سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » دور جدید حضور کفن پوشها/ سخنرانی ناتمام رییس مجلس؛ پرتاب مهر نماز و نعلین و شعار خو...

دور جدید حضور کفن پوشها/ سخنرانی ناتمام رییس مجلس؛ پرتاب مهر نماز و نعلین و شعار خواص بی بصیرت

چکیده : نماینده مردم قم در مجلس در حالی سخنرانی خود را شروع کرد که شعارهای "بصیرت بصیرت" و برخی شعارهای دیگر این سخنرانی را با اختلال مواجه کرده بود....


سخنرانی رئیس مجلس شورای اسلامی در جمع راهپیمایان سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در حرم حضرت معصومه(س) به علت شعارهای جمعی از راهپیمایان ناتمام ماند.

به گزارش مهر، علی لاریجانی، نماینده مردم قم در مجلس در حالی سخنرانی خود را شروع کرد که شعارهای “بصیرت بصیرت” و برخی شعارهای دیگر این سخنرانی را با اختلال مواجه کرده بود.

در همین حال خبرگزاری ایرنا گزارش داد که ” مردم ولایتمدار قم ” با سردادن شعارهایی مانع از ادامه سخنان وی شدند.

رئیس مجلس در ابتدای سخنان خود بدون توجه به شعارهای حاضرین در مجلس به سخنرانی خود که از قبل آماده کرده و مکتوب بود ادامه داد. در حالی که رفته رفته بر صدای شعاردهندگان افزوده می‌شد، صدای لاریجانی به سختی از پشت تریبون شنیده شد.

ایلنا در خصوص این برهم خوردن این جلسه گزارش داد: عده ای حدود 100 نفر از حامیان محمود احمدی نژاد که برخی از آن ها کفن پوش بودند، بلافاصله پس از آن که علی لاریجانی پشت تریبون قرار گرفت، شروع به سردادن شعارهایی از جمله “لاریجانی، بصیرت، بصیرت”، “خواص بی بصیرت، مایه ننگ ملت” و… کردند، اما لاریجانی بی توجه به این شعارها، سخنرانی خود را ادامه داد.

لاریجانی در ابتدا گفت: امروز روز بزرگ و از ایام الله و روزی است که مصداق آیه “جاء الحق و ذهق الباطل” است.

وی افزود: در سال 57 نظام ضد اسلامی و دیکتاتوری طاغوت توسط ملت ایران از بین رفت و جمهوری اسلامی با رهبری حکیمانه امام راحل پدید آمد که از آن به عنوان زلزله سیاسی قرن یاد می‌شود.

بعد از حدود دو الی سه دقیقه که سخنرانی لاریجانی همراه با هیاهوی این افراد ادامه داشت، به یک باره پرتاب مهرهای نماز حرم حضرت معصومه(س) به سمت علی لاریجانی و بعد از آن پرتاب کفش و نعلین نیز شروع شد، که بازهم علی لاریجانی به سخنرانی خود ادامه داد.

در این حین بخشی از جمعیت بر شدت شعارهای خود اضافه کردند و شعارهای “خواص بی بصیرت ” سر دادند و حتی اشیائی به سمت جایگاه سخنرانی رئیس مجلس پرتاب شد.

در این شرایط حلقه محافظان لاریجانی در جایگاه تنگ تر شد و آنها از رئیس مجلس خواستند تا سخنرانی خود را متوقف کند، اما لاریجانی برای ادامه صحبت هایش اصرار داشت.

وی در واکنش به اعتراضات برخی از راهپیمایان گفت: امروز روز 22 بهمن و روز مبارکی است و روزی است که باید با رهبر معظم انقلاب بیعت کنیم و نباید با اینگونه اقدامات این جشن بزرگ را خدشه دار کنیم.

در ادامه وقتی حاضرین و معترضین در شبستان به سمت محل جایگاه سخنرانی حرکت کردند در این هنگام لاریجانی را که دیگر نماینده مردم قم در مجلس و استاندار قم همراهی می‌کردند توسط محافظان به سمت پشت جایگاه هدایت شد.

خبرنگار مهر حاضر در این مراسم گزارش می دهد که گروهی از معترضان به رئیس مجلس هم اکنون در خیابان پشت شبستان حرم مطهر حضرت معصومه(س) تجمع کرده اند و با سر دادن شعارهایی علیه لاریجانی مانع خروج وی از حرم مطهر حضرت معصومه‌(س) شده‌اند.

