سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » علم الهدی: ما به کروبی و موسوی نمی توانیم لقب فتنه گر بدهیم...

علم الهدی: ما به کروبی و موسوی نمی توانیم لقب فتنه گر بدهیم

چکیده :ماه گذشته علم الهدی گفته بود که سران فتنه حق شرکت در انتخابات ندارند و با تقدیر از موضع رهبری در بایکوت سیاسی آنان گفته بود: اگر با سران فتنه برخورد می شد و یا محاکمه می شدند برخی از این امر سوء‌استفاده می کردند....


علم الهدی با مروری به وقایع سال 88 می گوید: نه کروبی و نه میرحسین موسوی هیچ یک اهل عکس امام پاره کردن نبودند حتی اهل توصیه به این کار هم نبودند. بنابراین قصد نداریم به این افراد فتنه‌گر و فتنه‌انگیز لقب دهیم چرا که مسلمان هستیم و نمی‌خواهیم به مردم لقب و نسبت ناروا داده و تهمت بزنیم.

وی در ادامه ادعا کرد: به هر حال آنها راه را برای عوامل خارجی و استکبار باز کردند و بستری برای فتنه شدند. آنها راه را باز کردند تا این افراد عکس امام را پاره کنند.

ماه گذشته علم الهدی گفته بود که سران فتنه حق شرکت در انتخابات ندارند و با تقدیر از موضع رهبری در بایکوت سیاسی آنان گفته بود: اگر با سران فتنه برخورد می شد و یا محاکمه می شدند برخی از این امر سوء‌استفاده می کردند.

علم الهدی که با فارس گفت و گو می کرد افزود: در فتنه 88 هم که یک طرف آن مقام معظم رهبری بودند، کسانی که شک کردند با رهبری زاویه داشتند و در واقع ولایت مقام معظم رهبری را در حد حجت شرعی قبول نداشتند چرا که کسی که در این حد قبول داشته باشد، شک نکرده و می‌گوید وقتی حضرت آقا به صحنه آمدند پس باید کنار آقا بایستیم.

وی در بین خاطراتش از نه دی گفت: بهترین خاطره بنده به روز 9 دی در مراسم میدان انقلاب بر می‌گردد؛ در واقع بهترین خاطره بنده هیجان غیر قابل کنترل مردم ولایت‌مدار بود.هیجانی که در آن روز بنده از مردم دیدم به هیچ نوعی کنترل نمی‌شد چرا که این هیجان به منزله داد زدن از دردی عمیق بود. اگر مردم آن روز فریاد می‌کشیدند به این خاطر بود که عواطف دینی و اعتقادی آنها جریحه‌دار شده بود؛ این حرکت مردم تظاهر و شعار نبود.

وی ادعا کرد: اصل مهندسی فتنه در خارج از کشور بود چراکه فتنه‌گران و فتنه‌انگیزان خارجی ها و عناصر استکباری بودند و همین الان هم در حال نقشه‌ریزی و طراحی برای فتنه‌ای دیگر هستند. باید بیان کرد که فتنه تمام نمی‌شود.

این حامی سابق احمدی نژاد گفت: در عرصه انتخابات باید کاندیدایی را بپذیریم که شعار وابستگی به رهبری ندهد و ادعا نکند بلکه سند داشته باشد. با توجه به اینکه کسانی که کاندیدا می‌شوند دارای سوابق سیاسی هستند پس باید همه آنها سند وابستگی صد در صدی به رهبری و ولایت ارائه دهند؛ این نکته باید حتما یکی از مولفه‌های قطعی کاندیداهای ریاست جمهوری همواره مدنظر قرار گیرد.

وی می افزاید: در عین حال باید کاندیداهای ریاست جمهوری مدیر و مدبر بوده و طرح و برنامه داشته باشند. ولی باید در کنار تمام این ویژگی‌ها سند ارائه دهند که در تمام مواضع وابسته به رهبری بوده و کوچک‌ترین زاویه‌ای با رهبری نداشته‌اند.

