سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » اعتراض لاریجانی به شعار مرگ بر روسيه و چین...

اعتراض لاریجانی به شعار مرگ بر روسيه و چین

چکیده :اين چه معنى دارد که روى شعار مرگ برآمريکا و مرگ بر اسرائيل را خط مى‌زنيم. بهتر است کسانى که تلاش مى‌کنند برخى شعارها را به سمت روسيه و چين ببرند، توجه خودشان را به آمريکا و اسرائيل به عنوان دشمنان شناخته شده ملت قرار دهند، چرا که سابقه دشمنى آنها در طول تاريخ براى ما روشن...


کلمه: رئيس مجلس با انتقاد از شعار مرگ بر روسيه و چين تاکيد کرد: بايد توجه را به سمت آمريکا و اسرائيل به عنوان دشمنان شناخته شده ملت برد.على لاريجانى در قم با انتقاد از برخى حرکت‌ها در کشور افزود: اين چه معنى دارد که روى شعار مرگ برآمريکا و مرگ بر اسرائيل را خط مى‌زنيم. بهتر است کسانى که تلاش مى‌کنند برخى شعارها را به سمت روسيه و چين ببرند، توجه خودشان را به آمريکا و اسرائيل به عنوان دشمنان شناخته شده ملت قرار دهند، چرا که سابقه دشمنى آنها در طول تاريخ براى ما روشن است.

لاريجانى با اشاره به حادثه تروريستى سيستان و بلوچستان اظهار داشت: در شرايط کنونى نيز اين حرکت ادامه دارد و بررسى اسناد نشان داد که آمريکايى‌ها در اين حرکت دست داشتند. لاريجانى افزود: بايد توجه داشت مسائل کشور ما از طريق درايت نسبت به حوادث داخلى منطقه‌اى و پيرامونى و اين هدف به دست نمى‌آيد، مگر با پيروى از راه امام و توجه به نقش ولايت فقيه در کشور.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.