در همین رابطه سایت خبری مجلس با سازماندهی خواندن اعتراضات به لاریجانی اینطور نوشت: صبح امروز در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن در شهر مقدس قم عده اندکی که مشخص بود از قبل سازماندهی شده بودند ، تلاش کردند با برخی شعارها علیه رئیس مجلس مانع سخنرانی دکتر لاریجانی در مراسم شوند و در مراسم باشکوه گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی در شهر مقدس قم ایجاد آشوب کنند.


 • Aghel

  همان اوباشی که به تشییع جنازه حضرت آیت الله منتظری حمله کردند. امروز به لاریجانی حمله کردند. آقای لاریجانی یادته بعد از آن تشییع جنازه باشکوه چگونه به مقام آن مجاهد نستوه حمله کردی و به ایشان توهین کردی؟ خدا جای حق نشسته است.

  • Ali

   لطفا لاریجانی های دزد رو با آیت الله منتظری مقایسه نکنید. این ظلم بزرگی به انسانهای خوب خداست که آنها را با شارلاطان های کیسه کش و دزدی چون لاریجانی مقایسه کرد.

   • Aghel

    علی جان کی من آن مرد بزرگ را با این مزدور انگلیسی مقایسه کردم؟ به این اوباش یادآوری کردم که همین نوکران دیروزش بودند که امروز به او یورش بردند. مرحوم منتظری یک طرف کل این نظام دربوداغان یک طرف دیگر. نور به مزار این بزرگمرد بتابد.

   • Masoud_dir

    حتی احمدی نژاد بی سواد و بی کفایت ای که نظراش به رهبری تزدیک بود باز با وجود این همه دزدی ها و بلجن کشیدن کشور, صد بار و صد بار شرف دارد به برادران موزی و شارلاطان و دزد لاریجانی.
    احمدی نژاد هر چه باشد معلوم است این لاریجانی ها الحق که آخوند زاده های نان بنرخ روزاند.
    من مطمئن هستم حتما پدرشان نیز از اون آخوند هایی بوده که میگفته درس حرام است و بچه های اش را فرستاده درس بخوانند. این ها پول های مردم را میدزدند و میفرستند اینگلیس و کانادا تا بچه هایشان در بانک های خارجی انبار کنند و روزی که اتفاقی افتاد ده برو که رفتیم.
    اما دریغ که همین دنیا دار مکافات است. خواهیم دید که چه به چه بلایی گرفتار خواهند شد؛ پول حرام , پولی که برای مردم بیچاره و بدبخت است دامن خود و خانواده شان را خواهد گرفت.

  • Qwe

   در تشیع جنازه ایت اله منتظری اوباش سگ کی بودند که بتوانند به تشیع کنندگان حمله کنند تشیع با اقتدار به پایان رسید و اخرین شعار تشع کنندگان این بود ……..دیکتاتور بداند عزت خدادادی است . و امروز نیز این شعار در عمل بشدت درک و حس میشود و می بیننیم که میر حسین و شیخ شجاع عزیزند و دیکتاتور و اذنابش رسوا و منفور ملت

   • Aghel

    یادته برادر که بعد از تشییع اوباش بسیجی به منزل و حسینیه ایشان دوباره حمله کردند و فحاشی کردند؟ آن تشییع جنازه بد عظماجان را سوزاند.

 • مصطفی

  به به …

  مثل اینکه وعده فتنه بزرگ که دولتی ها از دو سال پیش زمزمه میکردن داره شروع میشه ….

  آقای لاریجانی ما همه چیز یادمونه ! شما چطور ؟

 • Siattrx

  بلایی که یک عمر سر مخالفان و اصلاح طلبها و …آوردند حالا داره سر خودشون میاد.

  • Afsarian53

   دوست عزیز یک چیزی را فراموش نکن نظر نزدیک رهبری به احمدی نژاد
   رهبری و احمدی نژاد همچنان نظرشان به یکدیگر نزدیک است
   نظر نزدیکی که سعی دارد نگاه و حواس مردم را از جنبش سبز کم رنگ تر کند

 • Ostad2011

  فتنه 92 اسم رمز عملیات خامنه ای برای رد شدن از روی اصولگرایان (پیاده کردن آنها از بلم نظام) است تا بدین سان هم عده ای بی ریشه و بله قربان گو و قابل کنترل و حذف را سر کار آورد و هم مسیر را برای رهبری نظام (هدایت بلم نظام) توسط افراد بی کفایت تر از خود را هموار کند.

