجربه می کنند.آنها اجازه صحبت ندارند.آنها اجازه ندارند تا با طرفدارانشان دیداری داشته باشند.فیلترینگ،سانسور وزندان غوغا می کند.هرکسی جرعت کند تا درموافقت ایشان زمزمه ای نماید قطع ویقین بدان که به ثانیه ای محکوم به ارتدادوکفراست.کسی را یاری کاری نیست.مگر همین جوانان که تو آنها را درخیابانها می بینی وفیلمی که صداوسیمای ضرغامی با مونتاژهای نامردانه اش،سعی دروارونه جلوه دادن حرکت وشعار ها وتظاهرات می شود.برادر،درراهپیمائی عاشورا که کسی جشن شادی نگرفته بود.یک حرکت سکوت بود که با حضور مزدورها به یک حرکت خونین تبدیل شد.بوق ماشین ها هم ازسر شادی نبود که بوق اعتراضی بود.برخی آتش زدن های زباله ها هم برای خنثی کردن گاز های اشک آور بود که جایت خالی،همه جا منتشر شده بود.
  برادر ،حسینیه امام خمینی (ره)را چه می گوئی؟آنجا که دیگر خبری نبود.هجوم لباس شخصی ها وزدن وشکستن وبهم زدن سخنرتانی آقای خاتمی.
  برادر،این را بدان که جنبش سبز به رهبری میرحسین وکروبی وخاتمی،یک جنبش ذاتا مسلمان ومتعهد به اصول است.ولی به این جنبش هیچگونه مجوز رسمی ازسوی هیچ نهادی داده نشده تا بصورت رسمی،خودش را ارائه بدهد.این جنبش،عکس امام (ره)را پاره نمی کند وبه قران محمد(ص)هم کوچکترین بی حرمتی را برنمی تابدوبدان که هرچه آقایان نمایش می دهندزائیده افکارپلید وکثیف خودشان است که بعنوان یک حربه برای پیروزی دراین نبرد بصورتی بسیارناجوانمردانه از آنها استفاده می کنند ولی،خبرندارند که مکرشان همواره به خودشان برمی گردد.
  با اینحال اگر برگشته ای،متاسفیم ازاینکه یک یاور را ازدست داده ایم.امیدوارم دوباره حامی ما باشی.هرکجائی که هستی خدا یار وپشتیبانت باشد.

 30. Hezbe Sabz گفت:

  اختصاصی جرس / تشییع پیکر شهید سید علی موسوی درتدابیر امنیتی و سکوت خبریشبکه جنبش راه سبز (جرس): ساعت 7 امروز مامورا امنیتی از خانواده شهید سید علی موسوی خواهر زاده میرحسین موسوی خواستند تا در سکوت و بدون آنکه رسانه ها متوجه بشوند، پیکر این شهید را تحویل بگیریند.
  به گزرش خبرنگار جرس، پیکر شهید موسوی اینک در بهشت زهرا است و مراحل آئین دفن آن شهید در سکوت خبری و تدابیر امنیتی در حال اجراست.
  حبرهای تکمیلی متعاقبا ارسال خواهد شد

 31. رسا(راه سبز امید) گفت:

  ما برای آقای موسوی نگرانیم. همه منتظر بیانیه ایشون هستیم . آقای موسوی تو رو خدا حرف بزنید .این چند روز آنقدر فیلمای درگیری ها رو دیدم دارم دیوونه میشم…. خدایا به دادمون برس!

 32. pedram گفت:

  ba salam!!!
  dar eki az saitae dolati “borna” agahi gozashtan ke masalan eghteshashgaran ra dar aksa shenasaii konid!!!
  mikhastam begam vaghti khodeshoon too rooze roshan jelooe 4eshme hame mardomo zir mikonan va bad migan mashine dolati ro dozdide boodan!!!
  dar javabe in saitam baiad goft oon mardomi ke too aksan khodeshoon nistan!!!dozdidee boodaneshoon)))))))

 33. azadeh گفت:

  salam bar hosien
  lanat bar yazid

 34. علی گفت:

  مدل پخش کردن اعلامیه های امام رو یادتون بیاد… ما پیروزیم.

 35. باربــــــــــــد گفت:

  ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
  ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
  درود,
  یک پیشنهاد :
  دوستان با وجود سانسور شدید روش های اطلاع رسانی یک پیشنهاد دارم استفاده از سی دی , فلش و حافظه های جانبی برای انتقال اطلاعات ( درسته انتقال سریع به روز اطلاعات با این روش به کندی انجام میگیره) ولی با توجه به این که دولت…… گونه ناباورانه سعی در سانسور شدید و وارونه جلوه دادن حقایق روز عاشورا د اره و برای پوشاندن جنایت … خودش، با استفاده ابزاری از مقدسات مذهبی، موضوع “حرمت شکنی محرم” را مطرح می کنه و با این دستاویز که گوئی کسانی سوت یا دست زده اند! می خواد در فضای فریبی که ایجاد کرده اقدام به سرکوب خونین و دستگیری های گسترده تره کنه بهترین روش همین اطلاع رسانی از طریق چاپ اعلامیه و از همه مهمتر “ثبت کردن کلیه ی فیلم ها و حقایق روز عاشورا و اطلاعات درست بر روی سی دی یا فلش و تکثیر گسترده اونه ” این روش دو حسن داره یکی اینکه از سانسور رسانه ای عبور کردیم و دیگری اینکه جنبش رو به سطح عامه مردم که از اینترنت و شبکه های ماهواره ای استفاده نمیکنن و تحت تاثیر شدید دروغ های رسانه ای دولت و سانسور شدید خبری قرار دارن انتقال میدیم ..
  ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
  ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  در فرهنگ مذهبی ما، نعل وارونه زدن و قرآن سرنیزه کردن های

