سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » مداحی در مجلس؛ نماینده اندیمشک از حال رفت...

مداحی در مجلس؛ نماینده اندیمشک از حال رفت

چکیده :در میانه برگزاری مداحی در صحن علنی مجلس سید عیسی دارایی نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی دچار تالمات روحی شد و از حال رفت. ...


در حالی که چندی پیش در جریان ارائه سوال به جلسه علنی مجلس، روح الله حسینیان دچار عارضه قلبی شد، اینک خبر از انتقال یک نماینده به درمانگاه مجلس می رسد.

مجلس شورای اسلامی نخستین جلسه خود را در ماه محرم با برگزاری مداحی آغاز کرد .

در ابتدای جلسه روز یکشنبه حاج علی انسانی مداح اهل بیت(ع) به ذکر مصایب سید و سالار شهیدان پرداخت.

به گزارش مهر، در میانه برگزاری مداحی در صحن علنی مجلس سید عیسی دارایی نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی دچار تالمات روحی شد و از حال رفت.

نمایندگان مجلس بلافاصله وی را به درمانگاه مجلس شورای اسلامی انتقال دادند.


 • Mohammadabdi

  بمیرم چقدر نازکدل هستند ایشون! چطور از شنیدن  خبر فوت مرحوم ستار بهشتی چیزیشون نشد؟

 • Mb Gholipuor

  اگر ابن ها نماینده مردم بودند و انسان و اعتقاد داشتن باید همه شان از مرگ ستار بهشتی و مانند او دق می کردند و می مردند 

 • Omidvar

  اين غش كردن ها همه نمايشى است مثل جاى مهر روى پيشانى هايشان.
  آنجا مجلس است يا روضه خانه؟ اينها هنوز نفهميده اند كه امام حسين (ع) درس آزادگى داد نه گريه زارى…..

 • Hyusefi2010

  مردم دارن از فشار اقتصادی از بین میرن حالا یه نوحه 10 دقه ای این رو از حال برد… بابا امام حسین راضی نیست.

 • علی رضا

  گریه و ازهوش رفتن  برای سیدالشهدا چیزخوب ومثبتی ست. اما مگر امام حسین علیه السلام برای چیزی جز اصلاح طلبی،بازگشت به آرمان های اسلام ناب جدش،عدالت وکرامت انسانی ومبارزه با ظلم وستمی که ازسوی حاکمیت به دین خدا واسلام ومردم میشد قیام کرد وبه شهادت رسید؟
  شیعه ی واقعی فقط گریه نمیکند وازهوش نمیرود او راه امام حسین را ادامه میدهد ودر هرجایگاهی که باشد ازحقیقت ومظلومیت وکرامت انسانها دفاع میکند.
  این آقایان در مجلس چقدر حق گرا بودند؟
  وقتی درقلمروحکومت حضرت امام علی علیه السلام  یک زن یهودی مورد حمله قرارمیگیرد وخلخال ازپای او درمی آورند آنجاست که علی زیباترین روح پرستنده می فرماید” ولو ان امرا مسلما مات علی هذا اسفا ما کان به ملوما”
  (ازغم چنین فاجعه یی) اگر انسان مسلمانی دق کندوبمیرد جای ملامت نیست !
  دقت کنید فقط “برای بیرون کشیدن خلخال” آنهم از پای “یک زن یهودی” علی چنین میگوید،
  آقایان نمایندگانی که برای سوال از رییس جمهوری که مسوول است وباید پاسخگو باشد سکته ی قلبی میکنند و یا با شنیدن روضه ومصیبت امام آزادگان ازهوش می روند برای کشته شدن مظلومانه جوانان در خیابان ها ودر کنج زندان ها وبازداشتگاههای حاکمیتی  که مدعی عدل علوی ست، آنهم از سوی کارگزاران همین حکومت آیا اندکی غصه دار شده اند؟
  آن اتفاق اگر 1400 سال پیش بود این ظلم ها که در دوران خودشان وجلوی چشم خودشان وکنارگوش خودشان اتفاق میفتد! آن زمان نبودند که حسین را یاری کنند، امروز به یاری حقیقت تشیع ودفاع از کرامت انسان مسلمان و نفی ظلم بپردازند.