 • محمد

  اینها همه اش با چراغ سبز خامنه ای است !از خوندن مطالب این سایت خسته شدم.شما هم مثل خنده بازار رسانه میلی فقط می خواهید احساسات مردم را تخلیه کنید! واقعا خسته کننده اید!!

 • Sara

  حقشه کسی که فساد مالی داره و دیگران رو متهم میکنه…

  • Afsariian53

   قرار بود حداد عادل رئیس مجلس شود
   نظر رهبری به دولت همیشه نزدیک بوده
   فساد مالی همیشه بوده ولی امروز خیلی ها فراموش کردند جنبش سبز ، جنبشی بود بر علیه این فساد
   سوزاندن یک مهره رهبری توسط خود رهبر ، کاری است که شور انتخاباتی به راه بیفتد و تمرکز جنبش سبز از بین برود

  • Ali

   همه این ها دعوا بر سر پول و قدرت ه . الان بچه های لاریجانی با میلیارد ها پول در گلایکوی اینگلیس خوش میگذرونند

 • ازاد

  الهم اشغل ظالمین باالظالمین

 • Everfaithfulfriend

  آقای لاریجانی یادته وسط مجلس همه رو جمع میکردی دور خودت به میرحسین عزیز توهین میکردی؟؟
  چوب خدا صدا نداره
  میرحسین مرد خدا بود و این توهینا واسش ذره ای اهمیت نداشت
  اما شماها که دنبال قدرتین این چیزا واستون کابوسه

 • Fdsd

  همون افرادی که جلوی فرودگاه برای استقبال جمع شدند این بار با شیوه ای دیگر مقابل لاریجانی ایستادند. این هم شیوه ای است برای ایجاد خفقان در کشور . با حسن خمینی هم همین کار را کردند. احمدی نژاد می خواهد القا کند پشتیبانی مردم را دارد!!!!

 • مهدی

  اللهم اشغل الضالمین بالضالمین

 • khosrow

  انتقام گیری احمدی نژاد، حکومت اراذل و اوباش بهتر این نمیشه.

 • ناشناس

  از شماست که بر شماست.

 • ناشناس

  از شماست (اصولگرایان) که بر شماست.

 • Dfgj

  گهی پشت به زین و گهی زین به پشت ، خوشم میاد کسی رو که خودشون آوردن سر کار حالا براشون شاخ شده

 • Fdrsuytrw

  شوربختانه این به مامیگوید مافیایی که مصباح وحسینیان و احمدی نژاد وموتلفه ی بادامچیان وعسگر اولادی درست کردند بسیار پیچیده است وبه این سادگی ما مردم دربدر که با ورهای خرافی مذهبی مارا هم سیاهی لشکر این مافیا میکند از دام این مافیا رها نمی شویم تازه راه اسراییل به ایران بازتر هم شده برای همین احمدی نژاد این همه تو سر خودش میزنه با مصر رابطه داشته باشه

 • dide

  قم مرکزنشوونمای ایده های طالبانی است وسردمدارآنهاکسی نیست جزشیخ مصباح یزدی دوره خاتمی رامردم فراموش نکرده اندکه کفن پوشان هر9روزیکبارومعمولاهم ازقم غائله میافریدند

 • Ali

  بدبخت رهبری بی بصیرتی که به اندازه یک بچه مدرسه ایی هم بصیرت نداره و قافیه را به براادارن دزد لاریجانی و از ان دزد تر احمدی نزاد باخته به این امید که مجتبا بخت برگشه را بکنه رهبر شتر در خواب ببیند پنبه دانه
  باید هم میرحسین به حبس بره چون چلو دزدی رهبری ساده زیست را میگرفت چون پول های یامفت بنیاد ها و امام رضا را به حزانه میریخت برای همین رهبر شاه دزد اسلامی باید هم بر سر بزند از این همه بی بصیرتی سید علی باید خندید و گریه کرد که مردم ایران سرنوشت خوشون را به سید بیسواد واگدار کردن که سواد خواندن یم کتاب علمی هم ندارد بخ برگشه بعد 34 سال ادعا داره که انقلابی هست البته از نوع دزد و خدا فروش او تازه فهمیده که دیپلمات نیست بیچاره تو بخت برگشته گدا و گشنه کجا و دیپلمات بودن کجا لباقت تو میرحسین نیست حیف میرحسی همه صادق دماغو همی علی لاریجانی همین سید محمود جون جونت از سرت هم زیاد هستبقول حافط یارب مباد انکه گدا معتبر شود اگر معتبر شود با اجازه حافظ عین همین سید علی شود

 • مرتضی

  واقعا افتضاحی شد در مراسم سخنرانی لاریجانی.اگه محافظانش نبودند صددرصد خون و خونریزی میشد.بنده خودم اونجا بودم.