 36. محمد گفت:

  این فیلم رو حتما ببینید! چرا در صداسیما این پخش نشد؟؟؟؟ سینه زنی با یاد اباعبدالله و در انتها ذکر نام میرحسین
  http://www.youtube.com/watch?v=EVzFrUqZrZY

 37. سبز گفت:

  میرحسین منتظر بیانیه ایم
  اروممون کن سید

 38. امیرحسین گفت:

  سلام علیکم و رحمه الله

  به نظر می ر سد تعدادی از عناصر معاند با خاندان اهل بیت (ع) در لباس طرفداری از میر حسین موسوی دست به حتک حرمت به مقدّسات اسلام زده اند و ارزش های والای قیام عاشورا و امام حسین (ع) را که تا ابد خدشه دار نخواهد شد مورد اهانت قرار داده اند.این جانب به عنوان یکی از طرفداران میر حسین موسوی اعلام برائت و بیزاری خود را از این جماعت اندک و منافقین از خدا بی خبر به اطلاع این حرامزادگان و معاندین انقلاب اسلامی می رسانم.ومتأسفم برای تعدادی به ظاهر مسئولین این مملکت که حتّی به اندازه ی من دانشجو هم توانایی تمیز دادن حق و باطل را ندارند. و از هر دروغ و اتفاق ناگواری برای تخریب این سید اولاد خلف پیامبر خدا استفاده می کنند.در ضمن این جانب انتقادی اساسی به مهندس میر حسین موسوی دارم و آن انتقاد این است که علیرقم آنکه از مبرا بودن ایشان از جماعت هتّاک به خاندان اهل بیت شکّی نیست، چرا ایشان رسما و صراحتا اعلام انزجار و تنفر از این جماعت از خدا بی خبر نمی کنند؟

  ازتون خواهش می کنم اگر می توانید این نامه را از طرف من به گوش مهندس میر حسین موسوی برسانید.
  با تشکر

 39. mahan گفت:

  zolm rishe kan mishe.andaki sabr va hemayat az rahbarane jonbeshe sabze aziz

 40. جنبش سبز شیراز گفت:

  اقا شما ایمیل من رو برای (مجتبی از شیراز) بنویسید تا ما صد تا فیلم بدیم یهش فقط یک پل ارتباط بزنید تا شاید این فعالیت ثمره بخش باشد.

 41. behnam گفت:

  با دلی از اندوه و چشمی خیس می نویسم امروز ۴شنبه حمله بسیجیها به دانشکده معماری دانشگاه ازاد مشهد با کتک خوردن و زخمی شدن دانشجویان همراه بود وای بر شما اگر ساکت نشینید

 42. تمومش کنید گفت:

  واقعا که
  یه کم سیاست داشته باشین مگه این مملکت جهنم شده که دارین این طورش میکنید به خدا این عربا دارن بهمون می خندن به میر حسین بگین نشون بده که یادگار انقلابی رای من به تو بود نه خون صبر داشته باش خدا کمکت میکنه تمومش کن

 43. hasan گفت:

  چرا شما از آگاه شدن مردم وحشت داریدمریم خانم خواهر یا دختر خوب ما که خیلی حالیشه وجواب همه نادان مثل مرا میده نترسید !!!!!!!فرهاد
  به امیر ازکانادا
  برادرم،گفتی حامی بودم ونیستم.
  چرا بودی وچرانیستی؟
  آیا مظلومیت یارانش دلت رازد؟
  آیا رذالت دشمنانش تو را هم شیفته کرد؟
  ولی نه گویا نمایشنامه های دشمنانش تو را هم گول زد.برادر عزیز ،میرحسین ویارانش،کروبی ویارانش،خاتمی ویارانش همه وهمه سخت تحت حصرند.آنها دریک زندان بزرگ همه گونه محاصره ای را تجربه می کنند.آنها اجازه صحبت ندارند.آنها اجازه ندارند تا با طرفدارانشان دیداری داشته باشند.فیلترینگ،سانسور وزندان غوغا می کند.هرکسی جرعت کند تا درموافقت ایشان زمزمه ای نماید قطع ویقین بدان که به ثانیه ای محکوم به ارتدادوکفراست.کسی را یاری کاری نیست.مگر همین جوانان که تو آنها را درخیابانها می بینی وفیلمی که صداوسیمای ضرغامی با مونتاژهای نامردانه اش،سعی دروارونه جلوه دادن حرکت وشعار ها وتظاهرات می شود.برادر،درراهپیمائی عاشورا که کسی جشن شادی نگرفته بود این بنده خدا آقفرهاد راست میگوید اگر راهپیمائی دیروز 9/10/88را در میدان انقلاب که واقعا یکرفراندم بزرگ ازسوی مردم تهران بود می دیدید پی آرای آقای موسوی می بردید واندازه را ی مردم به آقای موسوی را بدست می آوردید ونگرانی آقا فرهاد برطرف میشد

 44. رها گفت:

  مابیشماریم وآزاده .اگر تمام دنیا رابامکرودروغ وافترا وکشتن وپول ووعده و……………طرفدارخودشون کنند باز خداهست وباما هست چون حق باماست مانند حسین که یاران کمیداشت اما ابدی شد

 45. askhar گفت:

  سلام
  آزادی مطلق یعنی اگر حرف بزنی ماشین از روت رد بشه

 46. Ali گفت:

  inbar digar hussin tanha nakhahad mand

 47. منیر گفت:

  امروز و روزهای بعد تهران آشوب است تمام ماهواره ها پارازیت میاندازه
  میترسم از اینهمه پارازیت معلوم نیست چه بلای دارن سر ما میارن

  خدایا به دادمون برس