 • Mnbv_kou

  عکاش نمایندگان به جای گریه کردن برای امام حسین ، به مرحله ای از شعور میرسیدن که بواسطه عدم عمل به آرمانهای امام حسین گریه میکردند و از این همه جنایات و تعدیهایی که به ملت و کشور میرود گریه میکردند با عرض معذرت ریدند به آن بهشتی که با گریه بر امام حسین و یارانش به دست بیاید.

 • Asa

  معني اسلام – علي- حسين-……راخوب دراين سي واندي سال نه تنها ما بلكه تمامي كائنات فهميد حتي خود آن بزرگواران متعجبند كه آيا رسالتشان اينگونه بود.

 • Rambod

  این ها اکثریتاً نماینده مردم نیستند همه این را میدانیم پس این رفتارهایشان تعجب برانگیز نیست.

 • علی

  فکر می کنم احساساتش بر عقلش غلبه کرده است مداحی یا سوگخوانی امام حسین برای درس آموزی و یاد آوری هنجاها و ارشهای متعالی جامعه انسانی است .نماینده باید ازاین واقعه درس بگیرد که اگر می تواند از ظلم ممانعت کند و اگر نمی تواند با ظلم همراهی نکند.او باید از این واقعه بیاموزد که قدرت باید درخدمت ملت باشد نه ملت در خدمت قدرت آن هم قدرتی که گاهی به قیمت جان وآبرو وناموس مردم تمام می شود.شاید هم عواطفش نسبت به ظلم های وارده بر ملت ایران او را به کما برده است در هرصورت رهروی امام حسین راه رهایی انسانها از بی عدالتی ظلم و جنایت است.زبهر سر افسر نه سر بهر افسر!!!

 • سعید

  دلم میخواستم اینطوری فکر کنم که این نماینده، چون دیده توی مجلسی که باید مشکلات کشور و مشکلات مردم حل و فصل بشه اینطور نمایشهای ریاکارانه اجرا میشه برای همین از شدت عصبانیت سکته کرده!!
  اما به نظرتون میشه در مورد همچین بی وجودانی اینطور مسائلی رو متصور شد؟!نـــــه، میشه؟!

 • hamid54

  بابا اینکاره….. خدائیش بجای اینکه آدم منقلب بشه، با این آشفته بازار گرفتاریهایی که بخاطر سوءمدیریت امثال ایشون ایجاد شده آدم خندش میگیره. اگه به امام حسین معتقدی کاش درمقابل حکم حکومتی آقای رهبری همین یه جمله ی “هیهات منه الذله” امام حسین رو سرلوحه ی کارهاتون می کردین آقایون نمایندگان 70 میلیون فکر…

 • Akosivand

  آقای دارایی از جانبازان شمیایی هستند وروز گذشته در حین سینه زنی وفشار وارده به ریه هایش دچار نارحتی در قفسه سینه شد والان خوب وسرحال در مجلس نشسته است،ای کاش بازدید کنندگان این سایت رعایت انصاف در طرح دیگاههای خود بنمایند وتمام مشکلات ودلخوری خود را از این آن به هرموضوعی نسبت ندهند!

  • دوست عزیز اگر این ها که در مجلس هستند و خودشان را نماینده مردم به دروغ جا زده اند و با حمایت از استبداد و جهل و رانت و دروغ و سر کوب وشکنجه و ودغل بازی بر نمی خواستند مردم این جور با نگاه بد به انها
   نمی گریستند

 • Ashkezar46

  جاشه به حال مردم و مشکلات اقتصادی غش کنند که ککشون هم نمیگزه

 • دوست عزیز این مشکل فرهنگی در همه ایران زمین است . رزیمی که به جای فر هنگ سازی در رسانه ها از صبح تاشب اراجیف به نام مذهب می گوید و خرا فات و بت پرستی و دروغ رواج می دهد و  هر کا نال یک رو حانی نشسته و می گوید هی نماز بخوانمید و به کربلا بروید و دلار های نفتی را به عرب ها بدهید و قبر ستان اباد کنید و هر روز یک امام زاده کشف می کنند و کاری به مسا ئل جهان امروز بهداشت اقتصاد توسعه شهری و عبور مرور و درست کرداری و فدا کاری شهر وندی و.. ندارند فرهنگ این ها جهل جهل است . پس از کوزه همان تراود که در اوست تا مردم ایران متحد نشوند و همبستگی پیدا نکنند و تکلیف این رزیم متحجر و رانت خور و اختلاس گر و واپسگرا را روشن نکنند وضع از این بدتر خواهد شد و بهتر نخواهد شد