 • CYBERNET

  برادر علی لاریجانی به شما هم تبریک می گوییم!!!

 • Davodi

  وكَذلك نُوَلّی بَعضَ الظَّالمِين بَعضًا بِما كانُوا يَكسِبُون (قرآن)
  و بدینگونه بعضی از ظالمان را به بعض ديگر می گماریم به سبب آنچه كه انجام می ‏دادند.

 • Salman

  بنازم به قدرت پروردگار که طراح سناریوهای کنفرانس برلین و کارناوال عاشورا و عاشورای 88 را به این زودی به چنین خواری و مذلت انداخت. ان الله سریع الحساب

 • Behrooz

  چنین است آیین چرخ درشت
  گهی پشت بر زین گهی زین به پشت

 • Mohammad

  حتی اگر این اتفاقات ، نمایشی با تائید خامنه ای ، برای فراموشی جنبش سبز باشد که من بعید میدانم ، چون دقیقا این اتفاقات به نفع جنبش سبز هست ، به هر حال چیزی که مهم است ، اینه که امروز اطرافیان خامنه ای مورد حمله قرار میگیرند و چند سال دیگر خود خامنه ای …. شاید خامنه ای متوجه نباشد که خلیفه کشونی که راه انداخته آخر دامان خودش را هم خواهد گرفت …
  مگر اینکه واقعا از همین جا مسیرش رو تغییر دهد و یک انتخابات آزاد واقعی با حضور همه جریان ها برگذار کند …
  من نمیدونم خامنه ای هنوز متوجه نشده که اصلاح طلبان شعوراٌ احترام رهبری را نگه میداشتند …

 • Asad

  دوستان حواستون رو جمع کنید که قضیه روز به روز پیچیده تر می شه. قرار نیست اهالی جنبش مسالمت جوی سبز قربانی دعوای دو سر یک جناح شوند! ما کماکان خس و خاشاکیم و گوساله و بزغاله. یادتون نره!!!

 • برادر یک شهید

  تقابل فی مابین فئتین ضالین !!! در یکسو روسیه گرایان و وابستگان توده ایها و روحانی نماهای وابسته آنها و درآنسوی دیگر وابستگان بریتانیا و انگلوفیلها در ایران.

 • Faramarzf1980

  فرق علی لاریجانی با شما سبزها اینه که قانونی با اینا برخورد میکنه و فحاشی یه عده مزدور رو بهانه نمیکنه واسه فتنه گری! وگرنه اونم میتونه مثل آقایون سبز اعلام تجمع کنه و بگه کف مطالبات من، بازداشت احمدینژاده وگرنه شهرو به هم میریزم!

  • Masoud_dir

   البته یه چند تا فرق دیگم ایشون با ما ها دارن آقا فرامرز خان.
   – خوردن میلیون ها دلار پول ملت
   – داشتن رانت های بزرگ
   – پرورش شتر مرغ
   – گرفتن سی میلیارد الحساب
   – گرفتن ماهیانه پونزده هزار دلار حقوق (رفرنس به فیلم فاضل و حاج سعید)
   – داشتن پاسپورت اینگلیس توسط فرزندانشان
   – آلوده بخون بودن دستان شان در قوه قضاییه
   – ولایت مداری از نوع انگلی اش (ثنا گفتن رهبر و استفاده و ماندن در قدرت)
   – و مهمتر از همه رو داشتن بمفدار خیلی زیاد
   -و ….
   ———–
   لطفا ما رو با این انسان های پست و بی انصاف و جانی مقایسه نفرمایید؛ حتی فکر اش هم تهوع آوره که ما از دوستان یا فامیل یا حتی هم اندیشه یک چنین حیوان های حریص در پول و قدرت باشیم.
   ابنان شیطان صفتان بی دین و بی انصاف اند در لباس دین و کالبد انسان.
   اعوذ بالله من الشيطان الرجیم

