سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » بازجوئي از همسرم همچنان ادامه دارد...

بازجوئي از همسرم همچنان ادامه دارد

چکیده :ملاقاتمان حدود يك ساعت طول كشيد. من انتظار داشتم ايشان افسرده باشد چرا كه در زمان پخش اعترافات تلويزيوني چهره اش بسيار ورم كرده و بد بود اما بر خلاف انتظارم او بسيار پر روحيه بود. هر چند از نظر شرايط جسماني بسيار لاغر شده  است وكاهش وزن محسوسي داشته است.  كلمه: بعد از 80...


ملاقاتمان حدود يك ساعت طول كشيد. من انتظار داشتم ايشان افسرده باشد چرا
كه در زمان پخش اعترافات تلويزيوني چهره اش بسيار ورم كرده و بد بود اما
بر خلاف انتظارم او بسيار پر روحيه بود. هر چند از نظر شرايط جسماني بسيار
لاغر شده  است وكاهش وزن محسوسي داشته است.


 كلمه: بعد از 80 روز حبس در سلول انفرادي، محسن امين زاده، معاون وزیر امور خارجه دولت سید محمد خاتمی با خانواده اش ملاقات كرد.
 مهناز اصغر زاده، همسر محسن امين زاده در گفت و گو با خبرنگار كلمه از روحيه بالاي همسرش خبر داد اما از كاهش شديد وزن  او در اين مدت  ابراز  نگراني كرد .

-روز پنج شنبه موفق به اولين ملاقات حضوري با همسرتان شديد . اين ملاقات چقدر طول كشيد و آقاي امين زاده در چه شرايطي بودند؟

ملاقاتمان حدود يك ساعت طول كشيد. من انتظار داشتم ايشان افسرده باشد چرا كه در زمان پخش اعترافات تلويزيوني چهره اش بسيار ورم  كرده و بد بود اما بر خلاف انتظارم او بسيار پر روحيه بود.هر چند از نظر شرايط جسماني بسيار لاغر شده  است  و  كاهش وزن محسوسي داشته است.

آيا بستري شدن آقاي امين زاده در بيمارستان  كه اين روزها درباره اش زياد  شنيده بوديم صحت داشت و در اين باره از ايشان سوال كرديد ؟

بله. او به خاطر بيماري كليه دوبار در اين مدت به بيمارستان منتقل شده بود و من از اين بابت بسيار  نگران بودم اما حالا كمي از نگراني هايم برطرف شده است.هرچند در اين مدت هميشه  در دلهره و نگراني به سر برده ايم .اما بعد از 80 روز همين يك بار ملاقات هم براي ما خوب بوده  است.

در اين ملاقات آيا متوجه شديد كه بازجويي آقاي امين زاده به پايان رسيده يا نه؟
او از تغييرات اخير يعني بركناري سعيد مرتضوي از دادستاني تهران و آمدن لاريجاني به جاي شاهرودي اطلاعي نداشت كه من اين اخبار را به او رساندم . از صحبت هاي ايشان هم معلوم بود كه هنوز در روند بازجويي ها قرار دارد و هنوز بازجويي از او تمام نشده است.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.