سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » تازه ترین تغییرات در سپاه پاسداران...

تازه ترین تغییرات در سپاه پاسداران

چکیده :رمضانی معاون اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پس از حدود 9 ماه مدیریت اطلاعات سپاه، این مسئولیت را در حالی به طائب واگذار كرد که طی ده سال گذشته همواره مسئولیت های حساسی در دستگاه های اطلاعاتی كشور برعهده داشته...


کلمه:پس از جابجایی  حسین طائب از نیروی مقاومت بسیج به اطلاعات سپاه و جانشینی سردار نقدی در بسیج تغییرات دیگری نیز در سطوح فرماندهان سپاه در حال انجام است.

به گزارش سایت الف به نقل از پرچم، در ادامه این تغییرات حجه الاسلام رمضانی به جای سردار نجات به عنوان فرمانده حفاظت و امنیت سپاه منصوب خواهد شد. رمضانی معاون اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پس از حدود 9 ماه مدیریت اطلاعات سپاه، این مسئولیت را در حالی به  طائب واگذار كرد که طی ده سال گذشته همواره مسئولیت های حساسی در دستگاه های اطلاعاتی كشور برعهده داشته كه از آن جمله می توان به ریاست سازمان حفاظت اطلاعات ناجا، معاونت اطلاعات ناجا، ریاست سازمان حفاظت اطلاعات سپاه و معاونت اطلاعات سپاه در دوره های مختلف اشاره كرد.

از سوی دیگر، شنیده می شود که سردار نجات به احتمال زیاد به عنوان معاون امنیت داخلی دبیر شورای عالی امنیت ملی منصوب خواهد شد.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.