  • ناشناس

   علی لاریجانی با محمود فرقی ندارن هر دو به وقتش میدزدن(پول،رای،حق و …) و به موقع هم ولایت مداری از خوشون در میکنن(پاچه خواری میکنن) و در وقت مقتضی هم خوب حال جناب فرزانه رو جا میارن(پاجه همدیگه رو میگیرن) و اما فرقشون با ما سبزها در اینه که ما از روز اول با جمله دروغ ممنوع شروع کردیم و به مردی دل خوش کردیم که در عمل و نه در حرف پای اعتقاداتش ایستاد(دلبستگی به آرمانهای اول انقلاب و علاقه اش به شخص آقای خمینی) بدون ترس از ریزش رای هاش. حاضر نشد برای رسیدن به هدفش رنگ عوض کنه و روزی که مردم ازش خواستن تا رای شون رو پس بگیره(خواست مردم نه مطامع شخصی) با وجود اینکه میتونست عافیت طلبی کنه و در عوض پستی یا وعده وعیدی بگیره این کار رو نکرد سخت ترین راه رو انتخاب کرد و به ما اهل کوفه ای ها پشت نکرد.خدا رو شکر از اون روزها اینقدر نگذشته که مردم برای رسیدن به حقیقت نیاز به دروغ پردازی های شما داشته باشن.
   در ضمن جهت اطلاعتون سیدها یا حسنی اند(امثال آقای خاتمی) یا حسینی اند(مثل میرحسین) و باز جهت اطلاعتون این قیام عاشوراست که هر ساله به نماد ظلم ستیزی ازش یاد میشه.

  • ناشناس

   علی لاریجانی با مش محمود فرقی ندارن هر دو به وقتش میدزدن(پول،رای،حق و …) و به موقع هم ولایت مداری از خوشون در میکنن(پاچه خواری میکنن) و در وقت مقتضی هم خوب حال جناب فرزانه رو جا میارن(پاجه همدیگه رو میگیرن) و اما فرقشون با ما سبزها در اینه که ما از روز اول با جمله دروغ ممنوع شروع کردیم و به مردی دل خوش کردیم که در عمل و نه در حرف پای اعتقاداتش ایستاد(دلبستگی به آرمانهای اول انقلاب و علاقه اش به شخص آقای خمینی) بدون ترس از ریزش رای هاش. حاضر نشد برای رسیدن به هدفش رنگ عوض کنه و روزی که مردم ازش خواستن تا رای شون رو پس بگیره(خواست مردم نه مطامع شخصی) با وجود اینکه میتونست عافیت طلبی کنه و در عوض پستی یا وعده وعیدی بگیره این کار رو نکرد سخت ترین راه رو انتخاب کرد و به ما اهل کوفه ای ها پشت نکرد.خدا رو شکر از اون روزها اینقدر نگذشته که مردم برای رسیدن به حقیقت نیاز به دروغ پردازی های شما داشته باشن.
   در ضمن جهت اطلاعتون سیدها یا حسنی اند(امثال آقای خاتمی) یا حسینی اند(مثل میرحسین) و باز جهت اطلاعتون این قیام عاشوراست که هر ساله به نماد ظلم ستیزی ازش یاد میشه

 • mani

  chera inha ba khod sang va pareh ajor nayavardand ke az mohre namaz astefadeh konand az masooulane injoor namayeshat taghaza mishavad ye yek mashin sango ajor baraye in afrad amadeh konand ke majboor nashavand az mohre namaz in tor sooae astefadeh konand

 • amir

  لاریجانی حقش بود. البته من این حرکاتو تائید نمیکنم. اینا دو گروه چاقو کشن. یه گروه با سرکردگی به ظاهر با فرهنگ مثل برادران لاریجانی، مجتبی‌ و سایرین در بیت رهبری که خودشون فحش نمیدن ولی‌ هم کلی‌ چاقو کش تحت امرشونن و هم اینکه افتادن رو سرمایه‌های این مملکت و تخت گاز دارن میخورن. دستهٔ دیگه احمدی‌نژاد با اون دهان و گفتاری که میدونید و چاقو کشای دورش. اونم داره میگه من آمار همتونو دارم ما همگی‌ داریم میدزدیم. شما هم به دزدیتون برسید و دیگه دهنتونو باز نکنین که اگه دهان باز کنین با دمپایی میزنم تو دهنتون!

 • Sadegh

  اللهم اشغل الظالمین بالظالمین