سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » برخی ادعاهای طرح شده در پنجمين جلسه دادگاه‌های اخير کذب است...

برخی ادعاهای طرح شده در پنجمين جلسه دادگاه‌های اخير کذب است

چکیده :بهزاديان نژاداعلام نمود: در ستاد انتخاباتي مهندس موسوي اساسا کميته‌اي به نام آي تي وجود نداشت. البته اگر چنين کميته‌اي وجود هم مي‌داشت عمل خلاف قانوني صورت نگرفته بود. منتهي اين گونه افسانه‌پردازي‌هاي بي‌مورد نشان مي‌دهد که در برخورد با افرادي که محاکمه مي‌شوند هيچ‌گونه اصراري بر اتکا به واقعيت‌ها وجود ندارد...


دکتر قربان بهزاديان نژاد، رئيس ستاد مهندس ميرحسين موسوي در انتخابات دهمين دوره رياست جمهوري در مصاحبه با خبرنگار کلمه نسبت به طرح مطالب خلاف واقع  در جلسات دادگاه‌هاي اخير اعتراض کرد و در مورد آنها توضيحاتي را ارائه نمود.

وي دراين گفتگو با تاکيد بر اين که مطالب خلاف واقع عنوان شده در دادگاه‌هاي اخير بسيار زياد است به برخي از اين موارد که در پنجمين جلسه اين دادگاه‌ها عنوان شده‌اند اشاره کرد و توضيح داد: «از جمله در اين جلسه ادعا شده بود که کسي مسئول کميته آي تي ستاد بوده است در حالي که در ستاد انتخاباتي مهندس موسوي اساسا کميته‌اي به نام آي تي وجود نداشت. البته اگر چنين کميته‌اي وجود هم مي‌داشت و کسي مسئوليت آن را به عهده مي‌گرفت عمل خلاف قانوني صورت نگرفته بود. منتهي اين گونه افسانه‌پردازي‌هاي بي‌مورد نشان مي‌دهد که در برخورد با افرادي که محاکمه مي‌شوند هيچ‌گونه اصراري بر اتکا به واقعيت‌ها وجود ندارد و در مورد افرادي که محاکمه مي‌شوند حتي تحقيقات ساده و صحيح ابتدايي صورت نگرفته است و گردانندگان اين ماجرا به صرف گمان و سناريوپردازي‌هاي خود براي ايراد اتهام و محاکمه فرزندان انقلاب اکتفا مي‌کنند.»

دکتر بهزاديان در ادامه سخنان خود به نمونه ديگري از اطلاعات غلط ارائه شده در دادگاه‌ها اشاره کرد و گفت: «اساسا در ستاد آقاي موسوي جز به عوامل خدمات و حفاظت ساختمان به هيچ‌ شخص ديگري هيچ‌گونه دستمزدي از سوي ستاد پرداخت نمي‌شد و افراد شاغل در اين ستادها صرفا بر اساس علاقه شخصي و به صورت داوطلبانه همکاري مي‌کردند.»

دکتر بهزاديان در ادامه اين مصاحبه در پاسخ به سوالي در مورد اعتبار سايت‌ها و صفحات خبري که به نام مهندس موسوي در اينترنت وجود دارد توضيح داد: «تعدادي از علاقمندان به آقاي موسوي به صورت خودجوش اقدام به ايجاد صفحات خبري و شبکه‌هاي مجازي کرده‌اند که تا اندازه‌اي که مطالب اين صفحات با مواضع اعلام شده از سوي ايشان در بيانيه‌هايشان و نيز سايت کلمه مطابقت دارد مورد سپاسگزاري ايشان است، منتهي به جز سايت کلمه و در صورت راه‌اندازي سايت قلم، ساير پايگاه‌هاي اطلاع‌رساني جنبه رسمي ندارند.»


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.