سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » استاندارى تهران درخواست مجوز راهپيمايى را انکار کرد...

استاندارى تهران درخواست مجوز راهپيمايى را انکار کرد

چکیده :ادعاى گروهى مبنى بر اينکه براى تجمع در روز 13 آبان درخواست مجوز داشته، کذب است و تاکنون براى تجمع در روز 13 آبان از سوى هيچ گروهى درخواست مجوز نشده...


کلمه: با نزديک‌ شدن به روز 13 آبان تشکل‌ها و گروه‌هاى مختلف با صدور بيانيه‌هايى به گراميداشت اين روز پرداخته‌اند و حتى برخى از تشکل‌ها براى باشکوه برگزار کردن مراسم روز 13 آبان از استاندارى تهران درخواست مجوز کرده‌اند از جمله اين گروه‌ها انجمن اسلامى‌مدرسين دانشگاه‌هاست که على محمد حاضرى دبير کل اين انجمن نيز اين خبر را تائيد کرده است.اين در حالى است که صفرعلى براتلو معاون سياسى اجتماعى استاندارى تهران روز گذشته درخواست مجوز از سوى تشکل‌ها را رد کرده است.

به گزارش حیات نو، معاون سياسى اجتماعى و سرپرست معاونت امنيتى انتظامى‌استاندارى تهران تاکيد کرد: تاکنون براى تجمع در روز 13 آبان از سوى هيچ گروهى مجوز درخواست نشده است. صفرعلى براتلو در گفت‌وگو با ايسنا با تاکيد بر اينکه «براى هر تجمعى براساس قوانين و ضوابط بايد مجوز درخواست شود تا چنين تجمعى قانونى باشد» اظهار کرد: ادعاى گروهى مبنى بر اينکه براى تجمع در روز 13 آبان درخواست مجوز داشته، کذب است و تاکنون براى تجمع در روز 13 آبان از سوى هيچ گروهى درخواست مجوز نشده است. وى افزود: بايد توجه داشت که قطعا هرگونه تجمعى بايد قانونى باشد وگرنه طبق اعلام قبلى ناجا با آن‌گونه تجمعات برخورد قانونى خواهد شد.

سردادن شعارهاى فاقد درون مايه استکبار ستيزى در روز 13 آبان انحرافى است

در جلسه شوراى مرکزى جبهه پيروان خط امام و رهبرى بر ضرورت حفظ وحدت و يکپارچگى و دورى از سردادن هر گونه شعار فاقد درونمايه استکبارستيزى در راهپيمايى روز 13 آبان تاکيد شد. سيدکمال‌الدين سجادى سخنگوى اين تشکل با بيان اين مطلب در گفت‌وگو با ايسنا خاطرنشان کرد: اعضاى جبهه معتقدند در راهپيمايى روز 13 آبان بايد استکبار ستيزى و وحدت که مورد توجه حضرت امام (ره) نيز بوده است با اهميت قلمداد شود. وى افزود: ما بر اين باوريم که در اين روز سردادن شعارهايى که استکبارستيزى در آن وجود ندارد مورد قبول نيست. وى شعارهاى فاقد درون‌مايه استکبارستيزى را انحرافى خواند و خاطرنشان کرد: حضرت امام(ره) در مورد روز 13 آبان مطالب زيادى بيان کردند که ما بايد اين فرمايشات را سرمشق خود قرار دهيم. سخنگوى جبهه پيروان خط امام و رهبرى همچنين تصريح کرد: اين تشکل ضمن دعوت از آحاد ملت به وحدت و يکپارچگى در روز 13 آبان تاکيد مى‌کند که مبارزه با استکبار و ظلم‌ستيزى بايد محور شعارهاى اين روز قرار بگيرد و سردادن هرگونه شعار ديگرى انحرافى و سوءاستفاده از اين روز قلمداد مى‌شود.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.