علم الهدی در بیان ویژگی های کاندیداهای ریاست جمهوری می گوید: کاندیدای ریاست جمهوری ضمن ارائه سند، باید کنار رهبری در مقابله با فتنه گران بایستد چراکه مقام معظم رهبری فتنه را سرکوب کرده و با آن مقابله کردند. لذا کسی که مواضعش با رهبری یکسان است پس باید در سرکوبی فتنه هم نقش داشته باشد.

وی از مردم خواست که به ساکتین فتنه رای ندهند و ادامه داد: ساکتین فتنه با رهبری زاویه داشتند، اگر هم این افراد در انتخابات کاندیدا شوند مردم نباید به آنها رای دهند.


 • hamed

  عسگراولادی ،علم الهدا ، حتما فردا هم جنتی … جلل الخالق چی شده ضربه مغزی یا آقاشان سفارشکرده که آش را زیاد شورکردیم الله علم

 • javid

  خب مبارکه، به سلامتی آقایون شکرخوردن!

 • کامران

  فکر کردید با این اظهار نظر ها تنور انتخاباتتان داغ می شود؟هرگز.تا شروط سه گانه آقای خاتمی (آزادی زندانیان سیاسی-آزادی مطبوعات-اجرای انتخاباتی آزاد و غیر امنیتی) احرا نشود صندوقهای رای شما بی مشتری خواهد ماند.

 • Najihosain50

  ااندکی صبر سحر نزدیک است. از قرار اطلاع احمدی نژاد درآخرین لحظات مدیریت امور اجرایی افشاگری مهمی خواهد داشت مبنی بر تقلب در انتخابات 88آنروز او فتنه گر معرفی می شود.

 • Mokhtarm

  حدیث نبوی می فرماید لا طاعه لمخلوق فی معصیه الخالق اقای خامنه ای ظالم است جائر است و فاقد عدالت او اهل کینه و حسد است و دستانش به خون مسلمانان ایران و سوریه اغشته شده است مطمئنا ظالم طاعت ندارد

 • مهمان

  علم الهدی، احمد خاتمی، نقدی، رادان، حسینیان، احمدی نژاد، مصباح، کوچک زاده، لاریجانی ها، اژه ای، و …

  شک نکنید که محاکمه تان خواهیم کرد، حتی در صورتی که پیش از محاکمه، به مرگ طبیعی! بمیرید. هر جای دنیا بروید پیدایتان میکنیم و محاکمه تان خواهیم کرد.

 • ایران زنده باد

  امیدوارم این حرف بازگشت به عقلانیت باشدحالا اگرررققط برای انتخابات باشد
  آقای علم الهدی فتنه گر واقعی کسانی بودند که احمدی نژاد دوزاری را در دامن نظام و مردم گذاشتند
  فتنه گر واقعی روزنامه کیهان میباشد که الان میگویند ما نبودیم
  افسوس که از وجود میر حسین در این 4 سال بی بهره بودیم میرحسین شخصی بود که میتوانست خیلی راحت از پس امریکا و اسراییل بر آید.

 • علی از کرمانشاه

  حنای شما دیگر رنگی ندارد

 • GhasemAgha

  پس چرا تا حال میدادید؟ پس چرا آنها مدتهاست حصر شده اند و تمام حقوق مادی و معنوی آنان سلب شده است؟ چرا افراد خود را تحریک کردید تا به در منازل آنها رفته و آنگونه آسایش آنها را برهم زنند و نسبت به آنها و خانواده آنها آن بی حرمتی ها را بکنند. بدبخت ها باز انتخابات نزدیک شد و افتادید به لابه؟ بمیرید هم فایده ندارد. انتخابات تحریم است و هیج ایرانی غیرتمندی در این انتخابات شرکت نمی کند. شرکت در انتخابات پایمال کردن خون عزیزان ما هستند که جنازه آنها را در خیابانها نقش بر زمین کردید. لعنت ابدی بر شمایان باد