سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » خانه کارگر «حسین کمالی» را نامزد ریاست جمهوری کرد...

خانه کارگر «حسین کمالی» را نامزد ریاست جمهوری کرد

چکیده :خانه کارگر، حسین کمالی وزیر کار دولت خاتمی را به عنوان نامزد خود برای یازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری معرفی کرد. علیرضا محجوب با اعلام این موضوع، از جریان‌ها و گروه‌های مختلف هم خواست وارد میدان رقابت انتخاباتی شوند تا علاوه بر کسب نتیجه، حضور آنها منافعی برای نظام در بر داشته باشد. در همین حال صادق زیباکلام هم خواستار آن شد که اصلاح طلبان به جای معرفی نامزد، از نامزدی محمدباقر قالیباف در انتخابات ریاست جمهوری حمایت کنند....


خانه کارگر، حسین کمالی وزیر کار دولت خاتمی را به عنوان نامزد خود برای یازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری معرفی کرد.

علیرضا محجوب این موضوع را درگفت‌وگو با ایسنا اعلام کرد و خواستار فراهم شدن زمینه برای حضور جریانهای غیراصول‌گرا در انتخابات پیش‌رو شد. وی گفت: براین اساس باید فضای انتخابات برای انجام رقابتی کامل در کشور فراهم شود تا تمامی جریانات حاضر در کشور بتواند وارد عرصه رقابت انتخاباتی شوند.

این نماینده تهران در مجلس، از جریان‌ها و گروه‌های مختلف هم خواست با انگیزه وارد میدان رقابت انتخاباتی شوند تا علاوه بر کسب نتیجه مورد نظر، حضور آنها منافعی برای نظام در بر داشته باشد.

محجوب از وزارت کشور و شورای نگهبان هم خواست برای حضور و دعوت همه جریان‌ها و گروه‌های سیاسی در انتخابات تلاش کنند و زمینه را برای حضور تمامی جریانات در انتخابات ریاست جمهوری فراهم سازند.

در همین حال صادق زیباکلام هم در مصاحبه ای با روزنامه اعتماد خواستار آن شد که اصلاح طلبان به جای معرفی نامزد، از نامزدی محمدباقر قالیباف در انتخابات ریاست جمهوری حمایت کنند.


 • ناشناس

  ازورود افرادسپاهی به پست سیاسی خوشمان نمی آید وباعث عقب افتادگی کشور میشود

 • ناشناس

  اقای زیبا کلام تازه ۳ سال گدشته به همین زودی خون جوانان را فراموش کردید.کاش حداقل یک ذره از شرف میر حسین در وجود این اصلاح طلبان بی همه چیز بود.مگر سری قبل که رقایت کامل بود چه گلی به سر ملت زدند که این سری بخواهند بزنند. ننگ به مصالحه کنندگان

 • ناشناس

  نعوذبالله خود خدا هم کاندید بشه من یکی که دوباره گزیده نمیشم!

 • ناشناس

  با هماهنگی سبزها و حزب ا سلامی کار کمالی را به کاندید سبزها برای فریاد زدن مطالبات به حق سبزها تبدیل کنیم

 • کارگر فلز کار

  اگر بخواهیم جرم خاتمی را فقط در وزیر کار کردن همین چهره ضد کارگری، در پست وزارتی کار خلاصه کنیم باید بگوئیم : سید! ترا به هر که میپرستی دست از سر ملت بردار که مارا به خیر تو امید نیست ؛ ترا به جدت قسم اگر خودت به آن باور داری؛شر مرسان. این بهترین خدمتی است که میتوانی به ملت بکنی.

 • یارمیر حسین

  این اقای حسین کمالی در این سالها .برای طبقه کارگر چه کاری کرده .چه تاج گلی که نه یک سندیکا کارگری را حمایت کرده از زندانیان کارگر که از حق پایمال شده کارگران حمایت کردند و سالهاست در زندان جفا ستم می کشند .که نه از خانواده آنها که حقوشان قطع شده حمایت کردند .که حالا نامزدجمهوری می خواهند بشود که آبدارچی بیشتر نیست ..

