سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic

اخبار ویژه اعتماد

چکیده :همسر احمد زيدآبادي از تماس کوتاه تلفني وي بعد از 45 روز خبر داد. مهديه محمدي گفت در اين مکالمه که کمتر از دو دقيقه طول کشيد، زيدآبادي وضعيت جسماني خود را خوب توصيف کرد ولي گفت هنوز به بند عمومي منتقل نشده است. او گفت همسرش به او وعده داده هفته آينده به آنها وقت ملاقات داده مي...


اعتماد-پيدا و پنهان:

تغييرات گسترده در سازمان انرژي اتمي؛

خبرها حاکي از آن است که رئيس سازمان انرژي اتمي دست به خانه تکاني گسترده يي در اين سازمان زده است. در اين خانه تکاني برخي از مديران باسابقه اين سازمان کنار گذاشته شده اند. گفته مي شود سيدحامد صفدري مديرعامل تاسيسات غني سازي نطنز جاي خود را به خوانساري رئيس ستاد انتخابات محمود احمدي نژاد در کرمان داده است. همچنين بر اساس اين شنيده ها امير علايي مدير شرکت پسا نيز استعفا داده و مهدي زاده از ستاد انتخابات احمدي نژاد در کاشان جايگزين او شده است. خبرهاي ديگر نيز حاکي از کنار گذاشته شدن وحيد بلورچي معاون امنيتي و حفاظت هسته يي به دليل طرفداري از يکي از کانديداهاي اصلاح طلب در زمان انتخابات است. همچنين گفته مي شود محمد سعيدي معاون بين الملل سازمان و فياض بخش معاون نيروگاه هاي سازمان نيز در ليست بعدي تغييرات گسترده سازمان انرژي اتمي هستند.

دادستان حکم نداده است؛

در خبرها آمده است همسر فيض الله عرب سرخي خبر داده دادستان تهران در ملاقات با خانواده زندانيان سياسي گفته است بازداشت شرکت کنندگان در مراسم دعاي کميل به دستور وي نبوده است و اگر قاضي ديگري چنين دستوري داده بايد رسيدگي شود. مريم قدس در گفت وگو با يک راديوي خارجي همچنين به اينکه برخورد جعفري دولت آبادي با خانواده ها بسيار محترمانه بوده و او گفته است آزادي کساني که طي اين مدت به منازل شان بازگشته اند با درخواست او بوده است، اشاره کرده است.

سرقت ميلياردي از موسسه مالي – اعتباري ؛

شنيده هاي خبرنگار «آينده»، از اختلاس ميلياردي کارمند يکي از موسسات مالي – اعتباري مشهور وابسته به يک نهاد حکايت دارد. بنابر اين گزارش، کارمند مذکور که در شعبه يي در شمال غرب تهران فعاليت مي کرده، حدود هشت ميليارد تومان از حساب اين موسسه خارج کرده و متواري شده است. با توجه به اينکه حقوق مسوولان و مقامات اين نهاد هم از طريق همين موسسه پرداخت مي شده، گفته مي شود فرد مذکور ليستي از حقوق دريافتي شماري از اين مسوولان را نيز به عنوان يک عامل فشار با خود برده است.

تماس دو دقيقه يي زيدآبادي؛

همسر احمد زيدآبادي از تماس کوتاه تلفني وي بعد از 45 روز خبر داد. مهديه محمدي گفت در اين مکالمه که کمتر از دو دقيقه طول کشيد، زيدآبادي وضعيت جسماني خود را خوب توصيف کرد ولي گفت هنوز به بند عمومي منتقل نشده است. او گفت همسرش به او وعده داده هفته آينده به آنها وقت ملاقات داده مي شود.

دکورهاي ميليوني براي رسانه هاي دولتي؛

روزنامه جمهوري اسلامي نوشت؛ «نمايشگاه مطبوعات امسال از نظر رعايت الگوي مصرف نمره يي منفي داشت. در پايان کار نمايشگاه دکورها و تزيينات چندده ميليوني برخي خبرگزاري ها و روزنامه هاي متصل به بيت المال در شرايطي در حال تخريب و تکه تکه شدن توسط کارگران ساختماني بود که از ساخت اين دکورها و تزيينات گران تنها 10 روز مي گذشت. علاوه بر اين، در روزهاي برگزاري نمايشگاه نيز ريخت و پاش هاي زيادي توسط بعضي غرفه ها صورت گرفت که از بيت المال خرج مي کنند.»


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.