 • سلام

  با حصر میر حسین و شیخ کروبی و زندانیان سیاسی حرف انتخابات هم مسخره است

 • حقير

  مسلمان نباید از یک سوراخ دو بار گزیده شود تاسف آور است که عده ای چنین ساده لوحانه تن به این بازی تکراری و تحقیر آمیز میدهند وقتی قاتلان و سارقان در مناصب دولتی هستند و هنوز

 • حقير

  خانه کارگر؟ همانجایی که باید مدافع حقوق کارگران باشد؟! فردا حتما برای دفاع از حقوق جامعه! راستی کدامشان (محجوب یا زیباکلام) بعنوان نماینده رهبری چنین فرمانی صادر فرمودند؟! البته کاش قبلش دستور آزادی زندانیان سیاسی، پیگیری شکایات معلق مانده، پیگرد و مجازات فاسدین در قوا، دستگاه ها و نهادها و دعوت از ناظرین بین المللی برای تضمین سلامت انتخابات را صادر میفرمودند تا لااقل بشود در مورد آقای کمالی تصمیم گرفت! آقای قالیباف که بماند! (سقوط اختیارات خانه کارگر در حمایت از صاحب خانه نشان از کفایت کافی ایشان دارد!) اگر انسان منصفی میبود باید اکنون خانه نشین باشد.

 • ابراهیم

  !

  انتخابات؟ تدارکاتچی؟ کشک؟

 • ناشناس

  عمرا فقط خاتمی من گول انتخابات مهندسی را نمی خورم

 • مهدي

  سخن آقای دکتر زیباکلام درست است زیرا دکتر قالیباف در تمام پست هایی که داشت بخصوص شهرداری تهران انصافا خدمات و کارهای بسیار خوبی انجام داد و از یک مقبولیت بسیار زیادی برخوردار است و دکتر قالیباف مانند دیگر اصولگراها انحصارطلب نیست و فقط اصولگراها را در پست های کلیدی نمیگذارد و همچنین او منتقد رییس جمهور فعلی است و دکتر قالیباف رگه های اصلاح طلبی در او است

 • ناشناس

  تا حکومت عاقل نشود در هیچ انتخاباتی شرکت نخواهیم کرد .

 • آزادیخواه

  برادران ! بیخود از سردار پاسدار قلیباف دکتر نسازید ، از این دکترها در حکومت ما آنقدر زیاد است که حد ندارد. خرج دکتر شدن چند هزار دلار است و نه بیشتر.! این کمیته چی سابق اول باید دستهای خون آلود خودش را بشوید سپس وضوی انتخاباتی و مدرن نمایی بگیرد. این شخص با سرمهندس ترورهای دهه شصت سردار پاسدار محسن رضایی که او هم از این دکتر هاست، کسانی هستند که آنچه در توان داشتند علیه خاتمی در دور اول انتخاب شدنش بکار بردند. از کی تا حالا اینها مردمی و منتقد رژیم شده اند! من از این همه بوقلمون صفتی اینها و سادگی برخی دوستان سبز و شیادبازی چهره سازانه امنیتی ها حالم بهم میخورد!

 • فرزاد

  انتخابات؟؟؟؟قالیباف؟؟؟وای برمااگربه این حماقت تن دهیم.خون یاران شهیدمان ورهبران درحبس مان چه میشود؟

 • مهدی سبز

  با سلام به دست اندرکاران سایت کلمه که به آگاه شدن مردم (البته اونهایی که میخوان آگاه بشن) میکنند اما در جواب اون دوستی که با اسم مهدی کامنت گذاشته باید بگم که اگر بحث شرکت در انتخابات (بستگی به شرایط داره) باشه من به کسی که خامنه ای از اون حمایت کنه رای نمیدم یعنی قالیباف و حتما باید از اصلاح طلبان و سبزها باشه زیباکلام هم که یه دونه به نعل میکوبه دو تا به میخ با نظرش مبنی بر حمایت از قالیباف موافق نیستم